shta mislite..?

aki-bg

Zainteresovan član
Poruka
186
Hteo bih da se raspitam kod svih shto imaju iskustvo s vozilima..
Otprilike do januara hocu da kupim auto, e sad ja imam neke marke koje mi se svidjaju pa hocu da se vidim shta vi mislite..
Svidja mi se:
1. Golf III
2. Fiat Bravo
3. Alfa 146
4. Fiat punto II
5. Opel Astra (ne karavan)

Znaci koji auto najbolje stoji mladim momcima (jer ja imam 21 god), koji nije skup za odrzavanje i itd...nerazumem se mnogo u kola pa hocu da mi pomognete da odaberem najbolju mogucu opciju za mene..
Meni se najvishe svidjaju Bravo ili golf II..
 
Golf 3.... uvek mozes da ga sredis jer ima delova gde hoces i nisu skupi.Jedino TDI motor je malo skuplji za odrzavanje...ali nista posebno...

Ja bi izbacio iz spiska Alfu i Fiata....Astra je OK.
 
Ja mislim da se sve ove marke i modeli krecu otprilike isto, ja bih uzeo do 3500 evrica..
shta mislite za te pare shta je najbolje...
Bravo je po meni najbolje reshenje em je za omladinu, em je brz :d em je lep...
a i Golf 3 je slican Bravu..
tako da se razmishljam izmedju ova dva modela..
zato sam postavio ovu temu da se raspitam kako su se pokazali svi ovi modeli..
pozdrav :)
 
Pazi ovako,ako ti je 3500e gornji limit koliko mozes da izdvojis, onda pogledaj par drugih stvari, nisam bas pratio trziste jeftinijih auta,ali mislim da za 3500 neces moci da kupis dobar Fiat Bravo!!!
ali ako se odlucais za Fiat Punto ll...dobijas mladji auto,lepsi auto , i samim tim paket EL. opreme koja ide uz njega...podizaci,abs,servo....KLIMA.... dok kod golfa lll to tesko da ce da nadjes,za te pare!!!

Ako ti je to prvi auto koji ti je u vlasnistvu,moj savet ti je da kupis opremljeniji ,tj, mladji kompletniji auto!!

jer ako pogresis, covek u takvim situacijama se dosta razocara ako posle nekog vremena shvati da to nije bilo to sto je on zeleo!!!
 
Za 3500e ne moze da nadje punta II sa sa klimom,ustvari tesko ce naci punta II i bez klime....Moze da kupi punta I dizela sa klimom!!! ili opel astru tamo neko '96godiste sa nekom ok opremom....
 
Jeste prvi mi je auto tj. josh skupljam evrice xexe, ali ta dva modela mi se najvishe svidjaju..
Listam danas oglase i bash sam naishao na dosta goflova 3 i fiata bravo do 3500 evrica, neki imaju i klime..
Cuo sam da ce pasti cena automobila do jenuara-februara jer ce moci bilo ko da uveze koji hoce auto...
jel tacno ???
 
Cuo sam da ce pasti cena automobila do jenuara-februara jer ce moci bilo ko da uveze koji hoce auto...
jel tacno ???

Niskobudžetni automobili koji se sada uvoze carine se na cca 1000e vrednosti. Dakle, ušteda će biti 100-150e, tj. nikakva.
Međutim, popriličan broj ljudi čeka januar da bi uvezao auto. A onda će morati da prodaje svoj. Trebalo bi da malo padne cena za automobile '95.-'00. godišta, zbog veće ponude (oni ljudi koji voze starija kola od ovih godišta svakako nemaju para za "apgrejd").
Golf II će i dalje da drži cenu, naravno!!! :)
Izvinjavam se prodavcima zbog iznošenja mišljenja... Doduše, i ja prodajem ponešto...
 
Za 3500e kupis BMW E34 u super stanju i vozis se ko covek, kakvi golfovi, fijati i sl.
Potrosnja je malo veca, ali kvalitet voznje, brzina, startovanje cica(posto si mlad) i sl. ne moze da se poredi! Delovi nisu skupi ko sto se misli, to su lazi koje plasiraju ljudi cija je zelja da sednu u BMW, a nemaju uslova i muda. Skuplje je odrzavanje za tog punta nego za takav BMW.
A bravo za te pare nemoj da gledas, krsina neopevana za tu cenu.
Ti automobili sto hoces da kupis su obicni, kojima uz Bubanj-potok jedva izvuces u 3-oj i obavezno gasis klimu, ako je ima, a ja sa mojim BMW-om u 5-oj se penjem uz Bubanj sa 150kmh. a jos je sa M20 motorom tj. 12v, a M50 sa 24v tek kida.... A pogotovo 730i kako ide uz Bubanj.... Toliko.
Srpski auto treba da izgleda ko BMW, al da su delovi ko za juga, potrosnja ko golf dizel, ili 5l plina, registracija ko za juga, brz ko BMW i sl. al toga nema, niti ce biti. Koliko para, toliko muzike.
 
Poslednja izmena:
ludace, pa koliko kosta registracija za to chudo?! za ove koje je on naveo sa motorima do 1.6 l nije vise od 200 eur. kakve 5ice 7ice, sa po 3.5 l i 200ks? Jos on mlad vozac, bas bi mu dobro dosla zadnja vuca, narocito zimi!
i koliko je to potrosnja malo veca?!
sa registracijom i potrosnjom vozio bi ga znaci samo vikendom i to ako skupi sa ortacima kintu...
 
neka, ako hoce punta koji manje trosi, prosecan gradski srpski auto, neka ga uzme. Ako oce 7-8 godina stariji avto koji je izrokan i pola kilometraze vozeno u crveno, koga je silovao mladi vlasnik, i ako oces da ti trosi 20kila plina i da platis registraciju 25 000dinara, nek uzme bmw
 
ludace, pa koliko kosta registracija za to chudo?! za ove koje je on naveo sa motorima do 1.6 l nije vise od 200 eur. kakve 5ice 7ice, sa po 3.5 l i 200ks? Jos on mlad vozac, bas bi mu dobro dosla zadnja vuca, narocito zimi!
i koliko je to potrosnja malo veca?!
sa registracijom i potrosnjom vozio bi ga znaci samo vikendom i to ako skupi sa ortacima kintu...

Za 2.0 je 21000 registracija, a ove jace kasnije nek uzme kad nauci da vozi, pogotovo zadnju vucu, sto jes jes. Jel 15-20l plina po gradu velika potrosnja? to je 10l benzina kojeg trosi svaki smrdljivi jugo!
A za ovog strucnjaka damjana, ako nadje dobar BMW nek ga uzme, teze je malo, al moze, samo strpljenja. Mislis li ti da ja kad kupujem auto tj. BMW da ga nadjem za jedan dan? Moze da nadje za jedan dan, ali kakvog, lupanog i sjebanog. Kod nas strucnjaci koji voze BMW prvo sto urade, je da stave dobre zadnje gume, jer su culi da je zadnja vuca, a prednje ko ih ****... A onda se mamlaz zaleti i kad treba da zakoci.... kita bato... jer im niko nije rekao da se uvek i na svakom autu koci prvo i najvise prednjim kocnicama, al njima su rekli da je zadnja vuca... :hahaha::hahaha::hahaha:
E, zato je 90% BMW-a kod nas lupano!
 

Back
Top