Гордана Поп-Лазић- агент СПС-а у редовима СРС!?

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Да ли су госпође из СРС лепе или нису, ја то не бих коментарисао, оне су за мене даме. Све њих су стварали Александар Вучић и Тома Николић све ове године. Не заборавите да је Поп-Лазићка дошла у СРС из СПС-а и да је код радикала остварила велику каријеру. Говорити тако о Вучићу, да је повезан са страним обавештајним службама је заиста позив на линч - тврди Пелевић.
Када је реч о наводима да је Вучић због маркетинга преузео на себе улогу жртве, Пелевић каже:
- Подсетио бих све људе из СРС шта су причали о том Вучићу или Николићу током предизборне кампање за председничке изборе. Зашто Поп-Лазићка пре пар месеци није рекла да је Вучић британски шпијун, да има те прислушкиваче, да сарађује са некаквим контраверзним бизнисменима? Мени је жао што је СРС пала тако ниско, бојим се да на следећим изборима неће прећи цензус.
И. Шароњић. - К. Благовић

http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/4353/baba-bez-srama

Перјаница напада на СНС и Николића је била чланица СПС!?

Сада да поставим питање?
Да ли је Поп-Лазићка била „пребачена” у редове СРС под неким договором Слобе и Шешеља из доба њиховог пријатељства?

Како неко ко је комуниста постане члан анти комунистичке партије!?

Лично мислим да је Поп-Лазићка била и остала у вези са СПС и да је све време радила под Дачићевим диктатима да растури СРС путем самоубилачког истеривања Николића и Вучића а потом- да не верујете. Поп-Лазићка НАПАДА НОВИНЕ „ПРАВДА”!

Зашто је ти значајно!?
Па какав лудак моће да нападне ЈЕДИНЕ новине које су пуштале радикале да причају и интересовали се за њих!?

Дакле агент Поп-Лазић је одрадио свој посао...
 
moze da bidne, ne mora da znaci

srpska opozicija podnela skupstini inicijativu za glasanje o poverenju cvetkovicevom kabinetu.

toma kaze niko od nas to nije trazio. pa i kako bi kad srpska opozicija smatra da treba toma da vrati ukradene mandate. prvo to. sve ostalo posle.

kako je rebalans jedva izglasan sa 127 glasova, vlada je na ivici. samo sto je toma smanjio opoziciju za 20 poslanika, pa ti vidi. moze on i njegovi da pricaju sta god hoce efekat te price je da se rezimski raduju. ostace jos malo.

tek da se zna.
a gde su vadikali da malo prezentiraju svoje stavove. cudno mi je. a mozda ih uopste nema ovde.
 
Перјаница напада на СНС и Николића је била чланица СПС!?

Поп-Лазићка НАПАДА НОВИНЕ „ПРАВДА”!

Зашто је ти значајно!?
Па какав лудак моће да нападне ЈЕДИНЕ новине које су пуштале радикале да причају и интересовали се за њих!?

Дакле агент Поп-Лазић је одрадио свој посао...
Вучић има акције у "Правди", тако да је с те стране ствар јасна.
Неће више "Правда" писати фино о радикалима него о напредњацима.
 
Перјаница напада на СНС и Николића је била чланица СПС!?

Сада да поставим питање?
Да ли је Поп-Лазићка била „пребачена” у редове СРС под неким договором Слобе и Шешеља из доба њиховог пријатељства?

Како неко ко је комуниста постане члан анти комунистичке партије!?

Лично мислим да је Поп-Лазићка била и остала у вези са СПС и да је све време радила под Дачићевим диктатима да растури СРС путем самоубилачког истеривања Николића и Вучића а потом- да не верујете. Поп-Лазићка НАПАДА НОВИНЕ „ПРАВДА”!

Зашто је ти значајно!?
Па какав лудак моће да нападне ЈЕДИНЕ новине које су пуштале радикале да причају и интересовали се за њих!?

Дакле агент Поп-Лазић је одрадио свој посао...
Pravda se prodala i prisla izdajnicima i agentima mi6 Tomi Sanaderu i Aci code name Bajadera , naravno da treba da ih napada ,do juce su se kunuli u Seselja i SRS a sada su se prodali za sorosevih 30 srebrnjaka .:thumbdown:
 
не него је имбецил Поп-Лазићка пре пар дана напала Правду што спомиње у опште Напредњаке.
Правда је једина била фер и писал аи о једним а и о другима.

Онда ју је напала краветина мислећи да ће их уплашити шта ли, па су је узели на зуб.
 
не него је имбецил Поп-Лазићка пре пар дана напала Правду што спомиње у опште Напредњаке.
Правда је једина била фер и писал аи о једним а и о другима.

Онда ју је напала краветина мислећи да ће их уплашити шта ли, па су је узели на зуб.

Не, него Вучић има акције тамо!

Јој, једва чекам да се све смири и да коначно видимо праву позадину свега.
 
Перјаница напада на СНС и Николића је била чланица СПС!?

Сада да поставим питање?
Да ли је Поп-Лазићка била „пребачена” у редове СРС под неким договором Слобе и Шешеља из доба њиховог пријатељства?

Како неко ко је комуниста постане члан анти комунистичке партије!?

Лично мислим да је Поп-Лазићка била и остала у вези са СПС и да је све време радила под Дачићевим диктатима да растури СРС путем самоубилачког истеривања Николића и Вучића а потом- да не верујете. Поп-Лазићка НАПАДА НОВИНЕ „ПРАВДА”!

Зашто је ти значајно!?
Па какав лудак моће да нападне ЈЕДИНЕ новине које су пуштале радикале да причају и интересовали се за њих!?

Дакле агент Поп-Лазић је одрадио свој посао...



Ovakvi ispadi i pljuvanja radikala nece im dobra donjeti .Do juce su sa Vucicem sjedali slavili Nikolica , sada ga pljuvaju ???? sada ce neko reci politika je ***** . Ako je tako kako se naziva ovo ????
Radikalima ovo ne ide u prilog .
 
А Шешељев син је члан редакције.
Па?

Samo je zaposlen i prima platu, ali ne dolazi na posao - tako rekoše:mrgreen:

Vidim da si iznenadjen za GPL pa očigledno ne znaš da nije ona jedini primerak iz SPS-a. Ima ih tamo ohohoooo..... Evo, recimo, Momir Marković je bio stara sps kajla, a još rovari kod radikala:lol:
 
Перјаница напада на СНС и Николића је била чланица СПС!?

Сада да поставим питање?
Да ли је Поп-Лазићка била „пребачена” у редове СРС под неким договором Слобе и Шешеља из доба њиховог пријатељства?

Како неко ко је комуниста постане члан анти комунистичке партије!?

Лично мислим да је Поп-Лазићка била и остала у вези са СПС и да је све време радила под Дачићевим диктатима да растури СРС путем самоубилачког истеривања Николића и Вучића а потом- да не верујете. Поп-Лазићка НАПАДА НОВИНЕ „ПРАВДА”!

Зашто је ти значајно!?
Па какав лудак моће да нападне ЈЕДИНЕ новине које су пуштале радикале да причају и интересовали се за њих!?

Дакле агент Поп-Лазић је одрадио свој посао...

Дачић... неееееее, па он је наивац, зато су га и поставили за министра полиције, да би могли да раде шта пожеле.
Зна се одакле ветар дува!



 

Back
Top