Nacionalni Stroj, Obraz, 1389 - Ko su oni ?

www.nacionalnistroj.org
www.srb-obraz.org
www.1389.org.yu

Ko su oni ? Gledajući dokumentarac na B92, imao sam dosta toga da vidim, a i da čujem. Te organizacije... ako ih tako uopšte možemo nazvati... niko ni ne zna ko su, kako su nastali, ko ih podržava.... da čujem Vas....

Evo da ti kazem-podrzavaju ih bogati i skriveni ljudi.......a sta su oni.........odgovor na dos-ovsku pederbaliju-akcija-reakcija.........ako je neko kriv za nih kriv je djindjic i tadic i niko drugi.......za vreme slobe nisu postojali.........ekstrem radja ekstrem.........hteliu ste ekstremnu izdaju-evo vam ekstremni nacionalizam:rtfm:
 
За Образ и 1389 немам појма, веровтно их радикали плаћају да им раде прљаве послове, али што се овог Давидовића и Националног строја тиче сигуран сам да су га основале НВО вештице, ЛДП, педери, наркомани, Чеда ганфер и Тачи са 50 килограма вишка звани Чанак. Без њих они не би имали о чему да гуслају, а Образ и 1389 су им улетели као кашика у мед, да и њих окарактеришу као нацисте, а ови су само обичне будале.
 
Extra tema, bice zanimljivo.
Ovako iz mog ugla:
Nacionali stroj-ljudi koji su zastranili.
Srb-obraz-Dok je osnivac obraza bio medju zivima, sve je bilo u redu a onda su postali previse zeljni slave sto se iz njihovih izjava moze zakljuciti.
1389-Nisam pristrasan ali su dobri za sada, samo sto su ispljuvani na televiziji.
Poz.
 
Gomila nesrecnika, koji su na zalost odrasli uz pogresne sisteme vrednosti. Mahom se radi o ljudima niskog stepena obrazovanja, a ni intelekt im nije jaca strana. Za mene je mnogo ozbiljnije pitanje sta ciniti sa njima?

A sta je tvoj problem?ko sta da cini s njima-mislis da neko ima moc ishta da cini s njima-njih ce biti sve vishe i vishe...........zbog veshtacke situacije na kosovu i mnogo toga jos..........gomila nesrecnih ljudi ce se sve vise i vise pronalaziti u njima.......kriva je vlast.
 
Evo da ti kazem-podrzavaju ih bogati i skriveni ljudi.......a sta su oni.........odgovor na dos-ovsku pederbaliju-akcija-reakcija.........ako je neko kriv za nih kriv je djindjic i tadic i niko drugi.......za vreme slobe nisu postojali.........ekstrem radja ekstrem.........hteliu ste ekstremnu izdaju-evo vam ekstremni nacionalizam:rtfm:

otprilike i meni se cini
meni nisu nista losiji, u prezentaciji stavova o interesima srbije, u odnosu na sadasnji rezim, naprotiv.
bar se zalazu za srbiju po ustavu. kolicina rezimske represije i medijske blokade daje im oreol boraca za pravdu i istinu.
 
www.nacionalnistroj.org
www.srb-obraz.org
www.1389.org.yu

Ko su oni ? Gledajući dokumentarac na B92, imao sam dosta toga da vidim, a i da čujem. Te organizacije... ako ih tako uopšte možemo nazvati... niko ni ne zna ko su, kako su nastali, ko ih podržava.... da čujem Vas....

U tome je i poenta,da se zna ko ih finansira i ko je na celu organizacije pandurija bi ih pohapsila i unda bi organizacija umrla!

Nacionalni Stroj - domaci neonacisti i ekstremne patriote bledao sam slike kad su bili na Kosovu ove godine,na Gazimestanu i po jos nekim manastirima!

Obraz i 1389 mislim da iza njih stoji SRS,tu su vecinom navijaci clanovi,takodje ekstremni nacionalisti i ekstremno pobozni,kako kazu pokusavaju da sacuvaju prave vrednosti u drustvu!

Ima tu i obrazovanih ljudi,nisu tu samo tupadzije kao sto je to ovde neko rekao u statutu NS kaze da clanovi treba da zavrsavaju sto vecu skolu,da znaju sto vise jezika i da su u dobroj fizickoj kondiciji! Dobro je imati ovakve ekstremne organizacije koje vole svoj narod,nikad se ne zna kada mozes da ih upotrebis,a inace u svakoj zemlji oko nas imaju ovakve organizacije i povezani su svi jedni sa drugima i Bugara je bilo medju uhapsenima u Novom Sadu!
 
Extra tema, bice zanimljivo.
Ovako iz mog ugla:
Nacionali stroj-ljudi koji su zastranili.
Srb-obraz-Dok je osnivac obraza bio medju zivima, sve je bilo u redu a onda su postali previse zeljni slave sto se iz njihovih izjava moze zakljuciti.
1389-Nisam pristrasan ali su dobri za sada, samo sto su ispljuvani na televiziji.
Poz.
Немам шта да додам. :ok:
 
Gomila nesrecnika, koji su na zalost odrasli uz pogresne sisteme vrednosti. Mahom se radi o ljudima niskog stepena obrazovanja, a ni intelekt im nije jaca strana. Za mene je mnogo ozbiljnije pitanje sta ciniti sa njima?

Nisu to nesrecni ljudi,nesreco,vec pametni ljudi koji su skapirali da smo manjina u sopstvenoj zemlji i da svi mogu da nas pljuju Srbe i jebu kako hoce i to u nasoj zemlji! Albanci nas zajebavaju i otimaju nam teritoriju,Cigani se non stop zale da su im prava ugrozena i da zive na rubu egzistencije a nece nista da rade vec samo kukaju i nece da se isele iz karton sitija + traze nove stanove,Madjari i oni nesto traze u Vojvodini,muslimani u Sandzaku i oni se busaju i qurce traze komad zemlje,Crnogorci ima ih ko mrava u Srbiji i uvukli se na najvise pozicije,cak nam je i predsednik Crnogorac,evo sad dosli i Kinezi prodaju djubre od robe i truju nasu decu otrovnim slatkisima i igrackama punim kancerogenih materijala,svako u nasoj zemlji moze da pljuje po Srbima i crkvi a cim neko od nas digne glas to odmah osude nekih organizacija i digne se buka do neba! I plus nas jevreji spolja rasturaju preko Amera,eno danas citam u blicu neka majmuncina kuka na sav glas kako mi ugnjetavamo jevreje....
 
Eto, a niko da pomene Gardu Cara Lazara koji su bez ličlnih karti predali pobedonosni barjak na punkt UNMIKA kao i pismo opomene te se junački vratili svi živi i zdravi. Setimo se organizacije "Mlada Bosna", ne znamo ko je njih finansirao ali znamo da su imali napaljene momke koji su bili spremni za akciju. I dok klinja misli da će uklanjanjem jednog života rešiti problem - navukao je još veći. To što je momak uradio naravno da nije bio povod već izgovor za odavno planirano njesra od strane ondašnjih velikih sila. Moderno vreme donosi nove momente. Svaka NVO ima otvoren žiro račun i eto zarade. 3%-10% za transakciju i bog da te vidi, kažeš nešto patriotski u medjuvremenu, napržiš par dilea koji pojma nemaju da si oprao 350.000.000 nerešenih sredstava i na konju si. Malo saradjuješ sa par odredjenih likova da i oni budu mirni i svima lepo...
 
Nisu to nesrecni ljudi,nesreco,vec pametni ljudi koji su skapirali da smo manjina u sopstvenoj zemlji i da svi mogu da nas pljuju Srbe i jebu kako hoce i to u nasoj zemlji! Albanci nas zajebavaju i otimaju nam teritoriju,Cigani se non stop zale da su im prava ugrozena i da zive na rubu egzistencije a nece nista da rade vec samo kukaju i nece da se isele iz karton sitija + traze nove stanove,Madjari i oni nesto traze u Vojvodini,muslimani u Sandzaku i oni se busaju i qurce traze komad zemlje,Crnogorci ima ih ko mrava u Srbiji i uvukli se na najvise pozicije,cak nam je i predsednik Crnogorac,evo sad dosli i Kinezi prodaju djubre od robe i truju nasu decu otrovnim slatkisima i igrackama punim kancerogenih materijala,svako u nasoj zemlji moze da pljuje po Srbima i crkvi a cim neko od nas digne glas to odmah osude nekih organizacija i digne se buka do neba! I plus nas jevreji spolja rasturaju preko Amera,eno danas citam u blicu neka majmuncina kuka na sav glas kako mi ugnjetavamo jevreje....

Pa preduzimajte nesto braco, juris na Kosmet, oslobodite ga...
E bre lakopo, lakse je shibati ortopede na paradi nego do zuba naoruzane Shice, stoj junace... :D Srbija do Tokija bez Dragasha...
 
A sta je tvoj problem?ko sta da cini s njima-mislis da neko ima moc ishta da cini s njima-njih ce biti sve vishe i vishe...........zbog veshtacke situacije na kosovu i mnogo toga jos..........gomila nesrecnih ljudi ce se sve vise i vise pronalaziti u njima.......kriva je vlast.
Moj problem su ti fasisti, kojih nadam se nema puno i koje prave veliku stetu Srbiji. Slazem se da je kriva vlast, ali ne sto ih je sve vise, nego sto pomenute ne zabranjuje i dozvoljava dalji rad!
 

Back
Top