Vuk Jeremic: Hrvatska je kriva zbog losih odnosa sa Srbijom

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Danasnji Press navodi izjavu Vuka Jeremica o reakciji Stjepana Mesica koji je naveo da su odnosi izmedju Srbije i Hrvatske losi. On je naveo da je Hrvatska za to kriva, tj vlast te drzave. "Hrvatska je priznala Kosovo, i u medjunarodnim forumima i u Savetu bezbednosti UN-a najglasnija je u podrsci kosovske nezavisnosti i primene odbacenog Ahtisarijevog plana"- rekao je Jeremic za B92. Srbija je pokazala dobru volju vrativsi ambasadora, ali Hrvatska uopste ne uzvraca ni na koji nacin i ne doprinosi dobrosusedskim odnosima u regionu, rekao je Jeremic. Osim toga, ministar je dodao da se nada da ce takva politika Hrvatske prestati i naveo da je Hrvatska izvrsila etnicko ciscenje Srba.
________________________________________________________________
Svaka cast Jeremicu, koji se ne boji da javno kaze istinu, bez obzira da li se nalazi u Zagrebu ili u Beogradu. :ok:
 
Danasnji Press navodi izjavu Vuka Jeremica o reakciji Stjepana Mesica koji je naveo da su odnosi izmedju Srbije i Hrvatske losi. On je naveo da je Hrvatska za to kriva, tj vlast te drzave. "Hrvatska je priznala Kosovo, i u medjunarodnim forumima i u Savetu bezbednosti UN-a najglasnija je u podrsci kosovske nezavisnosti i primene odbacenog Ahtisarijevog plana"- rekao je Jeremic za B92. Srbija je pokazala dobru volju vrativsi ambasadora, ali Hrvatska uopste ne uzvraca ni na koji nacin i ne doprinosi dobrosusedskim odnosima u regionu, rekao je Jeremic. Osim toga, ministar je dodao da se nada da ce takva politika Hrvatske prestati i naveo da je Hrvatska izvrsila etnicko ciscenje Srba.
________________________________________________________________
Svaka cast Jeremicu, koji se ne boji da javno kaze istinu, bez obzira da li se nalazi u Zagrebu ili u Beogradu. :ok:

svaka cast slazem se treba reci istinu!!!!!:klap::super:
 
Mislim da je u pitanju neka kozmetika . A tako bi voleo da misli ozbiljno . Mislim da mi treba odma da prekinemo odnose za njima potpuno , jer nam odnosi sa njima nista ne znace . U stvari , od saradnje sa Hrvatskom , nemamo nikakve koristi. Samo stetu. Mislim da treba odma da napravimo kontra tuzbu . U stvari kontra tuzba postoji , ali advokati kazu da je to politicko pitanje , i da politicari treba da im dozvole da tuzbu pokrenu . A treba i onu iz 2 sc Rata . Zlocin ne zastareva .
 
Danasnji Press navodi izjavu Vuka Jeremica o reakciji Stjepana Mesica koji je naveo da su odnosi izmedju Srbije i Hrvatske losi. On je naveo da je Hrvatska za to kriva, tj vlast te drzave. "Hrvatska je priznala Kosovo, i u medjunarodnim forumima i u Savetu bezbednosti UN-a najglasnija je u podrsci kosovske nezavisnosti i primene odbacenog Ahtisarijevog plana"- rekao je Jeremic za B92. Srbija je pokazala dobru volju vrativsi ambasadora, ali Hrvatska uopste ne uzvraca ni na koji nacin i ne doprinosi dobrosusedskim odnosima u regionu, rekao je Jeremic. Osim toga, ministar je dodao da se nada da ce takva politika Hrvatske prestati i naveo da je Hrvatska izvrsila etnicko ciscenje Srba.
________________________________________________________________
Svaka cast Jeremicu, koji se ne boji da javno kaze istinu, bez obzira da li se nalazi u Zagrebu ili u Beogradu. :ok:

Putin_Mesic_cheers.jpg


A za šta se pita Jeremić?
 
Mislim da je u pitanju neka kozmetika . A tako bi voleo da misli ozbiljno . Mislim da mi treba odma da prekinemo odnose za njima potpuno , jer nam odnosi sa njima nista ne znace . U stvari , od saradnje sa Hrvatskom , nemamo nikakve koristi. Samo stetu. Mislim da treba odma da napravimo kontra tuzbu . U stvari kontra tuzba postoji , ali advokati kazu da je to politicko pitanje , i da politicari treba da im dozvole da tuzbu pokrenu . A treba i onu iz 2 sc Rata . Zlocin ne zastareva .

A što ne tužiš crkvu za podelu?
Nije bilo fajta izmedju Srba i Hrvata pre podele.
Gooogle-aj po biblioteci...
 
Mislim da je u pitanju neka kozmetika . A tako bi voleo da misli ozbiljno . Mislim da mi treba odma da prekinemo odnose za njima potpuno , jer nam odnosi sa njima nista ne znace . U stvari , od saradnje sa Hrvatskom , nemamo nikakve koristi. Samo stetu. Mislim da treba odma da napravimo kontra tuzbu . U stvari kontra tuzba postoji , ali advokati kazu da je to politicko pitanje , i da politicari treba da im dozvole da tuzbu pokrenu . A treba i onu iz 2 sc Rata . Zlocin ne zastareva .
..najbolje da sazidate "kineski zid"..:hahaha::hahaha:..rijesit cete nezaposlenost..a za 2sc..protiv koga da dignete tuzbu..pa nema niti Ante niti njegovih ujki...aj da i to vidim..sto bi to bila bruka i sramota...
 
Predpostavnljam da ti mislis na SPC. Ili mozda mislis na podelu na Pravoslavce i Katolike 1054 godine . Pa vidis pre te podele 1054 godine , mi smo sa hrvatima malo bili u kontaktu . Danasnji Hrvati su primili Katolicanstvo tokom 16 veka , a dobrom delu danasnje Hrvatske i mnogo kasnije . Mi objektivno ne mozemo da tuzimo Vatikan, koliko god da je kriv , jer bi efekat tuzbe bio nula .

Da smo mi njima pobili toliko ljudi ko oni nama , ne verujem da bi i jedan Hrvat, ni na jednom Hrvatskom Forumu govorio kao ti sad.

A pre podele , pa ni kontakta nismo imali , a kamoli , kako kazes fajta . Za sve velike zlocine prema Srbima , mogu se optuziti samo Hrvati , a posredno Vatikan i niko drugi .
 
Predpostavnljam da ti mislis na SPC. Ili mozda mislis na podelu na Pravoslavce i Katolike 1054 godine . Pa vidis pre te podele 1054 godine , mi smo sa hrvatima malo bili u kontaktu . Danasnji Hrvati su primili Katolicanstvo tokom 16 veka , a dobrom delu danasnje Hrvatske i mnogo kasnije . Mi objektivno ne mozemo da tuzimo Vatikan, koliko god da je kriv , jer bi efekat tuzbe bio nula .

Da smo mi njima pobili toliko ljudi ko oni nama , ne verujem da bi i jedan Hrvat, ni na jednom Hrvatskom Forumu govorio kao ti sad.

A pre podele , pa ni kontakta nismo imali , a kamoli , kako kazes fajta . Za sve velike zlocine prema Srbima , mogu se optuziti samo Hrvati , a posredno Vatikan i niko drugi .

..ne lupetaj

http://hr.wikipedia.org/wiki/Katoličanstvo_u_Hrvata
 
Mi sa Hrvatskom imam veliki spoljn-trgovinski deficit .
U celoj prici , oni imaju izrazitu korist , a mi bas i ne . UA u tu ciftru koju si nnaveo spadaju i Frikom i Somboled proizvodi . A to su njihovi proizvodi . Oni trenutno kontrolisu 30 % prehgrane u Srbiji .
Kupili su 300 hilljada hektara u Vojvodini . , i to legalno kad je Dulicka bila ministar poljaoprivrede .
Samo Holandija je samo voce iz Srbije uvezla oko 500 miliona, a mi iz Holandije malo sta uvozimo.

A sto se tuzbe ticie . Kao sto vidis oni su nas tuzili . Ni manjie ni vise , nego za genocid . Mi nikada nismo napravili genocid nad Hrvatima , a oni nad nama jesu . E vidis kad oni nas tuze , pa mogli bi i mi da napravimo kontratuzbu .
 
Mislim da je u pitanju neka kozmetika . A tako bi voleo da misli ozbiljno . Mislim da mi treba odma da prekinemo odnose za njima potpuno , jer nam odnosi sa njima nista ne znace . U stvari , od saradnje sa Hrvatskom , nemamo nikakve koristi. Samo stetu. Mislim da treba odma da napravimo kontra tuzbu . U stvari kontra tuzba postoji , ali advokati kazu da je to politicko pitanje , i da politicari treba da im dozvole da tuzbu pokrenu . A treba i onu iz 2 sc Rata . Zlocin ne zastareva .

Predpostavnljam da ti mislis na SPC. Ili mozda mislis na podelu na Pravoslavce i Katolike 1054 godine . Pa vidis pre te podele 1054 godine , mi smo sa hrvatima malo bili u kontaktu . Danasnji Hrvati su primili Katolicanstvo tokom 16 veka , a dobrom delu danasnje Hrvatske i mnogo kasnije . Mi objektivno ne mozemo da tuzimo Vatikan, koliko god da je kriv , jer bi efekat tuzbe bio nula .

Da smo mi njima pobili toliko ljudi ko oni nama , ne verujem da bi i jedan Hrvat, ni na jednom Hrvatskom Forumu govorio kao ti sad.

A pre podele , pa ni kontakta nismo imali , a kamoli , kako kazes fajta . Za sve velike zlocine prema Srbima , mogu se optuziti samo Hrvati , a posredno Vatikan i niko drugi .
Слажем се с оба поста.
С Хрватима се треба замрзнути однос и понашати се као да их нема.
Међутим, дс олигархија то неће урадити јер им пола руководства чине Хрвати- Дулић, Јелашић, Кори Удовчки...А тај исти Јеремић који баца народу прашину у очи је полу мујица, тако да не видим да ће се ишта ускоро променити у односу Србије и Хрватске.
Као што се ни односи са ЦГ неће замрзнути и све време ће ићи на штету Србије док на челу државе буду седели Црногорци- Тадић и остала братија.

Мислим да је време да Србијом почну да владају СРБИ!


И да, Хрвати су починили бројне злочине над Српским цивилним становништвом, а ја се искрено надам да ће се појавити неко једном у овој Србији ко ће се и тога дохватити.
И хоће, сигурна сам, само претходно мора бити чисти Србин, без примеса милогорских, хрватских, муслиманских.
 

Back
Top