MOŽE LI SE VOLETI VIŠE NJIH ISTOVREMENO

NE TIPA, VOLIM PASULJ SA KOBASICOM

...ja na to gledam kao da volim neke detalje na osobi vise ili manje a opet neki mi smetaju vise ili manje...i onda dajem ocenu o celini...sa nekim zenama sam voleo biti jer imaju savrsena stopala ili sake...druge su sjajni sagovornici,tako da generalno mozes biti sa vise osoba u isto vreme...samo ovaj termin 'voleti' mi nije bas najjasniji....jer ako jednog volis ne vidim razlog zasto trazis ostale...da i njih takodje volis? :rotf::rotf::rotf:
 
...ja na to gledam kao da volim neke detalje na osobi vise ili manje a opet neki mi smetaju vise ili manje...i onda dajem ocenu o celini...sa nekim zenama sam voleo biti jer imaju savrsena stopala ili sake...druge su sjajni sagovornici,tako da generalno mozes biti sa vise osoba u isto vreme...samo ovaj termin 'voleti' mi nije bas najjasniji....jer ako jednog volis ne vidim razlog zasto trazis ostale...da i njih takodje volis? :rotf::rotf::rotf:

Ne tražim ja. Tako mi je rečeno, pa proveravam. Ja se fokusiram, može okolo biti satelita, ali Sunce je samo jedno.
 
Onaj sto voli jednu osobu na celom svetu, nije bas sasvim normalan. Mislim, bolestan je.

Rekla sam ne tipa , volim i pasulj. Ali u trenutnim odnosima, što ne bi. Sada ti je samo ta osoba, važna, bitna i draga. Šta je u tome bolesno? Što je bilo, veži mašnom i odloži u fioku, listaćeš u penziji. Sve manje imaš vremena da krpiš. A sve si ćoraviji, pa ti lošije i ide
 
...ja bih pre rekao da mu treba neki ozbiljan razgovor....jer mozda je samo trenutno zaslepljen....treba mu neko ko ce ga probuditi iz tog hipno sna u koji je zapao :super:

Žene su emotivci. Muškarci praktičari. Govorim uopšteno. Muškarci uglavnom napuštaju zbog onog što se vidi, izgled, godine, pare, ugled... Žene zbog ljubavi, očaja, povređene sujete, osećaja krivice... Ko je tu lud?
 
:klap:
:cmok:

@ tema...

Ja što volim jednu osobu na celom svetu, verovatno nisam baš sasvim normalan (mislim bolestan sam)...ali ne mogu voleti dve žene istovremeno pa da me iebeš...

Iskreno, mislim,da kao ljudska rasa, nismo monogama. Na duže. Ali je moja duša sada monogama, a i brak mojih roditelja mi je živi dokaz. To ti je kao sa religijom, užasno im zavidim, za sve imaju opravdanje, dok se ja opušim, što mi je nešto promaklo
 

Back
Top