Kad nudis vise nego sto vredi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Provalio sam da kod nas muskarci puno vise imaju razumevanja za zene i puno vise im popustaju, tako da cesto budu ugnjetavani od strane zena i veliki broj muskaraca to prihvata i cuti samo zato da ne bi bili sami?

Cesto ljudi kazu "sto si posejao to ces pozeti"
Da li se slazete da muskarci ne trebaju popustati teroru zena i da li bi onda muskarci bili sretniji u zajednici i da li bi bilo manje sponzorusa kad muski ne bi zenama placali?
 
ti koji placaju.... palacaju jer bi u suprotnom bili sami.... tako da to nije teror zena nego njihovo nadoknadjivanje svojih nedostataka

A da li si sigurna kad niko ne bi placao, da i ti sa tim nedostatkom ne bi torbali. Bi jer bi se uravnotezilo.

Ovako onaj koji placa torba njih 10 i onda onaj sto ne placa nema sta kad ih je ovaj zauzeo sve.

To je isto kao onaj ko ima para pa rezervise ceo bioskop samo za sebe i on sam gleda film i tako svaki dan u svim terminima. Sta bi se desilo??? Ceo grad bi se zalio da nije gledao novi film.
 
Provalio sam da kod nas muskarci puno vise imaju razumevanja za zene i puno vise im popustaju, tako da cesto budu ugnjetavani od strane zena i veliki broj muskaraca to prihvata i cuti samo zato da ne bi bili sami?

Cesto ljudi kazu "sto si posejao to ces pozeti"
Da li se slazete da muskarci ne trebaju popustati teroru zena i da li bi onda muskarci bili sretniji u zajednici i da li bi bilo manje sponzorusa kad muski ne bi zenama placali?

MORA DA SI BOGATAŠ. PA OŽENIO PRVU. KO KOME POPUŠTA I RAZUME TUDJE PROBLEME, NE ZAVISI OD POLA, NEGO OD KARAKTERA OSOBE. ŽENE ĆE ISTO TVRDITI, DA PEGLAJU ZBOG SRAHA OD SAMOĆE. AKO SU ISKRENE. NEMA SVAKO KVALITETE SPOLJNE ZA SPONZORUŠU, KAO NI SVAKI MUŠKI DŽEP DA TO ISFINANSIRA, AKO NAĐE
 
Provalio sam da kod nas muskarci puno vise imaju razumevanja za zene i puno vise im popustaju, tako da cesto budu ugnjetavani od strane zena i veliki broj muskaraca to prihvata i cuti samo zato da ne bi bili sami?

Cesto ljudi kazu "sto si posejao to ces pozeti"
Da li se slazete da muskarci ne trebaju popustati teroru zena i da li bi onda muskarci bili sretniji u zajednici i da li bi bilo manje sponzorusa kad muski ne bi zenama placali?

Јој, ево још једне. Улепша ми дан.
:heart:

Па плаћај брале кад немаш друге атрибуте који би ти омогућили за џабе.
 
ne bi.... jer im se dize samo ako imaju pun novcanik.... u suprotnom nemaju petlje za bilo sto... htio ih neko ili ne

Ma to je izgovor da ta neka ne ispadne kuja, nego kao uzima pare svom decku jer se ovome ne moze dici ako joj ne plati:hahaha:

A zene sta sve mozete smisliti da vi ne budete krive za placanje pi,ce.

E ali sto je najgire vecina idiota i pusi te fore. I onda Staljin nije bio u pravu kad je narod tretirao kao stoku, kad i je stoka. Samo je meni zao mene koji sve to provaljujem i nikako da pocnem mukati kao pravi bik.
 
Јој, ево још једне. Улепша ми дан.
:heart:

Па плаћај брале кад немаш друге атрибуте који би ти омогућили за џабе.

Ja nemam atribute? Jesi ti normalna, pa na mene zene vlaze kao lude Niagara falls. Ja nisam nikad placao nego su meni placale sponzoruse samo da se sa mnom prosetaju kroz grad i pohvale svojim prijateljicama.

E jesi otrovna kao cegrtusa.
 
Ja nemam atribute? Jesi ti normalna, pa na mene zene vlaze kao lude Niagara falls. Ja nisam nikad placao nego su meni placale sponzoruse samo da se sa mnom prosetaju kroz grad i pohvale svojim prijateljicama.

E jesi otrovna kao cegrtusa.

А откад то спонзоруше плаћају?! :dontunderstand:

А и није било упућено теби, него онако хипотетички.
Знам ја да си ти ... ух!
 
А откад то спонзоруше плаћају?! :dontunderstand:

А и није било упућено теби, него онако хипотетички.
Знам ја да си ти ... ух!

Placaju kad im nije jasno da ti njih ne kupujes, jer su one te koje imaju digitron u glavi pa misle da se sve novcem resava kao sa njima. Jednostavno sam im ucinio uslugu i prosetao se sa njima da im nahranim ego.


Kad znas onda mi se divi i ceni me, jer ces mozda imati sanse biti istorbana.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top