"sve za ljubav"

tvoja_zauvijek

Zainteresovan član
Poruka
142
Prvo pitanje gledate li pomenutu emisiju??Ako da kako bi ste reagovali da vam Milan Kalinic il neko od njegovih kolega zakuca na vrata bilo zbog nekog clana porodice koga niste dugo vidjeli ili da vam to priredi momak/djevojka????:bye:
 
e sad ja PU PRVA!!!!!!!!:D
Gledam ponekad tu emisiju i neke price mi u najmanju ruku privuku paznju,a neke su mi bas potresne
a kako bih reagovala?
za zaboravljene rodjake bih bila sokirana, verovatno.
a bivseg bi poslala tamo gde nu je i mesto.....u proslost
da mi muz priredi takvo iznenadjenje,tj da mi posalje ekipu emisije na vrata> volela bih ga jos vise
emisija je:super::klap::bye:
 
Meni je fascinantno kako ljudi uživaju da gledaju tuđu muku!

A "pink" je posebna televizija za degenerike! :dash:

Da mi Milan tako bane pozvala bih ga na kafu i sve ostale, a snimatelja bih izbacila :banovati:

Ma pozvala bih ja i snimatelja, samo neka kameru ostavi ispred ulaznih vrata.
Emisija je inače previše patetična i ljigava što neko reče.
 
Милана Калинића бих избацила! Он ми је поебно антипатичан!
А емисија ми је скроз дебилна, гледала сам неколико сегмената.
Мислим, кад би их мм послао, да би добио папире за развод брака! Ако ништа друго, оно зато што зна моје мишљење о емисији.
Елем, то би значило да ми намерно смешта... :otkacio:
 
mif u afataru keke.... ...........ja bih voleo. traži me vanbračno dete mog dede. on plače na nekoj njivi u arkanzasu, a meni plaćeni svi putni troškovi, u litl roku čeka me kombi pinka. ja dođem..a on kaže deda ti ostavio kuću vrednosti od milion $. ja tu odlepim od sreće, izljubimo se, i onda mi on kaže da je ebiga kuća nije više moja, da je prodala banka jer je bila pod hipotekom, otišla mi kuća...tu se ja razbesnim, zadavim brata, sve pred kamerama i odem u vašington i tamo mi naš konzul izda lažni pasoš za povratak u srbiju.......posle dođem u emisiju sve za ljubav i dobijem kesu punu suhomesnatih proizvoda i jedan sinalko..........
 
Hvata me jeza kad vidim(a gledala sam nekoliko puta)te emocije ili "emocije" ...nije mi jasno šta se želi postići - kakvo to nagovaranje treba da bude il šta ...a da ne kažem što je bila jedna grozna ,tj tu jednu sam ja videla, situacija kad je neka žena nešto "ispljuvala" tog muža što joj je to priredio ...tuga ...
 
mif u afataru keke.... ...........ja bih voleo. traži me vanbračno dete mog dede. on plače na nekoj njivi u arkanzasu, a meni plaćeni svi putni troškovi, u litl roku čeka me kombi pinka. ja dođem..a on kaže deda ti ostavio kuću vrednosti od milion $. ja tu odlepim od sreće, izljubimo se, i onda mi on kaže da je ebiga kuća nije više moja, da je prodala banka jer je bila pod hipotekom, otišla mi kuća...tu se ja razbesnim, zadavim brata, sve pred kamerama i odem u vašington i tamo mi naš konzul izda lažni pasoš za povratak u srbiju.......posle dođem u emisiju sve za ljubav i dobijem kesu punu suhomesnatih proizvoda i jedan sinalko..........

:klap::super::rotf:
Иде ти понекад, а ја боне имала! :bye:
 
mif u afataru keke.... ...........ja bih voleo. traži me vanbračno dete mog dede. on plače na nekoj njivi u arkanzasu, a meni plaćeni svi putni troškovi, u litl roku čeka me kombi pinka. ja dođem..a on kaže deda ti ostavio kuću vrednosti od milion $. ja tu odlepim od sreće, izljubimo se, i onda mi on kaže da je ebiga kuća nije više moja, da je prodala banka jer je bila pod hipotekom, otišla mi kuća...tu se ja razbesnim, zadavim brata, sve pred kamerama i odem u vašington i tamo mi naš konzul izda lažni pasoš za povratak u srbiju.......posle dođem u emisiju sve za ljubav i dobijem kesu punu suhomesnatih proizvoda i jedan sinalko..........


:hahaha::hahaha:........imaš od mene poenčić sutra sigurno......:rotf::rotf::rotf:
 
Каже једна мајка :,, Ја свом детету често дозволим да гледа ту емисију. Нека види како маме остављају децу, па ће се боље понашати према мени!'' :dash:

Што ће рећи, разни људи сматрају да та емисија вреди, на различите начине...
 
Ostala mi je u sjećanju jedna epizoda u kojoj sestra traži brata...Sestra je jedna baka sa štapom od jedno osamdesetak godina koja jedva došla u studio,baš bolesna i stara...A brat je dobrodržeći gospodin nešto mlađi od nje...Ona je živjela negdje u Vojvodini,a on ,čini mi se u Slavoniji ili tako nešto...uglavnom,vazdušnom linijom ni dvjesta kilometara,otprilike...Nisu se vidjeli,sad lupam,ne znam tačno,ali nekih 20-30 godina...I sad baka sva sretna što vidi brata,plače,grli ga...a on ,lijepo se vidi,mrzovoljan što ga uznemiravaju i što je uopšte došao...I pitaju ga sad kad su se najzad sreli posle toliko godina,hoće li bar otići na ručak i sl,da se ispričaju...a on reče kako nema vremena,žuri,nešto u tom stilu...ostala mu kuća sama...
Mislim,šta reći...:roll:
I zaključila sam da ko se nije vidio tolike godine,a ne živi u Australiji,ili Fidžiju...(a i odatle ljudi nađu načina da se vide ili bar čuju sa svojim bližim ako žele ),već živi blizu...ma,ne treba ni da se traži,ni da se sreće...njemu ne pomaže ni ljubav,ni "sve za ljubav"...
 
Каже једна мајка :,, Ја свом детету често дозволим да гледа ту емисију. Нека види како маме остављају децу, па ће се боље понашати према мени!'' :dash:

Што ће рећи, разни људи сматрају да та емисија вреди, на различите начине...

E,ovo je za temu v.a.s.p.i.t.a.v.a.nj.e. :dash:

Meni da zazvone na vrata, zgrozila bih se. Ja ekipi ne bi ni otvorila vrata (toliko o mom kućnom vaspitanju :)). Ko god bi da me iznenadi,potraži ili mi uruči neko milionsko nasledstvo,neka se malo više potrudi a ne na taj način, Ne mora cela nacija, i šire,da ima uvid u moj privatni život.
 
Ni ja ih ne ocekujem.

Ako bi ih videla,sakrila bi se,sigurno.:eek:

Malo mi je debilan taj nacin potrage,kao da uzivaju i svom bolu,ako je prica tuzna,pa jos da podele sa drugima.Nije mi bas najjasnije.:roll:
 

Back
Top