HELLLLLppppPPpppppp
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: HELLLLLppppPPpppppp

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Red face HELLLLLppppPPpppppp

pozZ

kako mogu da user accountu dodam vise zabrana... ovako imam mladjeg brata, i neznam kako uvek uspe da sjeb. win. Ovaj put hocu da mu sve zaljucam, tj zabranim... Znaci da ima start, i da u njemu ima samo opciju za gasenje.... i da na desktopu ima samo precice od igrica. sve ostalo hocu da mu zabranim. Da ne moze da udje ni u my documents, my computer..... da bude potpuna zabrana, kao i desni klik na pozadini da ne izbacuje meni.... help.... hvalla nadam se da ste razumeli

Veoma poznat QueenOfClubs (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Podrazumevano Re: HELLLLLppppPPpppppp

А да ти њему лепо купиш нов комп, или да ставиш шифру, па само под надзором.

Buduća legenda Mr No (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    620

Citat Original postavio Deni_kristo Pogledaj poruku
    pozZ

kako mogu da user accountu dodam vise zabrana... ovako imam mladjeg brata, i neznam kako uvek uspe da sjeb. win. Ovaj put hocu da mu sve zaljucam, tj zabranim... Znaci da ima start, i da u njemu ima samo opciju za gasenje.... i da na desktopu ima samo precice od igrica. sve ostalo hocu da mu zabranim. Da ne moze da udje ni u my documents, my computer..... da bude potpuna zabrana, kao i desni klik na pozadini da ne izbacuje meni.... help.... hvalla nadam se da ste razumeli
    Probaj u polisama... ali ti hmmmm imas bas puno zabrana....
    Mozda mu aktiviras nalog guest...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

kakve zabrane ima guest za razliku od usera... kako da to resim.... ima on svoj komp, ali me nervira, kada mu padne vin onda meni kida zivce pa mu ga ja moram popravljati, a to me mrzi

Veoma poznat QueenOfClubs (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Стави му Линукс.

Buduća legenda Mr No (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    620

Citat Original postavio Deni_kristo Pogledaj poruku
    pozZ

Instaliraj mu W2k i sve sto hoces stavi pod n/a... ili neka ti placa usluge!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

hehe, dajte jel zna neko... najbolje da mi placa, bilo bi to lepo... , ali meni treba win xp i takve zabrane za usera

Početnik
    Učlanjen
    02.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Instaliraj program Deep Freeze,radiš šta hoćeš sa sistemom,instaliraš šta hoćeš,viruse ,trojance,crve,kad ugasiš računar i ponovo ga pokreneš,vraća te na tačku koju je kreirao i računar je isti kao pre.Pazi samo da se to zamrzavanje odnosi samo na particiju C, jer u protivnom računar više ništa ne pamti što je snimljeno.Program se često koristi u igraonicama gde klinci muvaju po računaru.

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tema je zaključana zbog NEADEKVATNOG naslova!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •