THE SIMS,ko voli sims neka se javi ovde

Imam sve delove ali problem je nece da mi instalira nijedan osim 1. :cry: :cry: :cry:
Bas cu sutra da pokusam ponovo.
Nikada mi nije dosadila igra,i verujem da nikada i nece,iako je grafikA shit ali obozavam ,,radnju,, da vodis ljude kroz zivot. (najbolje je kad mama pravi slatko od jagoda :wink: )
 
Igram Sims 1,mada brzo dosadi igra. Zaradio pare,napravio kucu,osnovao porodicu (poceo samo sa jednim clanom),i plus mi ostao kusur .. i sve to odradio za manje od 2sata ... Ne razumem sta vam je toliko zanimljivo,neznam kakvi su ostali delovi (pricam za dvojku i trojku),ali ovaj sims 1 je bio i vise nego lak ...
 
ma sims 1 je glupost...makar sada sims 1 smatram glupom igricom jer ne moze da se uporedi sa simsom 2 a pogotovo sa trojkom....ali ipak sva ta sims ''groznica'' je pocela sa simsom 1 :)...Jeste da sims 2 i 3 brzo dosade ali samo kada nemas inspiraciju i kada mastu ne ukljucis dovoljno
 
LJudi molim vas pomozite mi ....hica mi je...
imam malu bebu pa nemam mnogo vremena da provaljujem a strasno zelim u slobodno vreme da igram sims.
Medjutim, pri pokusaju da instaliram igricu imam OGROMAN problem. Kada se zavrsi instalacija sa prvog diska, na drugom disku mi za nastavak instalacije trazi fajl:
gamedata/shared/packages/FULLBUILD2.PACKAGE.
Znaci ovaj poslednji fajl je u pitanju....ali nalazi se u ovim folderima. Ma razumete me :)
Problem nastaje u tome sto komp ne prepoznaje koji je program u pitanju pa ga ne otvara.
Znaci samo mi recite o kom programu se radi da bih nabavila isti ili mi recite kako da ga nabavim....

uh...zavrsih.... :) hvala vam
 
Da vam kazem,nisam nikad igrala sims 1,ali sam na youtube videla demostraciju.Koliko sam shvatila grafika je losa,nema odrastanja,svaki dan se ide u skolu-posaao i tako....Sim 3,takodje nisam videla(igrala)ali sam svakako pogledala demostraciju na youtobe.Ima novih i lepsih stvari moze da se odrasta ,podeljeno je na dane u nedelji...ali sims 2 sam igrala,ustvari on mi je omiljena igrica i cesto ga igram,kupuje nove dodatke:seasons,nigtlife,famuly fun stuf...(nemogu sad sve da ih nabrajam)Ali u svkom slucaju sims 2 nebi menjala ni za koju igricu na svetu!To je jedina igrica koja mi nije dosadila kada sam zavrsila igranje i uspesno obavila zadatak.To je dobro kod ove igrice to sto nikad neznas kako ce se zavrsiti.Kreiras nove vile,stanove i naravno ljude i zivotinje.Takodje sam nasla po povoljnoj ceni sims 2 castaway stories.Ukratko mogu do besvesti (a i nazad)da pricam o simsima,Ali nemi da duzim samo cu reci SIMS 2 JE NAAAAAAAAAAAAAAAAAAJBOLJI!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nesto me zanima u vezi porodicnih stabala na simsu 2-
family_ties_09.jpg


Kako da simsi nakon umiranja ostanu u braku,a da ne ispadne kao da su razvedeni?Pokusavala sam na razne nacine ali kad umru i muz i zena uvek bude kao da su razvedeni,nikad ne ostane spojeno.
 
Imam legalne Sims 4, sa 8 dodatnih game packova :eek:, i mogu reći da su Create a Sim i Build Mode odlični, dok sa druge strane gameplay praktično ne postoji, što je velika boljka ove igre. Kreiraš lep lik, kreiraš lepu kuću, a onda nemaš sa njima šta da radiš, osim da im se diviš. Postoji ipak puno dodatnih game packova koji poboljšavaju igru, ali je zato čine neverovatno skupom, i pomalo je bezobrazno sa njihove strane to što rade, pustili su prvo base game praktično bez gameplaya, a onda izbacuju dodatne packove koje opet dodatno naplaćuju, umesto da ih uvrste u base game koju smo već kupili na početku. Ipak, pošto mi je neostvarena želja da budem arhitekta, i da razvijam svoju porodicu, ova igra mi dođe kao neka uteha. :cry: A legalna verzija mi je trebala zato da bih mogao da delim svoje kreacije i skidam tuđe.

Evo, kad već nemam ženu u realnom životu, bar sam nacrtao idealnu ženu. ;) Zar nije moćna?

39667453445_1d16ac687e_o.png


40520046692_61848e6c95_o.png


Ko ima legalnu verziju, može da je skine odavde.

https://www.ea.com/games/the-sims/the-sims-4/pc/gallery/A4C07CDE1FB511E88CDAC18D9126F17D
 
Poslednja izmena:

Back
Top