Zabrana rada Kvirije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RolandOfGilead

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.136
Удружење НАШИ вас позива да се прикључите кампањи за забрану Хомосексуалне организације ``Квирија`` и њиховог интернет блога на странама интернета РТВ Б92!
Већ дужи период поменута организација крши Устав Републике Србије, и на најгори могући начин вређа Српску Православну Цркву, српски народ, децу...

Држава, нарочито њени највиши органи морају да схвате да је делатност ове организације уперена заправо против ње и држава мора да се брани. За ту одбрану сама држава је прописала правне инструменте и мора их применити.

Кривични законик Републике Србије „Службени гласник РС” бр. 85/2005 и 88/2005, у чл. 317, прописује следеће:

Изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости

Члан 317

(1) Ко изазива или распирује националну, расну или верску мржњу, или нетрпељивост међу народима или етничким заједницама које живе у Србији, казниће се затвором од шест месеци до пет година.

(2) Ако је дело из става 1. овог члана учињено принудом, злостављањем, угрожавањем сигурности, излагањем порузи националних, етничких или верских симбола, оштећењем туђих ствари, скрнављењем споменика, спомен-обележја или гробова, учинилац ће се казнити затвором од једне до осам година.

(3) Ко дело из ст. 1. и 2. овог члана врши злоупотребом положаја или овлашћења или ако је услед тих дела дошло до нереда, насиља или других тешких последица за заједнички живот народа, националних мањина или етничких група које живе у Србији, казниће се за дело из става 1. затвором од једне до осам година, а за дело из става 2. затвором од две до десет година.

Закон о друштвеним организацијама и удружењима грађана („Службени гласник РЕ” бр. 52/93, 69/93, 48/99 и 101/2005), у чл. 29. забрањује држави да региструје удружења, односно налаже јој да забрани рад удружења која, између осталог крше уставом зајемчена људска права, шире расну, националну и верску мржњу и нетрпељивост или приморавају грађане на изјашњавање о припадности националној или етничкој групи.

Као прва фаза акције уложите свој протест на следеће адресе:

Адреса:
Народна канцеларија председника Републике
Масарикова 5 / VI
11 000 Београд
Србија

Телефон:
011 361 8888

Факс:
011 362 0676
И на следеће адресе

predsednikvladesrbije@srbija.sr.gov.yu
kabinet.zpv@sr.gov.yu
kabinet.potpredsednika@sr.gov.yu
muprs@m up.sr.gov.yu
kabinet@mpravde.sr.gov.yu
kabinet.mv@mv.sr.gov.yu
 
Кривични законик Републике Србије „Службени гласник РС” бр. 85/2005 и 88/2005, у чл. 317, прописује следеће:

Изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости


Адреса:
Народна канцеларија председника Републике
Масарикова 5 / VI
11 000 Београд
Србија
]

Au forumaši, au...
 
Njima je Bog već odredio zabranu i kaznu....

Na svetu nema veće lepote od lepe žene. Kad nekome Bog oduzme osećaj za tako nešto - taj je već kažnjen. Kao slep ili gluv... To se ne može drugim stvarima zameniti. Tako da bi ih ja tako retardirane pustio na miru, doduše samo do određene granice...

Fala ti oce sto si se borio,
egzistenciju sto si mi stvorio,
Fala ti sto si majku olplodio
kada si sa njom ljubav vodio.
Fala ti majko sto si me rodila,
sto si sa ocem ljubav vodila.
Fala ti sto sam covjek postao
a mentalno i fizicki nisam zaostao.

Zene! Volim zene!

Fala vam preci za vase gene i za vrline sto krase mene:
Krvca uzavre kroz moje vene kad u blizini ugledam zene ... Zene!

Ramzes II, Tutmes III, licim na njih - tako reci.
Nisam Ramzes nego Rambo - u kraljevstvu ljubavi valdam samo!

O gospodjo madam Tiso
ima li kod vas mjesta za mene?
Ja sam Rambo sa Balkana -
vole me zene ljepse od Brene!

Kad bi sve zene na svetu voljele samo mene na svetu!
Kad bi sve zene na svetu odlucile 'DA'!
 
Njima je Bog već odredio zabranu i kaznu....

Na svetu nema veće lepote od lepe žene. Kad nekome Bog oduzme osećaj za tako nešto - taj je već kažnjen. Kao slep ili gluv... To se ne može drugim stvarima zameniti. Tako da bi ih ja tako retardirane pustio na miru, doduše samo do određene granice...

hetero zene bi rekle da nema vece lepote od lepog muskarca (pretpostavljam) - da li su i one kaznjene?!, a i stari Grci su se stalno trudili da kamen pretoche u skulpturu muskarca savrsenih proporcija.
Prema tome sve je stvar percepcije, ne mora shta je tebi lepo i drugima da bude (vice versa.)
A Kvirija kritikuje pojave u nasem drustvu, ko da ovde niko ne zna da je gro pedera naslo utochiste i u samoj crkvi koju kritikuje pretpostvaljam iz drugih razloga.


Znachi, najbolje bi bilo da svako gleda svoja posla i u svoj krevet.
 
hetero zene bi rekle da nema vece lepote od lepog muskarca (pretpostavljam) - da li su i one kaznjene?!, a i stari Grci su se stalno trudili da kamen pretoche u skulpturu muskarca savrsenih proporcija.
Prema tome sve je stvar percepcije, ne mora shta je tebi lepo i drugima da bude (vice versa.)
A Kvirija kritikuje pojave u nasem drustvu, ko da ovde niko ne zna da je gro pedera naslo utochiste i u samoj crkvi koju kritikuje pretpostvaljam iz drugih razloga.


Znachi, najbolje bi bilo da svako gleda svoja posla i u svoj krevet.

..otjesh retji da si derpe..:???:
 
Ti likovi u Kviriji su pravi kulturfašisti - i zbog toga najveći neprijatelji homoseksualaca u Srbiji.

Boban, posebno ogavan lik, ne piše u poslednje vreme - verovatno je i sam B92 shvatio da moraju sa se postave neke granice.
 
Удружење НАШИ вас позива да се прикључите кампањи за забрану Хомосексуалне организације ``Квирија`` и њиховог интернет блога на странама интернета РТВ Б92!
Већ дужи период поменута организација крши Устав Републике Србије, и на најгори могући начин вређа Српску Православну Цркву, српски народ, децу...

Држава, нарочито њени највиши органи морају да схвате да је делатност ове организације уперена заправо против ње и држава мора да се брани. За ту одбрану сама држава је прописала правне инструменте и мора их применити.

Кривични законик Републике Србије „Службени гласник РС” бр. 85/2005 и 88/2005, у чл. 317, прописује следеће:

Изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости

Члан 317

(1) Ко изазива или распирује националну, расну или верску мржњу, или нетрпељивост међу народима или етничким заједницама које живе у Србији, казниће се затвором од шест месеци до пет година.

(2) Ако је дело из става 1. овог члана учињено принудом, злостављањем, угрожавањем сигурности, излагањем порузи националних, етничких или верских симбола, оштећењем туђих ствари, скрнављењем споменика, спомен-обележја или гробова, учинилац ће се казнити затвором од једне до осам година.

(3) Ко дело из ст. 1. и 2. овог члана врши злоупотребом положаја или овлашћења или ако је услед тих дела дошло до нереда, насиља или других тешких последица за заједнички живот народа, националних мањина или етничких група које живе у Србији, казниће се за дело из става 1. затвором од једне до осам година, а за дело из става 2. затвором од две до десет година.

Закон о друштвеним организацијама и удружењима грађана („Службени гласник РЕ” бр. 52/93, 69/93, 48/99 и 101/2005), у чл. 29. забрањује држави да региструје удружења, односно налаже јој да забрани рад удружења која, између осталог крше уставом зајемчена људска права, шире расну, националну и верску мржњу и нетрпељивост или приморавају грађане на изјашњавање о припадности националној или етничкој групи.

Као прва фаза акције уложите свој протест на следеће адресе:

Адреса:
Народна канцеларија председника Републике
Масарикова 5 / VI
11 000 Београд
Србија

Телефон:
011 361 8888

Факс:
011 362 0676
И на следеће адресе

predsednikvladesrbije@srbija.sr.gov.yu
kabinet.zpv@sr.gov.yu
kabinet.potpredsednika@sr.gov.yu
muprs@m up.sr.gov.yu
kabinet@mpravde.sr.gov.yu
kabinet.mv@mv.sr.gov.yu


Уколико неко прекрши Устав, као највиши државни акт, сигурно да треба да сноси консеквенце, а најмање што се
може учинити је укинути поменуту организацију.
Не знам шта чека јавни тужилац, он би по службеној дужности требало да гони све оне који крше Устав и законе?
 
1020787299_64f196c647_o.jpg

Неки хоће за Русију па све да не уђемо у ЕУ... да ми је знати зашто?
 
.ma sh'a imash da ih branish..imaju oni tashnice , pudrijere i NVO da ih brani...nego ..jel' su oni politichka partija ili udruzhenje dajguza?..misim, shto se svuda guze kad su vetjini gadni?

ne znam, ali sam chitao neke njihove blogove na b92 i smejao sam se do suza kada isti dokache Baba Vojku Koshtunicu, nashe crkvene velikodostjnike, brkate radikalke :super:

Mislim da je suludo, da neko 'oce da zabrane njihove humoristichke prichice !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top