sta je potrebno za dobar brak

Ne, sad ozbiljno, za dobar brak ili bilo kakvu intimate personal relationship, osim uslova da su oboje u okvirima normalnog, najvaznije je biti OPREDELJEN!
Znaci - ja zelim nju pored sebe u dobru i zlu. I cao!
Nema tu posle - prosla zaljubljenost, nema uslova, ocu kakim necu kakim...
Znaci - samo cvrsto!
I to isto :mrgreen:
 
Ne, sad ozbiljno, za dobar brak ili bilo kakvu intimate personal relationship, osim uslova da su oboje u okvirima normalnog, najvaznije je biti OPREDELJEN!
Znaci - ja zelim nju pored sebe u dobru i zlu. I cao!
Nema tu posle - prosla zaljubljenost, nema uslova, ocu kakim necu kakim...
Znaci - samo cvrsto!
I to isto :mrgreen:

:) aham...samo si na jedno zaboravio, ljudi se menjaju i to cesto u razlicitim pravcima....nema bre garancija niti pravila....a narocito ljubav nema sa tim veze.....mada, lepo zvuce te idealizacije ljubavi.....dobre su za predigru....:hahaha:
 
:) aham...samo si na jedno zaboravio, ljudi se menjaju i to cesto u razlicitim pravcima....nema bre garancija niti pravila....a narocito ljubav nema sa tim veze.....mada, lepo zvuce te idealizacije ljubavi.....dobre su za predigru....:hahaha:

Naravno da nema pravila, to nisam ni rekao.
Ali potrebno je OBOSTRANO opredeljenje.
I zasto moram da se menjam u negativnom?
Sto promena ne bi bila kreativna za stabilniji brak, a ne samo linijom nizeg otpora?
Ono kao - ja bih da probam nesto drugo... :thumbdown:
 
Ne, sad ozbiljno, za dobar brak ili bilo kakvu intimate personal relationship, osim uslova da su oboje u okvirima normalnog, najvaznije je biti OPREDELJEN!
Znaci - ja zelim nju pored sebe u dobru i zlu. I cao!
Nema tu posle - prosla zaljubljenost, nema uslova, ocu kakim necu kakim...
Znaci - samo cvrsto!
I to isto :mrgreen:

E, da...nesto tako, u smislu "sad sam se udala/ozenio, to je ono u sta cu da ulazem, gledacu da se oduprem iskusenjima, zelim da to traje"...a, ljubav svakako jednog dana prodje
 

Back
Top