ON STAR,ONA MLADA
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 114

Tema: ON STAR,ONA MLADA

MALA POCETNICA
    Guest

Podrazumevano ON STAR,ONA MLADA

ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

a zasto ga ona voli ?

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Mozda trazi figuru oca koju nije imala u svom tati 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: ON STAR,ONA MLADA

Citat Original postavio MALA POCETNICA
    ON STARIJI GOSPODIN (TATA MOZE DA JOJ BUDE),ONA LEPA MLADA,PERSPEKTIVNA I VOLI ALI ZAISTA VOLI SAMO NJEGA!STA MISLITE O TOME DALI JE TO LJUBAV ILI SAMO ILUZIJA?DALI JE TAKVA LJUBAV MOGUCA?I ZASTO ?
    On mator,pred smrt,misli da je jos zavodljiv i da je uhvatio "piletinu"(ne zaboravimo da kazemo i stambeno obezbedjen,sa pozamasnom ustedjevinom,dobrim kolima,vikendicom)a ona jadna ,bez para,i nevina,i nadasve zaljubljena (u ono sto nismo zaboravili da kazemo),NARAVNO,TAKVA LJUBAV JE MOGUCA!

Obećava
    Učlanjen
    20.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

sex samo sex samo samo sex...ako je to dobro ostalo je nebitno

nansy
    Guest

Podrazumevano on star ona mlada

mislis kao Natasa Bekvalac&Kole?Pa moguca je takva ljubav zasto ne bi bila?Ljubav ne zna za godine.Uostalom cemu ovo pitanje?SVE JE MOGUCE!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Pokusaj da napises u prvom licu, pa ces naci odgovore!

pink lady
    Guest

Citat Original postavio Izgubljena
    ja verujem da je prica iz prvog lica pisana u trecem i da nista ne bi pomoglo da se vrati u prvo lice...

lm, imas foru u hriscanstvu da su takvi brakovi zabranjeni iz prostog razloga sto je to neprirodno, tj. ima tu podsvesnog elektrinog komplexa. hriscanstvo je mnogo savrsenije nego sto su neki ljudi u stanju da shvate...

Guest

e zasto postavljash pitanja cim ih postavljas nesto tu zulji

misaves
    Guest

Podrazumevano

sve je moguce u danasnje vreme, pa zasto ne bi bilo i to

santana
    Guest

Podrazumevano on puno stariji, ona puno mlada

Sta ovde citam:"Sve je moguce", pa i takva ljubav. Kad bih smo se zezali. Koliko moze takva jedna ljubav da opstane! U pocetku sve je lepo, romanticno dok doticni ne pocne da gnjavi savetima iz zivota jer smatra da ima prava i vise zivotnog iskustva. Sve bla,bla,bla, a ti jednog dana shvatis da su ti najlepse godine zivota prosle i otisle u nepovrat. A i sex sa starijima nije nista puno bolji kako se misli, sve samo napumpana prica za malu decu. Razmisli dobro i puno srece

Djesi Djenis
    Guest

Citat Original postavio Coyot
    On mator,pred smrt,misli da je jos zavodljiv i da je uhvatio "piletinu"(ne zaboravimo da kazemo i stambeno obezbedjen,sa pozamasnom ustedjevinom,dobrim kolima,vikendicom)a ona jadna ,bez para,i nevina,i nadasve zaljubljena (u ono sto nismo zaboravili da kazemo),NARAVNO,TAKVA LJUBAV JE MOGUCA!
    Potpuno si u pravu

lela*
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio kosmopolit
    a zasto ga ona voli ?
    a zašto ga ne bi???
    možda ga voli zato što ovi mlađi ne pružaju toliko pažnju i ne brinu se o sreći svoje devojke kao što rade stariji!?!
    ja volim starijeg i s njime sam srečnija više nego s bilo kojim prije, imam 26 a on 40, dok su svi moji prijašnji bili stariji od mene po 4-5 godina , što je kao neka norma!! ma j.. ti normu kada su svi bili kao malo razvijenija deca, a one moguće iznimke nisam osobno upoznala a niti jedna moja drugarica!!!
    dakle, glupo pitanje!!!

lakica
    Guest

naravno da je ljubav moguca na primer kodmene ljubav ne bira godine.

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

8)

Anaaaaaaaaaaaa
    Guest

Podrazumevano

SLUSAJ ME!Imam decka 10 godina starijeg.Volim ga,svim srcem,nadam se i on mene!Ne sputava me,divno nam je.....Sta jos?Zajedno smo 1,5 god.

Guest

Podrazumevano

SLUSAJ I MENE! Imam dvadeset i kusur, bila sam dve godine u vezi sa muskarcem starijim od mene 18 godina. Fascinirao me je svojim pricama o zivotu u inostranstvu i uspomenama sa proputovanja, cime vecina mojih vrsnjaka ne moze da se pohvali. I sutnuo me je kad sam posumnjala da sam u drugom stanju. Covek nije balavac, ima cetrdeset i kusur, to od njega nisam ocekivala. Bila sam gotovo sigurna da mi nikad nista na zao ne bi ucinio.Toliko o mom iskustvu sa starijim muskarcem. Nije pravilo, ali pazi se, prevejani su oni. Uzgred, bila sam jako zaljubljena u njega. Zato mi i nije smetalo sto me nikad nije vodio u pozoriste, bioskop, na izlozbe, jer ga je bilo blam, mogu cerka da mu budem, pa sta bi rekli njegovi prijatelji kad bi saznali za tu vezu. A s obzirom na svo moje obrazovanje, ja definitivno nisam osoba koje bi on mogao da se stidi u drustvu. I hvala bogu sto se zavrsilo, ipak toliko stariji muskarci ne mogu da ti pruze ono sto mogu tvoji vrsnjaci. Da ne zaboravim i to da posle prvog orgazma starijeg muskarca moras da se nacekas za drugi kvalitetan sex. Pa ko voli, nek izvoli sa starijima.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio pink lady
    ja verujem da je prica iz prvog lica pisana u trecem i da nista ne bi pomoglo da se vrati u prvo lice...

lm, imas foru u hriscanstvu da su takvi brakovi zabranjeni iz prostog razloga sto je to neprirodno, tj. ima tu podsvesnog elektrinog komplexa. hriscanstvo je mnogo savrsenije nego sto su neki ljudi u stanju da shvate...

Sta je to elektrin kompleks objasni mi molom te malo o tome, Thanks!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Elektrin kompleks je psihoanaliticarski pojam koji je uveo Jung, kao pandan Edipovom kompleksu... Frojd je pak, odbacio ovakvu podjelu, jer je smatrao da takav odnos ljubavi prema jednom i suparnicke mrznje prema drugomu roditelju moze nastati samo kod muskog djeteta...

Elektra je inace bila kci mikenskog kralja Agamemnona i kraljice Klitemnestre... Nakon sto su Klitemnestra i njen ljubavnik ubili Agamemnona, Elektra kuje osvetu koju kasnije i ostvaruje uz pomoc svog brata Oresta...

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

uuu... al' nam je plavusa nacitana ... ako, meni moja plavusa dokazala, suprotno stereotipu, da su plavuse pametne

nego, manite se vi Junga i Frojda... Ne uzimajte za uzore bolesne ljude

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Plavuse...? Sjeti se samo koliki je npr. IQ Seron Stoun... :wink:
    /me je inace veliki ljubitelj grcke mitologije...
    Uh, nemoj sad da pisem esej o Agamemnonu...

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    uuu... al' nam je plavusa nacitana ... ako, meni moja plavusa dokazala, suprotno stereotipu, da su plavuse pametne

nego, manite se vi Junga i Frojda... Ne uzimajte za uzore bolesne ljude
    imam ja još šta da te naučim

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A ako se coveku dize bez problema, pa iskustvo,i na kraju alal mu na ukus.Mladje je uvek sladje.

Guest

Podrazumevano

Pa zasto da ne?Zivimo u ludom svetu,gde je sve moguce!Ona ga voli,a sto da ne?Godine nemaju veze sa ljubavlju!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

A mozda je u stvari zaljubljena u tatu pa leci kompleks!

Slične teme

1. mlada za pilule?
    Autor njezna u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 09.07.2004., 17:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •