Alanis Morrissette

i'm broke but i'm happy
i'm poor but i'm kind
i'm short but i'm healthy, yeah
i'm high but i'm grounded
i'm sane but i'm overwhelmed
i'm lost but i'm hopeful, baby
what it all comes down to
is that everthing's gonna be fine fine fine
cause i've got one hand in my pocket
and the other one is giving a high five
8)
 
nikada mi se nije desilo da kupim neki album zbog spota koji sam odgledao.....
ali sa njenim prvim albumom.....'96...cini mi se....
nisam se dvoumio....
secam se da mi je prodavac rekao da je bash tog dana i on preslushao i da mu se dopada moj ukus....
ma ona je super :D :D :lol:
 
ahaaaaa... znaci nisam pogresio... pa, nije losa... ne svidja mi se njen stajling ali ona i nije tu da lepo izgleda i sta sve ne, vec da peva sto radi relativno dobro...

evo, secam se one 'sa rukama', 'Ironic' i 'Thank you' od nje, i fine su pesmice... Stavise, Ironic i Thank You imaju zaista dobre tekstove...

Eto, rekao sam, over and out ;)
 
DevouredSoul:
Jao kako mi je drago shto toliko vas slusha Alanis!!!
Na ostalim forumima gotovo da nema fanova. :roll:

jeste li slushali unplugged?
Shta mislite o "King Of Pain" koju je otpevala tamo? (Sting, za neupucjene). :D

Jao, ne mogu da verujem da je jos neko odlepio na tu pesmu... aaaaaaaaa... ja nisam mogla da se skinem sa nje, pa jedno mesec dana... imam par pesama samo sa Unplugged-a... i to nije normalno kako mi se vise svidja njena verzija nego Stingova (tek posle njene sam cula original i moram da prizna da sam se malo i razocarala hehe :) )

Veliki pozdrav!
... imam njen album "Jagged little pill" i nameravam da nabavim jos 2 njena albuma... a ovaj spot gde se oshishala! Jel ste je videli? Skroz veeeeeeliiikaaa promena :) Jako sam se prijatno iznenadila :)

Ona je skroz super! 8) :wink:
 
Nadya:
DevouredSoul:
Jao kako mi je drago shto toliko vas slusha Alanis!!!
Na ostalim forumima gotovo da nema fanova. :roll:

jeste li slushali unplugged?
Shta mislite o "King Of Pain" koju je otpevala tamo? (Sting, za neupucjene). :D

Jao, ne mogu da verujem da je jos neko odlepio na tu pesmu... aaaaaaaaa... ja nisam mogla da se skinem sa nje, pa jedno mesec dana... imam par pesama samo sa Unplugged-a... i to nije normalno kako mi se vise svidja njena verzija nego Stingova (tek posle njene sam cula original i moram da prizna da sam se malo i razocarala hehe :) )

Veliki pozdrav!
... imam njen album "Jagged little pill" i nameravam da nabavim jos 2 njena albuma... a ovaj spot gde se oshishala! Jel ste je videli? Skroz veeeeeeliiikaaa promena :) Jako sam se prijatno iznenadila :)

Ona je skroz super! 8) :wink:

Mene je, zapravo, najvishe odushevio text ove pesme, a to je ipak Stingova zasluga. Mada, svi njegovi textovi su fantastichni... ali muzika mi se i ne dopada bash...
Zato je tu Alanis da ulepsha pesme :wink:
 
Davno sam slušao album Jagged L.P. i on mi je (kao i sve moje omiljene kasete) nestao negde. Bio je piratčina kao i svaka kaseta tih godina, ali je na B strani posle pesme Wake up imao stvar koja se sastoji samo od njenog vokala (zanči ništa instrument), a ide otprilike: I walk in to you room, lied on your bed, put up your close......sve do it wasn't my writing, you maybe come soon...do you forgive me love if i lie on your bad. To su otprilike delići kojih se sećam jer tu pesmu nisam čuo već dugo vremena (a za pravopisne greške se izvinjavam), jer je nisam našao na drugim CD ili kasetama koje sam kasnije imao priliku da vidim. Dakle, da li neko zna kako se zove ta pesma?
I još nešto: Mary Jane - full speed baby in the wrong direction, kabooom pesma.
 
glok:
Davno sam slušao album Jagged L.P. i on mi je (kao i sve moje omiljene kasete) nestao negde. Bio je piratčina kao i svaka kaseta tih godina, ali je na B strani posle pesme Wake up imao stvar koja se sastoji samo od njenog vokala (zanči ništa instrument), a ide otprilike: I walk in to you room, lied on your bed, put up your close......sve do it wasn't my writing, you maybe come soon...do you forgive me love if i lie on your bad. To su otprilike delići kojih se sećam jer tu pesmu nisam čuo već dugo vremena (a za pravopisne greške se izvinjavam), jer je nisam našao na drugim CD ili kasetama koje sam kasnije imao priliku da vidim. Dakle, da li neko zna kako se zove ta pesma?
I još nešto: Mary Jane - full speed baby in the wrong direction, kabooom pesma.

To je super stvar. na mom CDu (takodje pirat, naravno) je ta pesma posle dodatne You Oughta Know.
Inache, imam tu pesmu u verziji sa muzikom, bez muzike i unplugged.
Obozhavam Alaniiiiiissssss! :D
 
eh, iskopah ovu temu! :P
obooozavaaaam alanis!
najbolje pesme su hands clean, ironic, i, naravno , everything :D :P :D
ironic ima super reci, i refren,ma , najbolja je!
hands clean je prva njena pesma koju sam cula, tacnije, gledala sam spot, i od tada sam se zainteresovala. posto nemam njen CD [ne mogu NIKAKO da ga nadjem], nisam je dugo cula... ali je se secam 8) :lol:
everything - odlicna pesma za pevusenje, i opustanje.snimila sam je na mobilni, i cesto je slusam.
jedino ne volim onu pesmu '8 easy steps' , tacnije, volim je mlaaako :? :)
 

Back
Top