molim pomoc oko kpa

menika

Početnik
Poruka
1
Zelim da upisem kpa( kriminalnu policijsku akademiju)u zemunu i zanima me da li ima neko ko je to upisao u predhodne 3 god ??? posto je skola otvorena 2006...:D ako ima da li moze da mi kaze na lekarskom pregledu da li se redi doping test? tj da li se uzima krv i urin , ili se samo radi obican lekarski pregled??? ili ako ima neko ko poznaje nekoga ko je tamo ako bi mogao da se raspita???unapred hvala ...
 
Sve i da se vadi krv i uzima urin ne radi se doping kontrola.Slobodno se "pukni" cime god hoces i zadivi ih svojim fantasticnim rezultatima.Oni ih i onako ne interesuju jer su svesni da ces za 5,6 godina da skoro udvostrucis kilazu i budes u zlo losoj formi.Ovo je vise uopsteno,svaka cast inspektorima koji vode racuna o svom izgledu
 
Zelim da upisem kpa(KRIMINALNU POLICIJSKU AKADEMIJU)u zemunu i zanima me da li ima neko ko je to upisao u predhodne 3 god ??? posto je skola otvorena 2006...:D ako ima da li moze da mi kaze na lekarskom pregledu da li se redi doping test? tj da li se uzima krv i urin , ili se samo radi obican lekarski pregled??? ili ako ima neko ko poznaje nekoga ko je tamo ako bi mogao da se raspita???unapred hvala ...

prijatelju, jesi li svestan kako si tačno napisao naziv škole.....???
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top