Gde pecati u okolini Zemuna I Novog Beograda

Kolega taske_bg, na Galovicu ti ne bih preporučio ovih dana/godina je bila prilično zatrovana i to u više navrata, čujem da ima pecaroša koji jure šarana, ali mislim da od toga nema ništa.
Deo na kom se kanal uliva u Savu "nije" toliko zagađen, ali pored toga što sam čuo razne priče da poneko tu uhvati lepih riba, uglavnom je to bela, ja nikad, nikad, tu nisam upecao ništa osim sitnog peša.
Ovo govorim iz nekog višegodišnjeg iskustva, jer sam te kanale obišao uzduž i popreko i u davno doba kad su bili puni ribe a i u vremenu posle toga :cry:
Od kanala preporuka je možda:
Petrac, ćudljiv, koliko znam nije trovan u poslednje vreme, a jedan deo je očišćen,
IV kanal, gde je bilo sitne babuške, odlične za zanimaciju, samo ne znam da li je isušen,
kanali iza ostalih sremačkih sela, Jakovo, Boljevci, ali ne znam koliko ti je to daleko.
Za ovo sad vreme kad bela radi slabo ili nikako, probaj da pecaš štuku, a čuo sam da radi najednoj bari koja se nalazi između Dobanovaca i Bečmena, neki bivši ribnjak.
Uglavnom osim Dunava i ribom siromašne Save sve ostalo je ili komerciolizovano ili opustošeno tako da je jako teško odlučiti se za neko mesto gde stvarno ima ribe sa te strane Bgd-a.
 
ej hvala ti jekicr,bio sam u nedelju na uscu galovice u savu,bogami nije da nema ribe,upecao sam jedno kilo i po babuski i to na hleb,bile su izmadju 100 - 200 grama,kupio i crvice al njih ni da pipne,samo ruzu hoce i probao na stuku al nista,al preko puta su bile neke kolege i upecali 3 stuke,i to dve od oko kilogram i neku manju!!!Hvala na informacijama,probacu na nekim od navedenih mesta!!
 

Back
Top