telenovele

lady_marijana

Početnik
Poruka
4
Ako na ovom forumu uopste ima ljubitelja telenovela mislim da bi bilo veoma zanimljivo da kazete koje su vam telenovele omiljene,koje ce te pamtiti........
Sta mislite o telenovelama sto se sad prikazuju u Srbiji i Crnoj Gori......? :lol: Meni je sad privukla paznju telenovela "Amor Gitano" koja se sad prikazuje na televiziji MBC!U njoj glumi moj omiljeni glumac Mauricio Islas!Vredi pogledati.... :wink:
[/i]
 
Ja sam nekad gledao Kasandru, Ljovisnu, Marisol, Zlatni kavez, Sirota mala bogatasica(moja omiljena), ali su me prestale zanimati(nisam imao vremena da ih gledam). Sada kad sam malo odrastao smatram da su telenovele obicna glupost, ono mislim pa tome nema kraja! Kad samo vidim da ljudi ceo dan bulje u TV i gledaju te glupe serije. Kad se zarvsi jedna a ono pocne druga! Pa dovoljno je odgledati par epizoda i znati kraj! Ionako je to sve jedna prica upakovana u razlicito pakovanje.
 
Ja ih obozavam, mada ih u zadnje vreme sve manje gledam jer nemam vremena a i cini mi se da su sve nekako postale iste.
odgledala sam preko 60 telenovela (mada ne sve od prve do zadnje epizode). Omiljene su mi Antonela (davala se na Palmi i Stankomu), Sve za ljubav (u originalu Aunque me cueste la vida, davala se na Studiju B, pa posle na Palmi, valjda), Ljovisna, Kasandra, Marija Bonita, Judina zena (super serija) itd. Ove meksicke sto svi prate mi se uopste ne svidjaju toliko npr. one Staze ljubavi i Nevestin veo su najveca sr*anja koja sam ikada videla, a i sve ostale su manje-vise. Mada moram da priznam da je bilo i par meksickih koje su me odusevile, npr. Esmeralda, Zlobnica, Rosalinda, Marimar ... I ova nova "Marijana" nije losa ...
 
Ja volim telenovele,uz njih mi vrijeme brzo prodje!
Ne znam ni sama koliko sam telenovela pogledala,ali par njih mi je ostalo u secanju!NPR.Zlobnica je bila odlicna serija kao i Izvor koji se prikazivao na hrt (glavni glumac je bio Mauricio Islas)Da ne nabrajam svaka serija u kojoj je glumio Mauricio je bila odlicna!Bar za sad!Onda Esmeralda (imala je veoma dobru temu mada su je bili zapetljali da sam mislila da se nikad nece zavrsiti)I obavezno da napomenem seriju "O Clone" ili Zabranjenu ljubav kako se kod nas zvala!To mi je jedna od omiljenih!
 
lady_marijana:
Ja volim telenovele,uz njih mi vrijeme brzo prodje!
Ne znam ni sama koliko sam telenovela pogledala,ali par njih mi je ostalo u secanju!NPR.Zlobnica je bila odlicna serija kao i Izvor koji se prikazivao na hrt (glavni glumac je bio Mauricio Islas)Da ne nabrajam svaka serija u kojoj je glumio Mauricio je bila odlicna!Bar za sad!Onda Esmeralda (imala je veoma dobru temu mada su je bili zapetljali da sam mislila da se nikad nece zavrsiti)I obavezno da napomenem seriju "O Clone" ili Zabranjenu ljubav kako se kod nas zvala!To mi je jedna od omiljenih!
O tome ti pricam zenska glavo! Vreme ne treba brze da prolazi, vec treba da ga pametno iskoristis.
 
Lovisna je bila odlicna serija, jeste naivna ali za razliku od drugih, imala je neku car.Ako nista drugo parada lijepih likova, bljestavilo, glamur, moc , i naravno ljubav.
Don Pio je bio odlican lik, faca broj jedan.
 
Angelus:
Lovisna je bila odlicna serija, jeste naivna ali za razliku od drugih, imala je neku car.Ako nista drugo parada lijepih likova, bljestavilo, glamur, moc , i naravno ljubav.
Don Pio je bio odlican lik, faca broj jedan.

Da, jovisna je bila super. Druga, veoma slicna serija je bila Aunque me cueste la vida. Bilo je u toj seriji puno glumaca iz Ljovisne, slicna scenografija, prica itd. I zlobnica je takodje bila genilajna, totalno ravna don Piju.

Koji su vam jos zlobnici iz telenovela ostali u secanju ?
 
[quote="Acka

Koji su vam jos zlobnici iz telenovela ostali u secanju ?[/quote]

Ignjacio iz Kasandre je bio simpatican, kao i Don Federiko iz serije koja je ranije na Pinku bila, ne sjecam se naziva.
 
To je bar lako reci!Meni se najvise svidja zloca Marsijal iz serije "Izmedju ljubavi i mrznje" Mnogi ce se sloziti sa mnom,jer on je bio pravo olicenje zla!Ne vjerovatno kako mu dobro stoje lose uloge!
Nisam cula ni za jednu seriju u kojoj glumi pozitivca!Vi?
 
u principu ne volim da ih gledam,ali sam ih kao i svaki drugi klinac gledao nekada.Ali jedina koju bih izdvojio,kada me je sestra nagovorila da je gledam i koja se razlikuje od drugih,i od koje se sad ne odvajam jeste ZADE-iliti-zabranjena ljubav.To je serija i bolje to gledajte,nego da gubite vreme gledajuci one mexicke gluposti :P
 
jel gledao neko seriju suze i ljubav... bila je davno, sa andresom i pakitom, on bogat ona siromasna, pa ona odlazi u bogotu, udaje se 3 puta, muzevi joj umiru i ostavljaju pare, pa ona andresu radja dete, pa ih nesto opet razdvaja itd... bila je bas davno ne secam se na kom programu
 
Pa nekada sam sve pratila i obozavala sam ih,a sada me je malo smorilo da stalno gledam seriju na istu temu !!! Inace omiljene su mi:
1.skrivene strasti
2.soledad
3.kasandra
4.zlobnica
5.esmeralda
6.izmedju ljubavi i mrznje :smile:
 

Back
Top