Gary Moore

Onima koji ga još nisu slušali preporučujem album Back on the Streets..na tom albumu klavijature je svirao čuveni Don Airey..oni koji ga jesu slušali znaju da je u pitanju hodajuća legenda, čovjek koji je svirao (i hvala Bogu svira i dalje) od hevi metala do bluza..
 
Legenda. Teško je sad izdvajati neke pesme, ali recimo Still Got the Blues, Oh Pretty Woman, Parisienne Walkways, Don't Believe A Word... su među najboljim. Dobar je i ovaj poslednji album Bad For You Baby

5437010.jpg
 
Pa dobro ostario je sta sad. Ali svirao je neverovatno na koncertu. Ko nije bio stvarno je mnogo propustio.

Kad vec pominjem koncert moram da dodam da je stvarno steta sto Sava Centar nije bio pun. Mada ima i pozitivnih stvari - u masi uglavnom starije publike video sam neke klince 16-17 godina koji su znali bukvalno sve pesme, sve reci, cak i sa novog albuma - znaci neverovatno - odusevili su me.
 
Mada ima i pozitivnih stvari - u masi uglavnom starije publike video sam neke klince 16-17 godina koji su znali bukvalno sve pesme, sve reci, cak i sa novog albuma - znaci neverovatno - odusevili su me.

nemoj se čuditi- dobar dio klinaca danas sluša stvarno odličnu muziku..sem toga,imaju volju da uče- jednom petnaestogodišnjaku prije nekih mjesec dana prebacio sam mp3 The Allman Brothers Band-a, a malac mi juče zatraži i Creedence...respect
 

Back
Top