Na dlanu ili ne...

Poruka
15.196
Da li vise volite muskarc/zenek oji predstavljaju izazov za vas u nekom pogledu?
Koji su vam nedostizni koji vas odbijaju i kuliraju?:cool::dash:
Ili ce vas pre privuci onaj/ona koji/koja vam pokaze da mu/joj je stalo koji vam se otvori i koji igra sa otvorenim kartama?
Volite li da vam neko bude zagonetka, misterija ili vas to smara i samo odsetate dalje?
 
Da li vise volite muskarc/zenek oji predstavljaju izazov za vas u nekom pogledu?
Koji su vam nedostizni koji vas odbijaju i kuliraju?:cool::dash:
Ili ce vas pre privuci onaj/ona koji/koja vam pokaze da mu/joj je stalo koji vam se otvori i koji igra sa otvorenim kartama?
Volite li da vam neko bude zagonetka, misterija ili vas to smara i samo odsetate dalje?

recimo da idem na sigurno,ali mora postojati malo misterije u osobi koja me privuce.:)
 
Nikad me ne privlaci onaj koji kulira.
Mislim, jedno je ako nije zainteresovan, a sasvim je drugo ako me kao kulira s namerom da ja letim oko njega....e tad cu, bas, sigurno....blah...
Igram otvoreno, i volim da budu otvoreni.
 
Da li vise volite muskarc/zenek oji predstavljaju izazov za vas u nekom pogledu?
Koji su vam nedostizni koji vas odbijaju i kuliraju?:cool::dash:
Ili ce vas pre privuci onaj/ona koji/koja vam pokaze da mu/joj je stalo koji vam se otvori i koji igra sa otvorenim kartama?
Volite li da vam neko bude zagonetka, misterija ili vas to smara i samo odsetate dalje?
ovo je vec mazohizam i nema veze sa misterijom :neutral:
 

Back
Top