Selo gori a baba se ceslja

joj stvarno i meni bilo žao. što radašinu nestalo gorivo, što moro da ostane, što nije mogo više da prati Radojku. Plakali oboje :( Ono jest kao radašin kao neka švalerčina ovo ono, al kad mu se razbole žena, tuga pogolema....baš bilo žalosno.....
a ingrid lepa bre, a?, baš je nekako sva simpatična sad,,,jao a kad je videla sina, posle dužeg vremena baš je bilo potresno...samo šta li će da bude kad sazna gde je Radosav....i sa kim je ....a u stvari to sce se zapravo i ne zna.....:confused:
a sin dragan ,,opet ljut na roditelje
uf šta li će da bidne u narednoj epizodi?

u i tu malo falilo da zaplacem :p
 
e ovako nemog da gledam veceras moram da radim

ako bi neko bio super kul pa da mi pise sta se desava od 20.oo do 21.oo

4616yk7.gif
519928th2.gif
 
jao jel ste videli, ovaj skandal sa petrojom ustvari sve izmislima njena majka....cccc:thumbdown: samo da bi dovela sina dragana u kuću, al eto sve joj se vratilo....ponovo je bole noge...


inače, drugo se ništa novo nije desilo:thumbdown:
baš je nekako bila bzvz epizoda

a jadna majka sina dragana, ona se ponada da će da gaji unuče, kad....ništa....
aa...došla ona iz slovenije....uf kako su joj betobrazni sinovi.... samo gađaju radašina praćkom:lol: i gde vrše nuždu.....cccc:lol:

i ingrid sve lepo....sa radašinom sve na nioju....


al ništa specijalno sve u svemu...
 
on se nije pojavljivo
a džama i onaj njegov konobar otišli u banku kod direktorke kao da naplate , kao oni su pravi vlasnici, kao ovo i ono....
i kad je direktorki postalo jasno da su lopovi i džoda i ova dvojica rekla im : ako nećete da zovem policiju izađite sami.....tako da su izašli ki posr###
 
on se nije pojavljivo
a džama i onaj njegov konobar otišli u banku kod direktorke kao da naplate , kao oni su pravi vlasnici, kao ovo i ono....
i kad je direktorki postalo jasno da su lopovi i džoda i ova dvojica rekla im : ako nećete da zovem policiju izađite sami.....tako da su izašli ki posr###

super :klap: bas bi mi bilo zao da su djodi uzeli pare

moracu da gledam sledece subote reprizu
 
nisam gledao tu seriju al mi pricala jedna buckasta
da dok je dragojlo bio u bolnicu radasin valjda nesto cistio
njego kucu i naso ti papiri i teo da snji lozi vatru
a djoda kad bio kod radasina vido ti papiri u uzo kad
niko nije bio u sobu , el tako ?

smoking_monkey.gif
 

Back
Top