Volim-Ne volim....

MaCKO06

Početnik
Poruka
28
Nije mi jasno,da ako imam svog ljubimca bez obzira koje je vrste,volim,cuvam,pazim uopsteno,VOLIM.Zasto onda ,kad vidimo iste te zivotinje na ulici,gladne,napustene...Dok su mali lepi su,a zar nisu lepi i plemeniti kad odrastu?Cini mi se ,da ponekad pozelim da imam intelekt i njuh kao zivotinja.Mozemo li da volimo sve zivotinje,jer one nisu krive za nas ponekad nerazuman potez u shvatanju!!!!Licno sam mnogo zivotinja spasio od sigurne smrti,a svakodnevno gledam izivljavanje onih koji ne vole zivotinje, nad neduznim bicima.UZASNO.STRASNO!!!!!:rtfm:
 
Još jedna slična tema, sa pitanjima na koja mi ne možemo dati odgovor.
Ipak, možda se neko zamisli nad onim što je napisano ili će biti ovde napisano, pa sudbina neke napuštene životinje bude promenjena... Sve dok postoji takva mogućnost - ima smisla ponavljati se, pisati, pričati...
 
Страшно још и аватаре крадемо? :)

Увек кад прођем поред неког пса или га помазим или му се обратим или га просто игноришем, нисам покушавала да им наудим. Зашто? Шта су ми па урадили да бих ја била таква? Нису јадни криви што живе тако. Кад могу - ја помогнем, кад не могу -онда не могу, Боже мој.
 
Ivanche se uopste nije potresao oko avatara,naprotiv,odusevio se sto je promenio!!! Procitajte zadatu temu 2 puta,razmislite, pa ,cete videti o cemu je rec.Pogledajte pojedine komentare,valjda ce vam MACKICE biti jasnije.LJUBIO VAS JA.
 
Ja nisam Mackica, moj nick je Mačkić. Ako zelite da neko postuje vase zelje oko imena i nadimka, postujte i vi tudje.
Temu sam procitala dva i vise puta, i zakljucila sam da je totalno nejasna, a vidim i ostali su takodje uspesno shvatili pa poceli sa chatom.
Ako je opet rec o takmicenju sta je ko uradio za pse, ja odoh. U stvari odoh u svakom slucaju.
 
Da znate da sam primetila da sve manje ljudi popreko gleda i mog Gizma i pse uopšte na ulici! Kaže mi dečko koji se zadesio tu da su svi do jednog prolaznici bili zgroženi hvatanjem lutalica sa trga pre nedelju dana. Sad sam izgleda jednog forumaša uspela da ubedim da uzme jednu od tih uhvaćenih pasa, mala je skoro pa Elicina replika. A pre par meseci smo se upoznali i u RL kroz diskusiju o turkmenskom alabaju, bio se primio na njih i hteo je da kupi štene. Valjda su ljudi videli da ti psi uglavnom gledaju svoja posla, sviđa im se ovaj moj senior, onako sa sve raščešljanom "palmom" iznad guze... I sve je manje onih prazilukovića koji se zaleću i galame na pse. I dalje se nađe poneka preterano našminkana i namirisana mama sa ćerkom sa 1 000 000 šnalica u kosi i "teškom formom kinofobije" koje popiju komentar kako izvor njihovog straha ima osetljiv stomak. Ili jednostavno "svašta!" i :roll: Ne znam, valjda su sad psi u trendu a mislim da je pozitivnog uticaja imalo i to što je na lokalnoj televiziji emisiju Zooskop počeo da vodi jedan stari čaršijan, iz "viđene familije". :lol: Šta god da je, ne bunim se i trudim se da izvučem najbolje za sebe, svog psa i sve ostale životinje. I ostajem pri tome da bih zbog njega i njegove bezbednosti ubila čovek bez trunke griže savesti.
 
У ствари, ова тема изгледа као да није намењена даљњој дискусији него као да је аутор изнео своје мишљење и то је то, ту је крај. Било би добро да каже шта у ствари хоће да чује од нас.
 
Da znate da sam primetila da sve manje ljudi popreko gleda i mog Gizma i pse uopšte na ulici! Kaže mi dečko koji se zadesio tu da su svi do jednog prolaznici bili zgroženi hvatanjem lutalica sa trga pre nedelju dana. Sad sam izgleda jednog forumaša uspela da ubedim da uzme jednu od tih uhvaćenih pasa, mala je skoro pa Elicina replika. A pre par meseci smo se upoznali i u RL kroz diskusiju o turkmenskom alabaju, bio se primio na njih i hteo je da kupi štene. Valjda su ljudi videli da ti psi uglavnom gledaju svoja posla, sviđa im se ovaj moj senior, onako sa sve raščešljanom "palmom" iznad guze... I sve je manje onih prazilukovića koji se zaleću i galame na pse. I dalje se nađe poneka preterano našminkana i namirisana mama sa ćerkom sa 1 000 000 šnalica u kosi i "teškom formom kinofobije" koje popiju komentar kako izvor njihovog straha ima osetljiv stomak. Ili jednostavno "svašta!" i :roll: Ne znam, valjda su sad psi u trendu a mislim da je pozitivnog uticaja imalo i to što je na lokalnoj televiziji emisiju Zooskop počeo da vodi jedan stari čaršijan, iz "viđene familije". :lol: Šta god da je, ne bunim se i trudim se da izvučem najbolje za sebe, svog psa i sve ostale životinje. I ostajem pri tome da bih zbog njega i njegove bezbednosti ubila čovek bez trunke griže savesti.
-Mimi's mom,je upravo razumela moju temu.Hvala puno.A,Mili,takodje hvala.Posdrav svima.:bye:
 
Mog najstarijeg macora, po neko od gostiju zna da sa sprdnjom oslovljava sa Miska (zove se Misko) zato sto je sterilisan. Nisam bas blagonaklona prema takvom zezanju.

Desavalo mi se da mi roditelji sa decom dodju u posetu, a klinci naprave haos od jurnjave po kuci za mackama, maltertmanom nad njima i nama (skakanje po namestaju sa sve cipelama, vristanje, teglenje macaka...). U takvim slucajevima ne zovu me zlatousta:D.
 

Back
Top