VESELNIK!!!

UrBaNiYaK

Zainteresovan član
Poruka
392
Pre nekoliko dana sam saznao sta je to veselnik!!!
To je konj, koga dovedu kobili samo da je napali, ovolji i uzbudi, a posle ga pomere i dovedu pastuva da je oplodi!!!
E sad, moj drug je bio u situaciji slicnoj!
Bila neka organizacija, cirkalo se, musko drustvo, ovo ono, domaca rakija... sve u svemu lepo!Onda su kasnije dosle neke 2 ribe i svi su poceli da ih spopadaju narocito jednu, igrali sa njom, pipkali je, govorili joj lepe stvari, mazili je...svi sem mog druga. koji je pio, menjao kanale na TV-u i kulirao!!! I posle svog muvanja ta jedna ispali sve ostale i ode sa mojim drugom...koji nije ni prstom mako!!! Tako da je on ispao pastuv a svi ostali su bili Veselnici!!!
Jel bio mozda jos neko od vas u takvoj situaciji ili slicnoj??? :D :lol: :P
 
UrBaNiYaK:
Pre nekoliko dana sam saznao sta je to veselnik!!!
To je konj, koga dovedu kobili samo da je napali, ovolji i uzbudi, a posle ga pomere i dovedu pastuva da je oplodi!!!
E sad, moj drug je bio u situaciji slicnoj!
Bila neka organizacija, cirkalo se, musko drustvo, ovo ono, domaca rakija... sve u svemu lepo!Onda su kasnije dosle neke 2 ribe i svi su poceli da ih spopadaju narocito jednu, igrali sa njom, pipkali je, govorili joj lepe stvari, mazili je...svi sem mog druga. koji je pio, menjao kanale na TV-u i kulirao!!! I posle svog muvanja ta jedna ispali sve ostale i ode sa mojim drugom...koji nije ni prstom mako!!! Tako da je on ispao pastuv a svi ostali su bili Veselnici!!!
Jel bio mozda jos neko od vas u takvoj situaciji ili slicnoj??? :D :lol: :P
Sine time se ne treba hvaliti...
 
Milow:
UrBaNiYaK:
Pre nekoliko dana sam saznao sta je to veselnik!!!
To je konj, koga dovedu kobili samo da je napali, ovolji i uzbudi, a posle ga pomere i dovedu pastuva da je oplodi!!!
E sad, moj drug je bio u situaciji slicnoj!
Bila neka organizacija, cirkalo se, musko drustvo, ovo ono, domaca rakija... sve u svemu lepo!Onda su kasnije dosle neke 2 ribe i svi su poceli da ih spopadaju narocito jednu, igrali sa njom, pipkali je, govorili joj lepe stvari, mazili je...svi sem mog druga. koji je pio, menjao kanale na TV-u i kulirao!!! I posle svog muvanja ta jedna ispali sve ostale i ode sa mojim drugom...koji nije ni prstom mako!!! Tako da je on ispao pastuv a svi ostali su bili Veselnici!!!
Jel bio mozda jos neko od vas u takvoj situaciji ili slicnoj??? :D :lol: :P
Sine time se ne treba hvaliti...
Prvo ja se ne hvalim, jer nisam bio tamo, vec taj moj drug Milos , i neki njegovi drugovi s'faxa, tako da se to nije desilo meni, pa i da jeste, sta?Svako je nekad u zivotu bio i veselnik i pastuv!!!
 
kada bi preveo to sa 'konja' na ljude,tj. nas frajere
to bi verovatno zvucalo ovako:'postoje setaci i *ebaci'
nimalo vesela slika,ukoliko nisi *ebac tako da se time i nije ponositi ukoliko,naravno,nisi *ebac :D :lol: :lol:
 
da, ali ne moze neko celog zivota da bude yebac, niti setac, svako je nekad bio pastuv a nekad veselnik. I najveci frajeri ne dobiju uvek zeleno svetlo, vec budu iskasirani!!!
 
pa zasto bi ti bio setac uopste,sine,pa to nije po nasem muskom kodeksu,kada ides idi do jaja,ili bese kraja,nisam siguran sta je od ta dva ali nije ni bitno koliko je bitno da ti budes *ebac a ne da je tamo kao napalis da bi te neko sklonio i po*ebo nesto sto si ti trebao :cry:
 
UrBaNiYaK:
Da ali problem je sto mnogo puta to zavisi samo od devojke!!!Mozda ona voli da navlaci i pali, a posle ode sa onim ko joj se svidja, a ne sa onim ko se najvise trudio!!!! :cry:
Ako ces pravo, ko ga yebe sto se trudio, kad ne zna da je zbari... :twisted:
Ne bi valjda takve tipove trebalo jos i zaliti...? :shock:
Ili im mozda dati iz sazaljenja...? :mrgreen:
 
Gazdarica:
UrBaNiYaK:
Da ali problem je sto mnogo puta to zavisi samo od devojke!!!Mozda ona voli da navlaci i pali, a posle ode sa onim ko joj se svidja, a ne sa onim ko se najvise trudio!!!! :cry:
Ako ces pravo, ko ga yebe sto se trudio,
shto je cele noci palamudio
kada vec ne zna da je zbari... :twisted:
nek se sam posveti svojoj kari
Ne bi valjda takve tipove trebalo jos i zaliti...? :shock:
i pored toga ce im daska u glavi faliti
Ili im mozda dati iz sazaljenja...? :mrgreen:
milosrdna deva ***** :lol: :lol:
 

Back
Top