FPN
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: FPN

IVONA
    Guest

Podrazumevano FPN

Koliko prakticnog znanja sticu studenti novinarsko - komunikoloskog smera na FPN ? Kakve su perspektive uopste ? Sta podrazumeva novinarstvo u agencijama ?

Početnik
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

kad si vec pomenula mene zanima kakav je fakultet uopste jer sam od ove godine brucos

Gosca
    Guest

Podrazumevano

Na novinarskom smeru na FPN mozes da naucis prilicno toga. Nazalost, ucices i gomilu stvari koje ti nisu potrebne. Ipak, samo pisanje mozes da savladas jedino na fakultetu. Tammo te teraju da pises i pises i, ma koliko ti se ucinilo besmislenim,ipak mnogo znaci. Ne dopada mi se sto su predmeti takvi kao da se svi studenti pripremaju da budu politicki novinari, nema definisanih profila, tipa ekonomija, kultura, sport.
    Kada je rec o agencijskom novinarstvu, to je najbolja skola koju u praksi mozes da dozivis. Agencijski novinar ima ozbiljan posao. Sa nekog dogadjaja mora da juri u redakciju da prvi napise tekst, jer ga prosledjuje drugim medijima. Tu su i pisanja saopstenja, tacnije prepravljanje istih. Zanimljivo u svakom slucaju.

Guest

Podrazumevano

posetite neko od predavanja anonimno, :wink:

Nov član
    Učlanjen
    14.09.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: FPN

Zanima me da li neko slucajno zna kada pocinju predavanja?ja sam sad upisala i nemam pojma kako to sve funkcionise....pa, ako neko moze da mi pomogne.... HVALA

Početnik
    Učlanjen
    18.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

jel zna neko gde mogu da vidim rezultate kolokvijuma iz upt?

Iskusan ~Stella~ (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    99

Ima tema.
    Ovaj zid stoji krivo