napajanje....

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
imam maticnu plocu m2n sli deluxe i imam jedno pitanje da li ja na ovoj ploci mogu bez problema da zamnim procesor(athlon 4400+ duo core) za amd phenom x-3 triple-core??i da li mogu na ovoj ploci da zamenim graficku(8500gt) za xfx gf nvidia 8800gt???naravno pod uslovom da pre toga zamenim napajanje od 400 za neko kvalitetnije???i da li mozete da mi preporucite neko npr. od 600 ili 650 wati??ja sam razmisljao o napajanjima 620W ASSA Modul ili 650W RP-650-PCAA(oba su cooler master)!!sta vi mislite o tome??:):?::?:
 
Poslednja izmena:
Mogao bi da umesto 8800GT uzmeš 9800GT cena je kolko ja znam kod nas praktično ista , mada su te dve grafičke praktično iste samo što 9800GT ima bolje hlađenje i bolji SLI.
Što se tiče napajanja 600W bi ti bilo previše , nekih 500W bi ti bilo i više nego dovoljno ali ako baš imaš višak para uzmi 600W+ ako planiraš da iskoristiš taj SLI u budućnosti..

A neznam , trebao bi taj procesor i grafička da rade na toj matičnoj sa eventualnim flashom biosa , koji ne bi trebao da radiš sam ako ga nisi već radio (raspitaj se u nekom servisu)
 
Poslednja izmena:

Back
Top