Srbi žive dobro

vesnica_90

Aktivan član
Poruka
1.717
Vlast u Srbiji tvrdi da Srbi odavno nisu ovako dobro ziveli,mozda nikad bolje.:Djedino ako ne misle na sebe:D a pisalo u novinama da je cetvoroclanoj porodici u srbiji samo za hranu,mesecno potrebno 70.000 dinara.:confused:
ispod naslova"dve plate za hranu"pisalo da sa prosecnom zaradom od cetrest iljada dinara i posle niza poskupljenja,beogradjani jedva sastavljaju prvi sa tridesetim....itd.

el se to stvarno nekad dobro jelo:D ili se danas dobro jede:D p.s. nemam link,a zaboravila koje novine:D.procitala na kiosku u prolazu:D
 
Dobro se jelo nekad, a i sad se dobro jede, samo sto su nam prohtevi veci.
Trosimo pare na razne nazovi luksuze ( od mobilnih, interneta, nekih tehnickih stvari...), sve bi da imamo. Bar je kod mene takav slucaj.
 
Dobro se jelo nekad, a i sad se dobro jede, samo sto su nam prohtevi veci.
Trosimo pare na razne nazovi luksuze ( od mobilnih, interneta, nekih tehnickih stvari...), sve bi da imamo. Bar je kod mene takav slucaj.
aj lakoni nemoj si lakomislen:D prosta je racunica:Dko prica o tebi i tvojim prohtevima.od dve prosecne plate mnogo je i kad se odvoji npr.svaki dan po sto dindzi za uzinu dva djaka a de su dorucak,rucak vecera...prevoz. imam nekoliko drugova koji pakuju lebac sa pekmezom za uzinu biliv or not biliv.i ne zale se.a znas zasto?zato sto su najbolji u generaciji.i nisu im ubili nadu:D nego....kako se njihovi roditelji osecaju....:( znas kako je kad ti drustvo skuplja lovu za ekskurziju:confused:
 
aj lakoni nemoj si lakomislen:D prosta je racunica:Dko prica o tebi i tvojim prohtevima.od dve prosecne plate mnogo je i kad se odvoji npr.svaki dan po sto dindzi za uzinu dva djaka a de su dorucak,rucak vecera...prevoz. imam nekoliko drugova koji pakuju lebac sa pekmezom za uzinu biliv or not biliv.i ne zale se.a znas zasto?zato sto su najbolji u generaciji.i nisu im ubili nadu:D nego....kako se njihovi roditelji osecaju....:( znas kako je kad ti drustvo skuplja lovu za ekskurziju:confused:

Pa pazi i ja imam dvoje dece, lovu smo i mi skupljali za ekskurziju za one koji nemaju.
Samo kazem da ljudi trose pare za svakakve gluposti, pa posle kukaju.
J*****ga gladnih je uvek bilo.

Neznam samo na koje se vreme misli, al se nekad dobro jelo?.
:bye:
 
Ja se ne secam da je iko imao obraza da toliko slaze da zivimo dobro, a isle su na RTS-u te price o potrosackoj korpi i sl.
Ja, evo, zimnicu nisam stavila - sta cu?...kupicu ajvar u teglama kad mi treba, otprilike se isto hvata, a kupus rezanac cu kupovati na pijaci, odlican je i nije skup.
Medjutim, meso nedostaje sve vise na trpezi.
 
Pa pazi i ja imam dvoje dece, lovu smo i mi skupljali za ekskurziju za one koji nemaju.
Samo kazem da ljudi trose pare za svakakve gluposti, pa posle kukaju.
J*****ga gladnih je uvek bilo.

Neznam samo na koje se vreme misli, al se nekad dobro jelo?.
:bye:
o.k. trosi manjina.vecina srba jedva sastavlja kraj s krajem.
dolebold- nikada ovoliko!!!
 
a pisalo u novinama da je cetvoroclanoj porodici u srbiji samo za hranu,mesecno potrebno 70.000 dinara.

a pisalo je u novine da sam post’o glumac ako mi ne verujete idite u kuuuća mi se zapalila pokraj stare šupe u kojoj je moja baba obrisala duuugme mi se otkačilo sa starog kaputa
šila ga cura lička, otpala joj piiisalo je u novine da sam post’o glumac ako mi ne verujete idite u k…

Bila tema...
Zakljucana zbog ocigledne gluposti (70.000 milijardi miliona dinara...)...
A osim toga, sta fali na lebac s's pekmez? Da neces mozda euro-krem?:???:
 
Ja se vise smorio da kupujem stvari u prodavnici, umesto ko covek da probam pantalone na ulici ispred Merkatora, nakon sto zamenim marke kod dilera koji vice "Dv'ze, dv'ze, dv'ze".
I ove pumpe mi idu na onu stvar, umesto da sipamo benzin na cosku, kod Mite Tocilice, kao sav normalan svet, ko je jos budala da mu tamo iz nekog creva sipaju gorivu u rezervoar.

Ah da, nedostaju mi i Simod - najbolje plasticne patike na svetu.
 
a pisalo je u novine da sam post’o glumac ako mi ne verujete idite u kuuuća mi se zapalila pokraj stare šupe u kojoj je moja baba obrisala duuugme mi se otkačilo sa starog kaputa
šila ga cura lička, otpala joj piiisalo je u novine da sam post’o glumac ako mi ne verujete idite u k…

Bila tema...
Zakljucana zbog ocigledne gluposti (70.000 milijardi miliona dinara...)...
A osim toga, sta fali na lebac s's pekmez? Da neces mozda euro-krem?:???
:
nisam znala da je bila tema:confused: niko me nije upozorio:confused: sori.da....nastavi ti ira da raspravljas zasto su hrvati otvorili ambasadu na kosmetu.
interesantno kako si se nacrtala na "ociglednu glupost":D
ne jedem krem.espesli EURO:D bljak:D
 

Back
Top