Nema više "talasanja " u Srbiji

al bundy

Legenda
Poruka
63.999
Evo svedoci smo da je konacno u Srbiji uspaostavljen apsolutni monopol sadasnje vladajuce oligarhije i njenih domacih ffinansijera na celukupnu politicku scenu i sva buduca desavanja u Srbiji .
Vladajuci mejnstim - i Evropa i Kosovo , i Moskva i Vasington, i Caves i Bus, i Tito i Draza, i gore i dole , i Srebrenica i Bratunac, nasa Delta nasa snaga , idemo u EU svi srecni ali volimo i Kosovo i saradjujemo sa Hagom ... i sve ostalo ,vise nema ni primesa opozicije .
Dve jedine partije koje koje su koliko toliko talasale u javnim nastupima i remetile sveopstu idilu i blagostanje -SRS i LDP su klinicki ,a uskoro i fizicki mrtve , urusene sto spolja sto iznutra .
Nema vise jeretickih tonova tipa- zalazemo sa za nezavisno Kosovo ili za Srbiju do Trsta , nema vise ekstremnog liberalizma,pederluka i price o "suocavanju sa proslocu" , nema vise ni antiglobalizma , otpora EU i NSPu ,borbe sa slobodu srpskijeh zemalja ,niko vise ne kritikuje nase "postene privrednike" ...nevaljali ekstremisti sa obe strane su uruseni i vise ih niko ne slusa .,heil to that ...
Sada je tu Nacionalno pomirena proevropska vlada ,voljeni predsednik , novi veliki evropejci Toma i Aca koji su uvek bili za i EU groze se velike Srbije ,onda "narodnjacki" otpaci sa novim pojacanjem nacionalno svesnom evro-gradjankom Majom sve je lepo i krasno , ptice pevaju potok zubori ,milina bozija .
Iako je vecini jasno da kakvi su bili predstavnici gorepomenute dve "ekstremne " struje u Srbiji nije nikakva steta sto su i oni i njihove ideje najverovatnije netragom otisli na "djubriste istorije " .Mada je pomalo zabrinjavajuce sto se cela Srbija svela na viziju Saperovog marketing tima u kojoj vise nema nikakve razlike izmedju Tadica i Tome , Dinkca i Velje ,Palme i Micuna , Kostunice i Dacica ,svi su postali manje vise isti , duvaju u istu trubu bez vecih talasanja i svi rade za iste finansijere .
Mislim znam ja da je u normalnim zemljama sasvim uobicajna ova situacija da su sve parttija na manje vise istom kursu oko osnovnih drustvenih pitanja , ali ovde je problem u tome sto je cela ova vladajuca elita i njena "opozicija " vrlo diskutabonih sposobnosti , sto nam garantuje da se nista nece promeniti u narednih 10 godina i da ce svaka naredna vlada voditi istu potpuno politiku kao i do sada .Sto rece nas narod ko nas yebo godinama yebace nas opet bez obzira da li je u pitanju Toma ,Bota , Voja ili Mlada , pa svi smo nasi majku mu ...
Naravno samo su se naivni i ranije mogli nadati nekim ozbiljnijim i krupnijim promenama nabolje , u odnosu vlasti i gradjana kao i u vodjenju zemlje ,ali sada je i zvanicno jasno da od toga za duzi period nema nista .
 
Млади ДС јуришник Јеремија јуче је био прилично зајебан... У фазону Доста условљавање, прекурчило нам је.
А ствара се и нове светска слика и прилика.
 
Ostale su razlike između stranaka,samo su se događaji promenili pa se nekima ne isplati zbog glasača da trube o ranijim temama da bi pridobile birače.Sad je EU glavna tema i sve stranke pokušavaju da kažu dobru reč o Evropi.Mada je DSS-u i dalje prvi mamac za birače Kosovo.Čim bude nekog značajnijeg događaja razići će se i zavladaće "jeretički tonovi".
 
Наша политичка "елита" води се принципом немој да се гицаш, више ће да боли. Али опештепознато је да они све рада за паре, тако да ако им зафали или им се повећају апетити промениће плочу.

А нама треба један српски Путин за коа ће да гласа 70% људи, који ће да бије и фашисте и чедисте.
 
Наша политичка "елита" води се принципом немој да се гицаш, више ће да боли. Али опештепознато је да они све рада за паре, тако да ако им зафали или им се повећају апетити промениће плочу.

А нама треба један српски Путин за коа ће да гласа 70% људи, који ће да бије и фашисте и чедисте.

pa evo sada imate to bez obzira kako to smesno izgledalo, Vlast koja realno nema ni pribliznu opoziciju , predsednik koji ima svu vlast bas kao i u Rusiji
samo problem onih koji prizeljkuju "srpskog Putina " je u tome sto je takav autokrata dobar za zemlju koja ima najvece rezerve energenata na svetu i drugu najvecu vojnu silu plus 150 miliona ljudi i najvecu povrsinu i ogroman uticaj u sveu bez ikakvih demokratskih tradicija
, a kada takav jedan zasedne u beznacajnu ,raspalu banana drzavicu na Balkanu onda to vise nije tako ruzicasto , ne bi ovde ni 10 Putina pomoglo
 
al bandit shta tebi konkretno smeta?
nemoj mi retji da ti nedostaju Radikali i Koshtunica?:sad2:
hebiga,sad svu vlast u zemlji ima DS i sve shto se zasere je samo njihova odgovornost,nema vishe mrak 90-tih,radikali i sheshelj,dss retrogradni nacionalisti..bla bla...moratje malo da se preuzme odgovornost i pojedu govna:)
 
al bandit shta tebi konkretno smeta?
nemoj mi retji da ti nedostaju Radikali i Koshtunica?:sad2:
hebiga,sad svu vlast u zemlji ima DS i sve shto se zasere je samo njihova odgovornost,nema vishe mrak 90-tih,radikali i sheshelj,dss retrogradni nacionalisti..bla bla...moratje malo da se preuzme odgovornost i pojedu govna:)

Ееее, али пошто су до бола били кратковиди за будућа дешавања, сад им је жао што су се ухватили власти.

Уствари, све их је више страх од тога како ће се кретати улицама, а да стигну живи до одредишта.

Ебига, тако је то кад се прави пакт са ђаволом.

Нека, нека...сваког живот постави на своје место, пре или касније...што касније то више боли...баш ми их је жао ( дс-а и остале ус.ране екипе) :rotf:
С одушевљењем их гледам како су све уплашенији.
 
Ееее, али пошто су до бола били кратковиди за будућа дешавања, сад им је жао што су се ухватили власти.

Уствари, све их је више страх од тога како ће се кретати улицама, а да стигну живи до одредишта.

Ебига, тако је то кад се прави пакт са ђаволом.

Нека, нека...сваког живот постави на своје место, пре или касније...што касније то више боли...баш ми их је жао ( дс-а и остале ус.ране екипе) :rotf:
С одушевљењем их гледам како су све уплашенији.

ko kaze da im je zao i da su sve uplaseniji , bas naprotiv sve su sigurniji u sebe i bahatiji , a to im omogucava i smesna opoicija , sto rece onomad Milo Djukanovic "kako cemo mi bez opozicije ?" a to je bilo pre 10 godina
 
a ti mislish da je iskreno bilo perioda kad nisu bili u ljubavi..svi na gomilu
to shto se kao fol pljuju za govornicom ili u tv duelima zaborave u stampedu trchanja ka menzi da se nakrkaju prebranca i sarmi za po 20 dindzi
i onda su najbolji ortaci...do sledeceg javnog nastupa
 
To da neće biti promena i nije tako loše, jer sada je najbolja ekonomska situacija u istoriji zemlje. Prevazišli smo i pokazatelje iz 1989, 1981. i 1960-ih godina, koje su kao važile za prosperitetna vremena.

Sad uporedite tu realnost sa lupanjem neukih seljana ovde o nekakvoj nezapamćenoj krizi koje su donele Dosmanlije...

Evo uvaženi Tihi nas iz Egipta izveštava da je situacija užasna...
Zatim, moj bivši prijatelj Duh Sekire sa plaže u Turskoj poručuje da treba staviti tačku na ova gladna postpetooktobarska vremena...
Sve bih ja vas vremeplovom u 1999, da vas vicepremijer Nikolić konačno usreći.
 
al bandit shta tebi konkretno smeta?
nemoj mi retji da ti nedostaju Radikali i Koshtunica?:sad2:
hebiga,sad svu vlast u zemlji ima DS i sve shto se zasere je samo njihova odgovornost,nema vishe mrak 90-tih,radikali i sheshelj,dss retrogradni nacionalisti..bla bla...moratje malo da se preuzme odgovornost i pojedu govna:)

Smeta mu sto nema sada koga da krivi,iako su opozicija bili su krivi za sve.........vise se posvecuje paznje nekim narikacama nego novoj kubi na balkanu..........jos malo malo pa ce i onaj jeremic da osedi go mu veliki mag tadici :hahaha:

secam seTadicijeve izjave od pre par dana -ma nema sta da brinemo evo idemo da vidimo 100% sam siguran da je dinar vec skocio(euro je bio 80) :hahaha:
kako je to izjavila malercina dodje na 85 :mrgreen:
 
To da neće biti promena i nije tako loše, jer sada je najbolja ekonomska situacija u istoriji zemlje. Prevazišli smo i pokazatelje iz 1989, 1981. i 1960-ih godina, koje su kao važile za prosperitetna vremena.

Sad uporedite tu realnost sa lupanjem neukih seljana ovde o nekakvoj nezapamćenoj krizi koje su donele Dosmanlije...

Evo uvaženi Tihi nas iz Egipta izveštava da je situacija užasna...
Zatim, moj bivši prijatelj Duh Sekire sa plaže u Turskoj poručuje da treba staviti tačku na ova gladna postpetooktobarska vremena...
Sve bih ja vas vremeplovom u 1999, da vas vicepremijer Nikolić konačno usreći.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Da li da uporedimo stvarno stanje ili tvoja lupetanja :mrgreen:
 
sve to samo govori da su sushtinske reforme nemoguche u srbiji. nema nikoga ko bi sve to presekao i rekao da je to proshlost, tako vishe ne mozhe i od sada radimo ovako kako treba, kao recimo u svemochnoj slovachkoj gde se iz jednog sistema kakav je vash dogodila transformacija u normalan sistem.
 
To da neće biti promena i nije tako loše, jer sada je najbolja ekonomska situacija u istoriji zemlje. Prevazišli smo i pokazatelje iz 1989, 1981. i 1960-ih godina, koje su kao važile za prosperitetna vremena.

Sad uporedite tu realnost sa lupanjem neukih seljana ovde o nekakvoj nezapamćenoj krizi koje su donele Dosmanlije...

Evo uvaženi Tihi nas iz Egipta izveštava da je situacija užasna...
Zatim, moj bivši prijatelj Duh Sekire sa plaže u Turskoj poručuje da treba staviti tačku na ova gladna postpetooktobarska vremena...
Sve bih ja vas vremeplovom u 1999, da vas vicepremijer Nikolić konačno usreći.
A jel smemo znati iz koje se drzave javljas?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top