ne kontam...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: ne kontam...

Zainteresovan član lilihip86 (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano ne kontam...

Sta misliti o muskarcu koji,posle najmane trzavice odmah prekida ljubavnu vezu?
    Smatram da su i lepi i oni manje lepi trenuci sastavni deo svake veze...zasto prekinuti odmah kada negde zapne?!

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Podrazumevano Re: ne kontam...

Mislim da je seronja. Ono sisa od coveka. Zeka peka.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

Aam..bas si onako lepo opisala tu trzavicu..inace zene bas imaju strpljenja
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Primećen član Mr.Relaxed (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Aam..bas si onako lepo opisala tu trzavicu..inace zene bas imaju strpljenja
    ...posebno u ovo danasnje ludo vreme....svi su nesto bas puni strpljenja i razumevanja....

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio lilihip86 Pogledaj poruku
    Smatram da su i lepi i oni manje lepi trenuci sastavni deo svake veze...zasto prekinuti odmah kada negde zapne?!
    Isto to rade pripadnici oba pola, iz meni neobjasnjivih razloga. Mozda je u pitanju neka sebicnost, samozivost, nenaviknutost na zajednicki zivot...

Buduća legenda baby jane (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

nezrelost,nezrelost pa nezrelost
    Једно од људских права је да човек бира и буде биран... Такође, људско прaво је и да се свако креће и да буде кретен...

Iskusan Madona 6 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    91

Pa jedva čeka da nađe razlog za raskid, čitaj: nije mu stalo
    biću dobra, majke mi!

Iskusan kafeholicarka (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    93

ma nece covek da se cima bezveze.

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

kakav naslov teme

nije mu dovoljno stalo...kad ti je do neceg dovoljno stalo nema te prepreke
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Zainteresovan član Nataly25 (avatar)
    Učlanjen
    25.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio Madona 6 Pogledaj poruku
    Pa jedva čeka da nađe razlog za raskid, čitaj: nije mu stalo
    eto to je odgovor
    Nataly

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1491

rade to i jedan i drugi pol.....sve je vec receno....nije im dovoljno stalo....

ps: ja ne kontam temu cemu ovo .....jesam ja to tupava pa ne vidim neku "dublju" pozadinu il nje i nema
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Iskusan PETAR PAN (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    95

derpe

Zainteresovan član lilihip86 (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Nema neke dublje pozadine
    Poznajem decka koji se ponasa tako u svakoj svojoj vezi.Dakle,nije u pitanju samo jedna devojka.
    Pa me,eto tako,zanimalo vase misljenje o njemu

Veoma poznat QueenOfClubs (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Ниједна није к’о његова мама!

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1491

Nema neke dublje pozadine
    Poznajem decka koji se ponasa tako u svakoj svojoj vezi.Dakle,nije u pitanju samo jedna devojka.
    Pa me,eto tako,zanimalo vase misljenje o njemu
    nezrelo dete kome ce jednom doci iz dupeta u glavu pa kad poleti smirice se.....

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

A sve zavisi. To su uglavnom ljudi koji jako dobro znaju sta zele i sa eventualnim problematicnim partnerima ne zele imati probleme, pa traze ono sto ih zanima. Mislim da se tu ne radi o nezreloj osobi, vec o osobi koja je brzo procenila situaciju i napravila presek.

Vredi nekom dati sansu, ako to ne prelazi granice normalnog i optimisticnog (a to je jako tesko proceniti) i odlazi u iluziju.

To je isto kao kad mi neko kaze, da li verujete da ce biti bolje u Srbiji u buducnosti a ja odgovorim da verujem, jer bi bio budala kad bi verovao da ce biti bolje u zemlji u kojoj je 18 godina lose.

Znaci optimizam je super ako ne prelazi u iluziju.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sinnke Pogledaj poruku
    A sve zavisi. To su uglavnom ljudi koji jako dobro znaju sta zele i sa eventualnim problematicnim partnerima ne zele imati probleme, pa traze ono sto ih zanima. Mislim da se tu ne radi o nezreloj osobi, vec o osobi koja je brzo procenila situaciju i napravila presek.

Vredi nekom dati sansu, ako to ne prelazi granice normalnog i optimisticnog (a to je jako tesko proceniti) i odlazi u iluziju.

To je isto kao kad mi neko kaze, da li verujete da ce biti bolje u Srbiji u buducnosti a ja odgovorim da verujem, jer bi bio budala kad bi verovao da ce biti bolje u zemlji u kojoj je 18 godina lose.

Znaci optimizam je super ako ne prelazi u iluziju.
    Ne bih rekao da ti ljudi znaju sta zele, mozda znaju sta ne zele na osnovu ranijih negativnih, neprijatnih iskustava, ali u svakom slucaju ne "jako dobro"...Ta procena situacije moze biti potpuno pogresna, uz svo postovanje necijeg subjektivnog pristupa, necije "izborne volje" , ne moze se na osnovu prve trzavice sa sigurnoscu proceniti kako ce se veza razvijati, niko nije toliko pametan i vest da to na osnovu jednog spora rasvetli i prokljuvi...Ja sam za davanje sanse i vise puta ako treba, ako nam je stalo do veze. Ako nije, kao sto su ljudi vec rekli, ako nam je bolje kad smo sami, onda je tu krah neizbezan, pitanje je samo kako ce ti "eksperti" za procenu partnera naci sebi nekog kada prekidaju u startu, mislim gde ste videli bilo kakve medjuljudske odnose bez nesporazuma, sporova, neslaganja...Nismo roboti, razliciti smo i imamo sposobnost prilagodjavanja jedni drugIma, vecina nas to zna i koristi tu sposobnost...Nije to optimizan nego potreba, nuznost kad se zivi medju ljudima...

Primećen član Aquariusss (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

ILUZIJA JE SAMO U TVOJOJ GLAVI. NJEGOVA ILUZIJA JE U MNOGO NIŽOJ ČAKRI

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio dachazr Pogledaj poruku
    Ne bih rekao da ti ljudi znaju sta zele, mozda znaju sta ne zele na osnovu ranijih negativnih, neprijatnih iskustava, ali u svakom slucaju ne "jako dobro"...Ta procena situacije moze biti potpuno pogresna, uz svo postovanje necijeg subjektivnog pristupa, necije "izborne volje" , ne moze se na osnovu prve trzavice sa sigurnoscu proceniti kako ce se veza razvijati, niko nije toliko pametan i vest da to na osnovu jednog spora rasvetli i prokljuvi...Ja sam za davanje sanse i vise puta ako treba, ako nam je stalo do veze. Ako nije, kao sto su ljudi vec rekli, ako nam je bolje kad smo sami, onda je tu krah neizbezan, pitanje je samo kako ce ti "eksperti" za procenu partnera naci sebi nekog kada prekidaju u startu, mislim gde ste videli bilo kakve medjuljudske odnose bez nesporazuma, sporova, neslaganja...Nismo roboti, razliciti smo i imamo sposobnost prilagodjavanja jedni drugIma, vecina nas to zna i koristi tu sposobnost...Nije to optimizan nego potreba, nuznost kad se zivi medju ljudima...
    Slazem se. E ali u toj situaciji znas sta se radi, pre nego sto das sansu toj osobi, ti napravi isto ili jos vece sra,nje, pa cekaj da li ce ta osoba tebi dati sansu, ako ne da, nemoj ni ti njoj - cist racun duga ljubav a usput nisi ni mulac kojeg neko vuce za rogove.

Sinnke zna sve fore!

Primećen član Aquariusss (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Isto to rade pripadnici oba pola, iz meni neobjasnjivih razloga. Mozda je u pitanju neka sebicnost, samozivost, nenaviknutost na zajednicki zivot...
    MISLIM DA SE VEĆINA NAPUMPALA KOMPLEKSIMA. NE UMEJU SE DAVATI, SAMO SU VRLO VEŠTI U SMISLU, ŠTA TI TREBA, NAA... A KO UME DA SE DAJE BEZ POZADINE RAČUNA DA I ONAJ DRUGI IDE BEZ PRORAČUNA. A TAKVIH JE MALO

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Aquariusss Pogledaj poruku
    MISLIM DA SE VEĆINA NAPUMPALA KOMPLEKSIMA. NE UMEJU SE DAVATI, SAMO SU VRLO VEŠTI U SMISLU, ŠTA TI TREBA, NAA... A KO UME DA SE DAJE BEZ POZADINE RAČUNA DA I ONAJ DRUGI IDE BEZ PRORAČUNA. A TAKVIH JE MALO

Koristi mala slova.

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1491

svaka ti se dala

Poznat Poslednja Igra Leptira (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Pa sad... zavisi kakva je ta mala trzavica...
    Nesto sto je tebi sitnica, meni je mozda nepremostiva prepreka... tako da...
    I veze koje zapinju od starta ne vjerujem da mogu da opstanu

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Poslednja Igra Leptira Pogledaj poruku
    Pa sad... zavisi kakva je ta mala trzavica...
    Nesto sto je tebi sitnica, meni je mozda nepremostiva prepreka... tako da...
    I veze koje zapinju od starta ne vjerujem da mogu da opstanu
    Sve je tako, cak i u poslu. Secam se, di sam god radio a da je u startu nesto bilo u kur-cu, tu bolje da nisam ni ostajao duze, vec odmah otisao, a to sad radim. I kad god odem uvek nadjem bolje, sve je to zato sto sam cocafa.

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio Marina.bgd Pogledaj poruku
    Ниједна није к’о његова мама!

"Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Slične teme

1. Kontam da je nemoguće, al' ajd da pitam?
    Autor Che Guevara u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.06.2007., 15:26
  2. Djevojke, ne kontam vas! Please help!
    Autor Sale_CW u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 02.02.2007., 20:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •