Kosovo je srce Srbije

Odbrana Kosova i celovitosti Srbije

  • Diplomatskim sredstvima

  • Ratom

  • Raspodjelom teritorije

  • Nista vise ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

freak tb clan

Ističe se
Poruka
2.372
Nakon svega sto se izdesavoalo , u zemlji Srbiji , nakon svih dokaza zakrzljalosti jedne politike otelotvorene u kvazidemokratiji , nadam se da su neki shvatili cinjenicno stanje , da se ne moze sve braniti diplomatskim sredstvima , dal i vi tako smatrate ????
 
meni je totalno psihopatska ideja poginuti zarad teritorije, odbrane nacionalnog identiteta i sl. dimplomatskim sredstvima takođe ne možemo ništa da uradimo, sve dok za političare imamo fegete poput tadića, koji nisu ništa drugo u stanju osim da se natrte da ga goozi ko stigne. realno stanje mi je raspodela teritorije. to je ono što mislim da je realno, a ono što bih lično voleo neću javno da iznosim :D
 
dileme oko kosova i sta raditi, narod i gradjani srbije, i nema.

samo rezim ima, i dozvoljava, sumnje sta je sta. dobronaklono im preporucujem da se drze ustava srbije, kad vec ne znaju sta treba.
ako vec nesto daju neka daju sta je njihovo i sta su zaradili i stekli.
 
A kako ja da glasam? Ja bih priznao nezavisnost Kosova odmah, i otvorio dijalog sa Prištinom, sa načelnom podelom i obeštećenjem za teritoriju. Ali u svakom slučaju, ja sad za to da ga NE BRANIMO, jer smo se tu više puta "dokazali"...
 
Прво тројка ако може дипломатским средствима, а када се стекне могућност двојка. Молио бих све који мисле да се Бонстил и Космет могу вратити дипломатски да објасне како то замишљају.
 
Прво тројка ако може дипломатским средствима, а када се стекне могућност двојка. Молио бих све који мисле да се Бонстил и Космет могу вратити дипломатски да објасне како то замишљају.

uz pomoc
images
 
Diplomatskim sredstvima jer nismo dovoljno spremni za rat a i dosta nam je ratova.

Rata mora biti,da definishem-na oruzje su se digli teroristi tamo i kada je na kosovu bila srpska vlast i pod srpskom kontrolom.
I da diplomatski izboksujemo sve moguce opet ce se na oruzje dici minimum 20 000 terorista sa podrskom iz albanije i polovine shiptara koje treba opametiti.
Hteli su da uzmu tudje mislis da bi sada bez otpora dali? nikako.
Prvo mora diplomatski da se izboksuje da je to nashe,da nagomilamo saveznike i usa jos malo da propadne.
Ratom se jedino moze resiti,nase je samo da diplomatski sredimo da ih niko vojno ne pomaze ko 99 da intervencija od vecine zemalja bude oznacena kao legalnai da se dobro naoruzamo.
 

Back
Top