Selo gori a baba se ceslja

Seriju ne pratim, ali sam par puta bacio pogled na neke scene, jer je moji roditelji gledaju.Mislim da je taj seljacki govor suvise prenaglasen i to me najvise nervira.Pa ni po selima se ne govori toliko seljacki, koliko to oni rade u seriji.A i predugacka je...za dobru seriju ne treba vise od 20 epizoda, jer posle pocinje da zamara.Secate se Vruceg vetra - sve je nekako lepo upakovano u 10 epizoda.I u njoj je Pendula glumio seljaka, pa ipak nije toliko zavrto s jezik.
 
Evo ako neko zeli da gleda seriju selo gori a baba se ceslja, ovde imate svih 5 serijala od 1 do 101 epizode.
Mozete preuzeti na sledecem linku:

magnet:?xt=urn:btih:UB2TLTNP277OJBFDGV44Y6RDG32BML3N&dn=Selo%20gori%20a%20baba%20se%20ceslja&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80%2Fannounce&xl=33240430427
 
Bio sam prinudjen da u zajednickom drustvu budem prisutan dok se gledala ova nazovi serija...:dash:
Za ovu seriju,zajedno sa turskim i spanskim sapunicama treba da se donese zakon o placanju poreza na dodatnu glupost...
Nezanimljiva,razvucena,sa previse iskarikiranim likovima i govorom,bez neke precizne radnje...
 
Seriju ne pratim, ali sam par puta bacio pogled na neke scene, jer je moji roditelji gledaju.Mislim da je taj seljacki govor suvise prenaglasen i to me najvise nervira.Pa ni po selima se ne govori toliko seljacki, koliko to oni rade u seriji..
Грешиш душу.
Живим у том крају и тврдим да је говор аутентичан, ни милиметар није карикиран и пренаглашен.
 
Poslednja izmena:

Back
Top