Све је за продају!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Трти се курта и мурта да их нагузе за паре у Србији. Ко превари, уместо да се стиди хвали се. Ал сам зајебао овог оног хвали се, а ако је Србина зајебао најслађе му је. Ако си Српски националиста луд си. Кради и варај док не цркнеш!
 
Трти се курта и мурта да их нагузе за паре у Србији. Ко превари, уместо да се стиди хвали се. Ал сам зајебао овог оног хвали се, а ако је Србина зајебао најслађе му је. Ако си Српски националиста луд си. Кради и варај док не цркнеш!
:ok::ok::ok:
 
Nemoj bre da ga lozis,kako je krenuo otvorice jos 50 besmislenih tema do jutra.Snimi mu samo nick.:mrgreen:

Иди па се ложи. Не може без подмазивања ништа у Србији. Знам оног курта мурта у болници, преко реда ћу ти средити. Радник ако треба да уради нешто гледа да забуши.
 
Poslednja izmena:
Трти се курта и мурта да их нагузе за паре у Србији. Ко превари, уместо да се стиди хвали се. Ал сам зајебао овог оног хвали се, а ако је Србина зајебао најслађе му је. Ако си Српски националиста луд си. Кради и варај док не цркнеш!


Jeste tako je i ovde ali je tako i svuda, svima je svoja zemlja svetinja samo kod nas je pozeljno da se pljuje po svom narodu,ima i gorih i boljih ali niko nikad nebi ovako okarakteriso svoju zemlju kao ti sto si .
 
Видим фашисту који воли да прима социјалу и да млати празну сламу.

Hehe, fašistu....

Da ti nisi onaj aimar? :rotf:

Elem, ja ne primam socijalu, već dobro zaradjujem na ljudskoj gluposti. Lepo te pitam, ako nešto hoćeš da kupiš - javi, uzeću proviziju i od prodavca i od kupca, a potpis neću da stavim nigde....

I lepo odradiš biznis... Imam u ponudi par dobrih fabričica, nešto kafana, koje lokalče po bgd-u u vlasništvu raspalih socijalističkih firmica itd... Samo kaži.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top