Apple iPhone 3G - recenzija / komentari
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Apple iPhone 3G - recenzija / komentari

Početnik
    Učlanjen
    07.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Arrow Apple iPhone 3G - recenzija / komentari

Telefon ostavlja dojam odlične završne obrade i odlične kvalitete upotrebljenih materijala. Možemo reći da je sam dizajn i novosti kao zadnji plastični dio za razliku od prijašnjeg aluminija, dočekan i ocienjen kao pun pogodak što i mi potvrđujemo. Jednostavno kada ga gledate i zapažate sve detalje te sve to usporedite sa bilo kojim telefonom na tržištu, vidjet ćete da je iPhone što se tiče kvalitete izrade i vizualne komponente na samom vrhu. Novi iPhone je sličan svom predhodniku u pogledu dizajna i samih dimenzija. No postoje razlike - rubovi su stanjeni pa se dobiva dojam da je uređaj tanji. No dali je to uistinu tako pogledajte u specifikacijama na dnu recenzije. Osjećaj u ruci je puno prirodniji, ležerniji, kopmaktniji, te puno sigurnije i čvršće leži u ruci. Spomenimo kako se posebno ističu detalji kao kromirane tipke na bokovima, kromirana mrežica zvučnika i utora za slušalice. Kod novog iPhonea prisutna je jedna poznata pojava tj. problem zamašćivanja kod stražnje glossy plastike, nekima je to doista problem dok neki to vide kao sastavni dio jer je na tržištu veći broj telefona koji pokazuju iste takve osobine kod korištenja. Neki pak imaju dosta pritužbi na eleganciju odnosno korištenje plastike umjesto aluminija, te su se pojavile priče oko sitnih napuknuća na posebice bijelim verzijama jer se lakše vizualno uvide. No vrijeme će pokazati kako će se novi iphone ponašati tjekom dužeg korištenja. Novi iPhone je dostupan u dvije inačice od 8 i 16GB te u dvije boje; bijeloj i crnoj. Crna verzija je dostupna u izdanjima od 8 i 16GB, a bijela samo u 16GB.

Kompletnu recenziju sa slikama/video sadržajima imate ovdje.

Zainteresovan član Soundwave (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: Apple iPhone 3G - recenzija / komentari

Primećen član dragi11 (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Evo jos jedne.

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Mozda nema tih par opcija, ali bato ima sve ostalo. . . Telefon ubija sve zivo. . . Imam ga vec nekoliko meseci i nijedan jedini put nisam zazalio sto sam ga uzeo, nisam cak ni razmisljao o drugom i nemam potrebe. . . Nema Video call, ne smeta. . . Imao sam N90 i nikad nisam ni napravio video call, nema MMS, koji ce ti kad imas e-mail?! Sa memorijom, kad imas 8-16 Gb bas me zanima kakve gluposti ces da trpas unutra pa da ga napunis. OK mp3, ali da ces ga nadjubriti toliko da ce ti nova memorija biti neophodna, neces. . .
    A sto se tice video recordinga, OK to nema ali ne bi me cudilo da izadje program koji ce to podrzati tako da bude i toga.
    A sto se tice programa njih ima da se skida za dz skoro sve sto pozelis, i sto ti pada na pamet. Sve u svemu iPhone na neki nacin i prestaje biti telefon i pocinje da bude bukvalno mali PC. . .

Primećen član dragi11 (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio . . . Pogledaj poruku
    Mozda nema tih par opcija, ali bato ima sve ostalo. . . Telefon ubija sve zivo. . . Imam ga vec nekoliko meseci i nijedan jedini put nisam zazalio sto sam ga uzeo, nisam cak ni razmisljao o drugom i nemam potrebe. . . Nema Video call, ne smeta. . . Imao sam N90 i nikad nisam ni napravio video call, nema MMS, koji ce ti kad imas e-mail?! Sa memorijom, kad imas 8-16 Gb bas me zanima kakve gluposti ces da trpas unutra pa da ga napunis. OK mp3, ali da ces ga nadjubriti toliko da ce ti nova memorija biti neophodna, neces. . .
    A sto se tice video recordinga, OK to nema ali ne bi me cudilo da izadje program koji ce to podrzati tako da bude i toga.
    A sto se tice programa njih ima da se skida za dz skoro sve sto pozelis, i sto ti pada na pamet. Sve u svemu iPhone na neki nacin i prestaje biti telefon i pocinje da bude bukvalno mali PC. . .
    Decko pogledaj ovo molm te http://www.198china.com/zzzbook/
    Jos mozes da biras sta ce da ti ugrade i ubace u fon (imas opcije 5 mpix kamera,7mpix,koje boje,da li hoces da ti ugraviraju nesto na njemu...)Ma sta da ti nabrajam pogledaj.U svakom slucaju ima vise i mnogo bolje opcije nego iphone.

Poznat
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Jesi li ti koristio taj telefon? Drzao ga u ruci i sl? Taj telefon je 100% iz kine. . . Tako da. . . Mozda ima karakteristike, ali kako radi to je pitanje. . .
    Sto se tice iPhona ja ga imam od kraja avgusta tako da ti pisem iz prve ruke. . .

Aktivan član gusha (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

misljenja su vrlo podeljena. poznajem puno ljudi koji ga imaju, neki su jako zadovoljni i hvale ga, dok su ga neki posle mesec dana zamenili za neki drugi i "pljuju" ga.....tako da, sve je stvar ukusa i licne potrebe...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Sve je stvar tvojih potreba..A ta kineska sra**a zaobilazite u sirokom luku,vrujte mi da sinu si 5% kvaliteta pravog iPhonea!
    IPHONE RULEZ!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •