Da li se bojite ljubavi?

Idi, pogodi me tema veceras.. Da, kukavica sam i cesto i pobegulja :sad2: Koga zmija ujede i gustera se boji.. Ali jednom dodjes do one tacke kada ne mozes vise da rizikujes i ides samo na sigurno...Prosto skapiras da ti je dosta trzavica.. A ako suprotna osoba nema takta, razumevanja i ne ume prosto nesto da precuti i predje preko toga to dodatno komplikuje stvari.. Ali nekako kad je sve super, sve dodje na svoje mesto.. Ili jeste ili nije, pokaze vreme...

A ko ima posla sa kukavicom.. Strpljivo, polako i smireno..
 
Poslednja izmena:
Za pravu ljubav vredi živeti. A ne možeš znati da li je ljubav prava dok s nekim ne proživiš i dobre i loše dane. Dakle, da bi došao/došla do ljubavi moraš da uskočiš u nešto za šta smatraš da obećava da može postati ljubav i da se nadaš da te tvoja intuicija nije opet zaebala.
 
Eh, nisu mi isle duge veze..mada ih nisam ni trazila... Najbolje su kratke vezice, ne vezati se, mada to s godinama ide... eo mene vec godinu sa mojim deckom, to mi najduza veza do sad :D Ali mi ne pada na pamet da mi on bude zadnji. A pravu ljubav ne vredi traziti, kako se kaze: Ona ce sama doci. Eto, onom deki je dosla, preko neta, u najlepsim godinama-80 ;D
 

Back
Top