Da rascistimo - zasto se PatriJote loze na ratove ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
32.853
Jel moze neko od prisutnih da objasni zbog cega se patriJocki deo ovog foruma lozi na nuklerane rakete,

postavljaju slike vojne opreme i u svojim postovima prosto klicaju i bukvalno svsravaju na mogucnost nekog

veceg sukoba u svetu...STRASNO.Pogledajte samo teme Летеће ватрене кугле изнад Европе,Rusija

razmešta rakete na Baltiku...
 
Jel moze neko od prisutnih da objasni zbog cega se patriJocki deo ovog foruma lozi na nuklerane rakete,

postavljaju slike vojne opreme i u svojim postovima prosto klicaju i bukvalno svsravaju na mogucnost nekog

veceg sukoba u svetu...STRASNO.Pogledajte samo teme Летеће ватрене кугле изнад Европе,Rusija

razmešta rakete na Baltiku...

bash se pitam:D vidi ove patriJote:D

 
Jel moze neko od prisutnih da objasni zbog cega se patriJocki deo ovog foruma lozi na nuklerane rakete,

postavljaju slike vojne opreme i u svojim postovima prosto klicaju i bukvalno svsravaju na mogucnost nekog

veceg sukoba u svetu...STRASNO.Pogledajte samo teme Летеће ватрене кугле изнад Европе,Rusija

razmešta rakete na Baltiku...


Nedostatak inteligencije ili vremena za razmisljanje...nadam se da je ovo drugo ali mi "a little voice" govori da je ono prvo...CHEERS!
 
Nedostatak inteligencije ili vremena za razmisljanje...nadam se da je ovo drugo ali mi "a little voice" govori da je ono prvo...CHEERS!


koje glupa tema,ko voli rat,ali dokurcilo je svima ovo kurcenje amerike i njihovo bolesno drustvo koje vodi ratove za prirodne resurse prikrivajuci to nekim uvodjenjem lazne demokratije sto smo mi osetili i drago mi je da je rusija u usponu jer ce time da se uspostavi neka vrsta ravnoteze u svetu.nikada u istoriji nije bilo dobro kada je postojala jedna sila i nadam se da se nece ponoviti ovo sto se desavalo od 90 do 2006god:worth:
 
Poslednja izmena:
Mislim da je pravo pitanje zasto se evroslinavci uzasavaju oruzja pa cak i slika oruzja koje neko postavlja po forumu?
Ali odgovor na to pitanje dao je jos Sigmund Frojd: "A fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity".

ti ocito nemas pojma o Freud-u kad njega koristis ovdje kao argument...
kakv kompleks zele oni da ljece koji vole oruzje?
po Freud-u naravno
 
Jel moze neko od prisutnih da objasni zbog cega se patriJocki deo ovog foruma lozi na nuklerane rakete,

postavljaju slike vojne opreme i u svojim postovima prosto klicaju i bukvalno svsravaju na mogucnost nekog

veceg sukoba u svetu...STRASNO.Pogledajte samo teme Летеће ватрене кугле изнад Европе,Rusija

razmešta rakete na Baltiku...

Не ради се о рату и оружју, него о интересу.

Али то ретроградно биће попут испраног човека који живи у земљи кифли не може да схвати. Он има фобију од злог брадатог Србина са ножем у зубима пошто зна да му је остао дужан и због тога се боји када види неку пуцу.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top