Шта ако Ратко оде у Хаг, а услови не престану од Брисела?

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Радован отишао. Није немогуће да ће и Ратко. Али шта ако то није доста за Брисел? Јел онда дупе да истртите па замолите Брисел за још дубље нагузавање или имате неки други план?
 
bas me zabole za nekog bosanskog optuzenika za ratne zlocine u nekom ratui u kome Srbija nije ucestvovala , sto bi to bilo naguzivanje ?

Није босанац него Србин. Није злочинац. Бранити свој народ и осветити се није злочин.
Теби да закољу фамилију, ти би продавао им органе на пијаци.
 
Није босанац него Србин. Није злочинац. Бранити свој народ и осветити се није злочин.
Теби да закољу фамилију, ти би продавао им органе на пијаци.

Da li je ovo neki novi ili stari talenat krstarice?:think::mrgreen:
 
Радован отишао. Није немогуће да ће и Ратко. Али шта ако то није доста за Брисел? Јел онда дупе да истртите па замолите Брисел за још дубље нагузавање или имате неки други план?

NIKADA NE TREBA PREDATI SRPSKOGA HEROJA .....
Pa naravno da diktati nece prestajati . Ko da njih zabole za Ratka . Njma je cilj da Srbija nikada ne ojaca .
 
Није босанац него Србин. Није злочинац. Бранити свој народ и осветити се није злочин.
Теби да закољу фамилију, ти би продавао им органе на пијаци.

Zlocin je :rtfm: mozda malo manji ako je osveta,za nekih 20,30% ali je i dalje zlocin:rtfm:
E sada je druga prica sto je covek duplo veci zlocinac Naser Oric(prvi je ubijao,poceo rat,vrsio genocid za razliku od Ratka) znaci naser oric je mnoooooogo veci zlocinac od Ratka Mladica sa pravnog gledista(da i jos je profiter za razliku od ratka i nije general)..........A COVEK JE OSLOBODJEN:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:

KRAJ SVAKE PRICE...........a gospoda dellgnoy i onaj system neka lepo salju svoje ukucane a ne ratka.
 
Радован отишао. Није немогуће да ће и Ратко. Али шта ако то није доста за Брисел? Јел онда дупе да истртите па замолите Брисел за још дубље нагузавање или имате неки други план?

Jel to neko iz dijaspore opet pita? Ako neka, zbog takvih iz dijaspore i onih divljaka iz RS Srbija danas puzi na kolenima i žica lovu od Eu... A sta nas boli briga za tog krvnika dal ce ili nece u hag? Naravno da hoce, samo je pitanje za koliko para ce se predati mladić (malo da obezbedi porodicu)...
 
Poslednja izmena:
Zlocin je :rtfm: mozda malo manji ako je osveta,za nekih 20,30% ali je i dalje zlocin:rtfm:
E sada je druga prica sto je covek duplo veci zlocinac Naser Oric(prvi je ubijao,poceo rat,vrsio genocid za razliku od Ratka) znaci naser oric je mnoooooogo veci zlocinac od Ratka Mladica sa pravnog gledista(da i jos je profiter za razliku od ratka i nije general)..........A COVEK JE OSLOBODJEN:otkacio::otkacio::otkacio::otkacio:

KRAJ SVAKE PRICE...........a gospoda dellgnoy i onaj system neka lepo salju svoje ukucane a ne ratka.

Доситеј Обрадовић (1804)

Востани Сербије
Востани Сербије! Востани царице!
И дај чедом твојим видет твоје лице.
Обрати серца их и очеса на се,
И дај њима чути слатке твоје гласе.

Востани Сербије!
Давно си заспала,
У мраку лежала.
Сада се пробуди
И Сербље возбуди!

Ти воздигни твоју царску главу горе,
Да те опет позна и земља и море.
Покажи Европи твоје красно лице,
Светло и весело, како вид Данице.

Востани Сербије!
Давно си заспала,
У мраку лежала.
Сада се пробуди
И Сербље возбуди!

Теби сад помаже и небесна воља
И сад ти се показује и судбина боља.
Сви ближњи твоји теби добра желе
И даљни се народи твом добру веселе.

Востани Сербије!
Давно си заспала,
У мраку лежала.
Сада се пробуди
И Сербље возбуди!
 
Шта је ту смешно? Буди искрен не **** ти се да ли је херој или злочинац. Хоћеш социјалу од Брисела, да примаш паре и да мрсиш муда.
Smešno je, prvo, što je olimpijakos pravnik kol'ko i ti:mrgreen:
Drugo, napisa čovek da je Ratko zločinac:lol:
Treće, što si tako nervozan?:mrgreen:
 
Jel to neko iz dijaspore opet pita? Ako neka, zbog takvih iz dijaspore i onih divljaka iz RS Srbija danas puzi na kolenima i žica lovu od Eu... A sta nas boli briga za tog krvnika dal ce ili nece u hag? Naravno da hoce, samo je pitanje za koliko para ce se predati mladić...

Каква дијаспора? Дивљак и крвник. Па немој бити тако благ. Можеш ти то боље. Јел а ко то беше скидао главе Србима у Босни?
 
Smešno je, prvo, što je olimpijakos pravnik kol'ko i ti:mrgreen:
Drugo, napisa čovek da je Ratko zločinac:lol:
Treće, što si tako nervozan?:mrgreen:

Dal sam ja pravnik nije tvoj problem........a u pravo se veoma mnogo razumem,maltene ko sudija.
dakle na moj post si se smejao bezveze,mogao bi da das nesto konkretno,ili da s pravnog gledista osporis moje tvrdnje mada za to nema potrebe jer to sto sam rekao svi znaju.
 

Back
Top