Obama - Kraj imperije..

Čovek je vrlo jasno, argumentovano i stručno izneo svoje predviđanje.
Sad ostaje samo da mi, ako smo stručni, to proverimo, ili stavimo neke primedbe, ili ispravke, i uopšte svoje mišljenje...

Oni koji ne poznaju astrologiju, ne mogu prosuđivati o ovom tekstu...Mogu da pitaju, kako bi shvatili o čemu se radi, i sl., naravno...

Ovaj pdf je za one koji se interesuju za astrologiju, ili žele da se informišu...nešto nauče...saznaju..ili prosto, da vide o čemu se radi, pa da odluče da li ih interesuje ili ne...

Oni koji "ne veruju u astrologiju" su slični nekom, ko bi izjavio da "ne veruje u matematiku", ili, još bolje, u astronomiju....zvezde su daleko, i kakve veze imaju sa nama?:dash:

Onima koji su došli na pdf samo da bi vređali nekog postavljača teme, ili nečije mišljenje, a "ne veruju u astologiju", i izjednačavaju je sa "babama vračarama", nemaju razloga da se tu zadržavaju...i svojim nepristojnim komentarima, bez ragumenata, vređaju ostale koji posećuju ovaj forum....

Ljubazno vas molim da se udaljite, i pronađete pdf i temu u kojoj imate šta pametno da kažete...:bye:
 
Poslednja izmena:
taote,

Znam, kome to pises i molim ja tebe da prestanes kritizirati i terati clanove Foruma (svaki dan ih je manje). Tko si ti uopste? Vec dugo se ponasas, kao da je svet samo tvoj. Svi takvi kao ti brzo padnu na zemlju.
Ovde smo zbog Astrologije, a ne zbog tebe.

Od samog pocetka si nekulturna (ili si on?).

Sto se tice predvidjanja propasti ovog ili onog sveta, mnogi astrolozi su pisali da ce biti 1999 godine kraj sveta. Svet je jos uvek tu.

Tko je ovde koga kritizirao? Ja nisam nikoga. Jedino sam bila na strani nase drage Tarot, koja svima pomaze, a ti bi morala ici pisati za casopis i kritizirati tamo (tamo imas dosta takvih za kritiziranje).

Ova prva osoba (muska) je zgodan i zato sam mu to napisala. Njemu a ne tebi.

Pitanje: da li ovaj Forum pripada tebi? Da ili Ne?

Hasta nunca!
 
taote,

Znam, kome to pises i molim ja tebe da prestanes kritizirati i terati clanove Foruma (svaki dan ih je manje). Tko si ti uopste? Vec dugo se ponasas, kao da je svet samo tvoj. Svi takvi kao ti brzo padnu na zemlju.
Ovde smo zbog Astrologije, a ne zbog tebe.

Od samog pocetka si nekulturna (ili si on?).

Sto se tice predvidjanja propasti ovog ili onog sveta, mnogi astrolozi su pisali da ce biti 1999 godine kraj sveta. Svet je jos uvek tu.

Tko je ovde koga kritizirao? Ja nisam nikoga. Jedino sam bila na strani nase drage Tarot, koja svima pomaze, a ti bi morala ici pisati za casopis i kritizirati tamo (tamo imas dosta takvih za kritiziranje).

Ova prva osoba (muska) je zgodan i zato sam mu to napisala. Njemu a ne tebi.

Pitanje: da li ovaj Forum pripada tebi? Da ili Ne?

Hasta nunca!

Ne znaš kome pišem, čim si se našla prozvana...ovaj pdf, zbog mene, može imati samo više posetilaca, ne manje - oni koji beže, ako ih ima, to su oni koji su ovde često vređani nepristojnim izjavama...

Da objasnim: nije stvar da li neko veruje ili ne u bilo čija predviđanja, ali, uzmimo napr.: Kada nas više sedi za stolom u restoranu, i svi jedemo šta smo puručili, zar nije nepristojno, reći, npr. "Jao, što su ti škampi bljaaaak, ja to ne bih mogao da primaknem ustima!", a neko je baš to poručio i jede u slast - znači šta? I on je "bljak"?

Tako deluje na one koji se zanimaju za astrologiju i smatraju je ozbiljnom pojavom kada neko predmet njihovog interesovanja nazove "vradžbinom", pa je normalno, valjda, da se čovek zapita, šta će on na tom pdf-u ? :dontunderstand:

Ni ti, a još manje ostali na ovoj temi, osim postavljača teme, naravno, ne interesujete se iskreno za astrologiju, i ne znate (skoro) ništa o njoj, osim da neko veruje u nju a neko ne... I ne posećujete ovaj pdf ni zbog jednog drugog razloga, već samo da bi ga "minirali".:think:
Za tebe manje znam jer se ne pojavljuješ jako često na onim pdf koje ja pratim, ali ima tu....da ne imenujem...:) posetilaca, koji idu od teme do teme, po celom forumu, kao da su plaćeni da pljuju ljudima po temema, i uništavaju ih... Naravno, ne mislim da su plaćeni :lol: nego, prosto, vole da se iživljavaju, na način na koji u RL ne mogu...pa koriste forum... Ne znam da li sam u pravu, ali to je moje mišljenje, i imam pravo da ga iznesem, baš kao i svi.
Nadam se da nisi umislila da imam manje prava od npr. tebe?:rotf:

Najlepše vas molim da se vratimo na temu! :worth:

I, da, ne vidim kakve veze ima Tarot sa ovom temom? Nije, koliko vidim, postovala ovde, a nisam ni ja na njenoj temi, koliko znam...nije mi jasno kako si povezale mene i nju, i kako se moj post uopšte odnosi na bilo koju od vas?
 
Poslednja izmena:
U principu, predviđanja su vrlo nezahvalna stvar... Ako su mnogo unapred, često se ili zaborave, ili ljudi više nisu ni živi, pa ne mogu da se uvere da li su bila tačna...Ovde ima i jedna zamka - da ljudi proglase to predviđanje lažnim, i pisanim "u nazad", posle događaja, koji su, tobože, predviđeni.

Ako se predviđaju događaji u skoroj budućnosti, moguće je da se svi uvere koliko je predviđanje bilo tačno, ali ima jedna zamka i tu - može se uvek naći neko ko će posumnjati da je "predviđač" imao informacije, koje mi ostali nismo, pa i nije ništa predvideo, već je, prosto, znao šta će se desiti, jer mu je neko rekao.

I treba razlikovati razne "vodovnjake", od kojih su većina samozvani... Ja sam, samo za mog života, (zajedno sa ostalim svetom :) ) "preživela bar desetak "smakova sveta"!

Ovo što je postavljač teme naveo kao početak teme, se može proveriti u astrološkoj literaturi, ima tu podataka, na šta se koja planeta odnosi u mundanoj astrologiji, i koja kuća šta predstavlja, jer je taj Stojanović naveo na osnovu čega je došao do svog zaključka.

Sad, koliko je dobro obradio natalnu kartu Amerike, i da li je obratio pažnju na ključne položaje i aspekte, ili je neki prevideo, ostaje da se vidi.

Da bi neki ozbiljan astrolog izneo jedno ovakvo predviđanje, treba da ima mnogo hrabrosti, i da bude siguran u svoje znanje, pa bar za to zaslužuje da se tretira sa poštovanjem, slagali se mi sa njegovim mišljenjem, ili ne.
Jer, on time što je objavio to što je video u horoskopu, stavlja na kocku svoj celokupan autoritet astrologa.
 
Poslednja izmena:
I ja vas molim da se vratimo na temu. Nikola Stojanovic je pogodio i ovaj skoriashnji rat Rusija-Gruzija 2008..sluchajno sam naleteo na tu informaciju ali je rekao da mars tranzitira srednju aziju i da su muslimani u pitanju najverovatnije Iran, eto znachi nije 100%, ali ja bi obratio paznju na njegova predvidjanja.
 
Definitivno ima dovoljno materijala, da se njegova predviđanja prate - tim pre, što je jasno naveo razloge za svako svoje predviđnje. A i naveo je datume, i položaje planeta tog dana, kao i na osnovu čega je došao do zaključka o podznaku...pa svako ko nešto zna o mundanoj astrologiji i ima nešto literature, može nešto naučiti.
Za nas je to predviđanje veoma interesantno baš zbog toga što smo savremenici dešavanja, pa možemo da pratimo i, eventualno, korigujemo ili dopunimo svoje znanje.
 
Poslednja izmena:
Sto je to strasno, mozes li da obrazlozis, sta moze da donese .... Nevezano skroz za astrologiju, ja imam neki osecaj da on nije tako dobar kako svi misli, za koga nije dobar, to vec ne znam ...



Mars "planeta rata", Pluton "planeta smrti", Uran "planeta atomske energije"... Oni, naravno, imaju i druga obeležja, ali, ovako zajedno... po malo izazivaju jezu...
A 7. kuća i ličnom horoskopu ne označava samo partnera, već i udruženja, ugovore. sudske rasprave, protivnike...
Stelijum u 7. označava javne ličnosti, političare...
Naravno, treba gledati i ostale stvari u natalu, pa donositi sud.

Jako je važno da se to radi bez "navijanja" i simpatija ili antipatija, nepristrasno, jer se samo tako mogu doneti ispravni zaključci. Ali, to se odnosi na kompletno bavljenje astrologijom.:)
 
Ja volim da gledam politicare i eminentnije figure. Sigurna sam da ovo nije Obamin horoskop.
Covek je predsednik Amerike..... a ovaj covek ciji ste horoskop postavili je mesec u raku -emotivna dusa koja voli svoju familiju za koju zivi -mesec u sestoj.
Ovaj covek je lekar.... a ne predsednik.
Mesec (javnost) je u opoziciji sa vladarom MC-a koji je u vodoliji u 12oj sto nije nikako postavka za javnu licnost.
Dalje, ovaj covek je bio iskreno vezan za baku koja ga je odgojila, jer je prekinuo kampanju u jednom momentu zbog nje -to je cetvrta kuca. Cetvrta jaka takodje daje i patriote odnosno neophodno je da IC bude ili u konj. sa nekom planetom ili u zemlji, tako da njegova cetvrta ne moze da pocinje u vazdusastim povrsnim blizancima.

Drugari.... ovo vam nije Obama, a vi kako hocete ;*
 
Ja volim da gledam politicare i eminentnije figure. Sigurna sam da ovo nije Obamin horoskop.
Covek je predsednik Amerike..... a ovaj covek ciji ste horoskop postavili je mesec u raku -emotivna dusa koja voli svoju familiju za koju zivi -mesec u sestoj.
Ovaj covek je lekar.... a ne predsednik.
Mesec (javnost) je u opoziciji sa vladarom MC-a koji je u vodoliji u 12oj sto nije nikako postavka za javnu licnost.
Dalje, ovaj covek je bio iskreno vezan za baku koja ga je odgojila, jer je prekinuo kampanju u jednom momentu zbog nje -to je cetvrta kuca. Cetvrta jaka takodje daje i patriote odnosno neophodno je da IC bude ili u konj. sa nekom planetom ili u zemlji, tako da njegova cetvrta ne moze da pocinje u vazdusastim povrsnim blizancima.

Drugari.... ovo vam nije Obama, a vi kako hocete ;*

Moguće je i da jeste tačan datum rođenja, jer se to ipak može saznati, ali može biti pogrešno vreme rođenja, baš zbog toga da "nepozvani" ne bi mogli da ga analiziraju i prema tome podešavaju svoje postupke, ili već nešto slično.


Sad, da li jeste, ili nije... ne mogu znati, ali jeste da naglašena 6. kuća daje lekare, ali i što šta drugo, a sunce u Lavu - vladare...

Ima još jedna stvar, a to je da njihovi političari konsultuju astrologe - što može i da znači da neće dozvoliti sebi, da mu bude horoskop dostupan javnosti. Sve zavisi od izvora inaformacije.
Mi ovde možemo proučavati ovaj horoskop i nazivati ga Obaminim, a da li je zaista njegov, videćemo...
Ali, ostaje nam horoskop Amerike, koji je za nas, mnogo interesantniji, s obzirom na uticaj koji Amerika ima na ostali svet.
 
Poslednja izmena:
Mesec je u 5 a ne u shest. ..sa Jupiterom (MC) na O stepeni vodolije (podznak) + Lav, vrlo je moguce da je ovaj chovek predsednik. ..7 kuca, odnos sa drugim drzavama, savezima, partnerima... Mars, Pluton, Uran vrlo lako dovodi do sukoba mada je on po meni vec nasledio jedan rat na pragu drugog + ..pochetak 2 hladnog rata..
.. i to sve bez preterivanja. Merkur, Sunce (On, njegov stav) u kvadratu sa Neptunom (Rusija) ..ne razumevanje, pogreshno informisanje, laz, prevara, zavera. Jaka 12 kuca, tajni neprijatelji (opet Neptun) jaka Rusija, (Saturn) Indija, Kina.. zemlje treceg sveta, Satrun+ Jupiter opozicija na Mesec (narod) u Raku (Amerika).. ugrozavanje naroda .. u natalu Amerike slichno kvadrati Neptun pa Saturn..
vidi se da ce Obama biti jako preduzimljiv i aktivan, pokushace da napravi stvarne promene, neshto veliko, ali sa Rusijom nece uspostaviti nikakav odnos. Videcemo..
 

Back
Top