Selo gori a baba se ceslja

o petrojku
party2.gif
 
e a ingrid me stvarno oduševila što došla....
samo kako li će da reaguje kad sazna da je Radosav otišo u Kanadu i to sa onom doktorkom Ivanom?
a sin Dragan izigrava neku kao poštenjačinu, u stilu, pošten dečko, njie on Petrojki napravio dete, a to što pobego sa sopstvene svadbe, nema veze...a devojka bila zaljubljena u njega...i tek posle napravila dete (sa drvosečom je, ja mislim, al videćemo još), posle kad sin dragan otišo...jedino što tela da nabedi sina dragana da je dete njegovo. Al šta će grdna, bilo je stra od oca....
a jel ste videli kako se mts reklamira ? wow kako dobar telefon dobio džoda....a on odma pobego kad bankarka tražila naslednike...al šta ga briga , on dobi telefon....i karticu
ajd će gledamo u subotu narednu šta će da bude, pa će komentarišemo....:D
 
Serija je odlična. :ok:
Potpunu sliku o onome što serija prikazuje može imati samo onaj koji je od malih nogu imao kontakt sa selom i seljacima. Ja sam kao mali često išao na selo kod babe i dede i serija me verno podseća na te trenutke. Zato uživam dok je gledam.

A oni koji nikad nisu izvirili iz bloka solitera najbolje da ne komentarišu seriju, jer ona i nije njima namenjena. :thumbdown:
 
Serija ima mnogo jake likove, glumci su većinom odlični, dobar rad sa naturščicima, scenario solidan, jedino je razvučena. Malo više dinamike bi dobro došlo.
U svakom slučaju Radoš Bajić je napravio dobar posao.
Nemo se ljutite!
 
joj stvarno i meni bilo žao. što radašinu nestalo gorivo, što moro da ostane, što nije mogo više da prati Radojku. Plakali oboje :( Ono jest kao radašin kao neka švalerčina ovo ono, al kad mu se razbole žena, tuga pogolema....baš bilo žalosno.....
a ingrid lepa bre, a?, baš je nekako sva simpatična sad,,,jao a kad je videla sina, posle dužeg vremena baš je bilo potresno...samo šta li će da bude kad sazna gde je Radosav....i sa kim je ....a u stvari to sce se zapravo i ne zna.....:confused:
a sin dragan ,,opet ljut na roditelje
uf šta li će da bidne u narednoj epizodi?
 
ја мислим да је ова серија нешто најбоље направљено у задњих 10 година код нас,45 минута смеха,оно стварно је супер и има добру радњу...у задњој епизоди најбоље је било кад каже радашин ''пратио би је ја и до крушевца ал ми нестао бензин'' а пре тога кад га радојка питала дал ће имају довољно а он ''ма ћу гасим на низбрдици''екстра
 

Back
Top