Kakva je Subotica?

ja sam iz ns, retko sam u su, uvek nekim poslom i na kratko, medjutim, kad god sam bio kod vas imao sam neki cudan osecaj da me neko stalno posmatra!!! uopste ne mogu da ga opisem, na primer : setam se centrom ( koji je mnogo lep ) i imam utisak da me neko gleda sa prozora, kad se okrenem, naravno, ne vidim nista!!! Prvo sam mislio da sam totalno prs'o ali to mi se nije desilo ni u jednom gradu na svetu a ne u srbiji......zbog toga a i zbog nedostataka interesantnih sadrzaja, subotica mi nije "najomiljenije" mesto ....
 
HEMI 426:
ja sam iz ns, retko sam u su, uvek nekim poslom i na kratko, medjutim, kad god sam bio kod vas imao sam neki cudan osecaj da me neko stalno posmatra!!! uopste ne mogu da ga opisem, na primer : setam se centrom ( koji je mnogo lep ) i imam utisak da me neko gleda sa prozora, kad se okrenem, naravno, ne vidim nista!!! Prvo sam mislio da sam totalno prs'o ali to mi se nije desilo ni u jednom gradu na svetu a ne u srbiji......zbog toga a i zbog nedostataka interesantnih sadrzaja, subotica mi nije "najomiljenije" mesto ....
Hehehe, e da znas da sam se nasmejala!
Pa sto si skeptican, mozda te bas neka devojka posmatrala, ha? Ili privatni detektiv zene kojoj si rekao da ides da se vidis sa poslovnim partnerom? Cccc
Salim se malo, nemoj da zameris, ali eto veruj mi nema teorije zavere prema pridoslicama, cak naprotiv! :)
 
Samantha Jouns:
bila je slicna tema...ali nema veze odgovircu svakako
Ne volim ga jer je dosadan,..jer mladi ne mogu nista da postignu u njemu.....ili se ja varam???
Pa bas naprotiv draga, nije bila ovakva tema, vec tema zasto ga volimo, pa je posledicno nastala i ova. Jedino ako nije bila mnogo ranije, tim informacijama ne raspolazem.
Pozdrav! :)
 
mistress:
Hehehe, e da znas da sam se nasmejala!
Pa sto si skeptican, mozda te bas neka devojka posmatrala, ha? Ili privatni detektiv zene kojoj si rekao da ides da se vidis sa poslovnim partnerom? Cccc
Salim se malo, nemoj da zameris, ali eto veruj mi nema teorije zavere prema pridoslicama, cak naprotiv! :)

hehehehe, nemam zenu ( jos uvek ) a da sam primetio da me neka devojka smeka, sve bi bilo drugacije, onda bi se sigurno i duze zadrzao a mozda cak i ostao... :wink: :D siguran sam da nema smisljene zavere ( naravno ) ali tako se osecam samo u su od svih mesta na kojima sam bio u zivotu! osim toga, duplo je manji od ns ( ako ne i vise ), pa mi deluje pomalo depresivno....
 
Znas, ja se ne cudim sto tako pricas jer sto se mene tice, ti zivis u najlepsem gradu u Srbiji! Mozda cu i ja uskoro tamo pa kad se sakrijem negde iza zavese ima da te prati taj osecaj i po Novom Sadu!
Kiss za NS!
 
:D
U pravu si za najlepsi ( i najbolji ) grad u srbiji, mislim, nije sto je moj, nego sto je zaista tako.... :wink::D

Dobrodosla u ns ( kad god da dodjes ) i nema potrebe da se sakrivas iza zavese, slobodno izadji napolje.... :lol:
 
HEMI 426:
ja sam iz ns, retko sam u su, uvek nekim poslom i na kratko, medjutim, kad god sam bio kod vas imao sam neki cudan osecaj da me neko stalno posmatra!!! uopste ne mogu da ga opisem, na primer : setam se centrom ( koji je mnogo lep ) i imam utisak da me neko gleda sa prozora, kad se okrenem, naravno, ne vidim nista!!! Prvo sam mislio da sam totalno prs'o ali to mi se nije desilo ni u jednom gradu na svetu a ne u srbiji......zbog toga a i zbog nedostataka interesantnih sadrzaja, subotica mi nije "najomiljenije" mesto ....

Zato te posmatraju jer je Subotica skoro selo, skoro da svako zna svakog i kad dodje neko ko ne pripada ovde, onda ga dobro pogledaju :)
 
A da te ja pitam nesto, kako mozes da ne volis nesto sto u zivotu nisi probao ... npr da citiram JA NE VOLIM SUBOTICU JER NIKADA NISAM BIO U NJOJ...
Dobar ti je razlog da ne volis SU...
Dakle ako je tvoj stav takav, onda ne volis ni Britney Spears jer nikada nisi bio ni u njoj, tacnije nikada je nisi upoznao ??? Get real, have a job...

Erm... Subotica je mali depresivan, jako lep gradic....
Svako svakog zna... ljudi nisu opusteni, jako su ograniceni, skoro svi imaju isti mentalitet, identicno razmisljaju... MASA..... jako je malo opustenih... svojih... ljudi koji su na svom mestu.... ali ti ljudi su moji prijatelji.... jako ih je malo...
 

Back
Top