Kakvo drustvo najdete u Vojsci?

Vidi se da decko hoce da bude u zizi interesovanja,samo mi nije jasno kako to smatra magnetron kao davac impulsa?
Ono moze i tako da se kaze, i ko poznaje princip rada magnetrona shvatice sta je covek hteo da kaze,ali ako se vec nekome podsmevamo onda bar koristimo precizne termine,jer u suprotnom ispadamo gori od onih kojima se podsmevamo.
 
Ne,i ne , kapetan je dao voljno i poceo da nam objasnjava o jednom radaru i bas je mislio na magnetron , i samo sto je dosao sa akademije 99te ,i ja bih ranije odma rekao iskreno bez losih namera pa slicna smo generacije i on je bio mlad ,samo me vojska nauci te sam imao zadrsku i posle 5 minuta njegovog «prisecanja» ja kazem ,al trebao sam ranije ovako je BAŠ ispo glup ,ma nerviralo ga sto je vezista nadmudrio plavca, i to vise puta, ,i vise smo i radili a oni niti su ukljucivali radare niti su sta radili ,a mi samo menjaj te menjaj ,razvlaci ,kopaj,polozaje, ma ocaj ,jedino smo mi radili,a oni kupili sve zivo pogibe covek sto je sakrio pored magnetrona tj. Otklonskih plocica neko srebro ...i pljackali kuće i uzimali mikrotalasne (kao fol privlace rakete, em mala snaga ,em druga frekvencija ,uopste nema veze s vezom, ma idemo glup je narod proci ce...i prolazi bog te vido!)pa pravili topla jela sa mikrotalasne i agregata ,pa rostiljali pa senom šurili praciće ,kao palili seno da odvuku rakete –ma idi ovo je jos zesce bilo....e to vam je istina narode moj , znam da ce me napasti al ne mogu vise da izdrzim,vreme je da se kaze kako smo to «sacuvali» tehniku-tako sto su PVO ladili jaja u hladu i jeli masnoga pecenja ,a ovi raspalili po nama bezbrizno odozgo , a onda su izasli iz rupa kao «pobednici» ,nadmudrili smo ihaaj,e pa jesu izasli samo bez tog-po! I zna se koje zivotinje zive po rupama.
 
Ne,i ne , kapetan je dao voljno i poceo da nam objasnjava o jednom radaru i bas je mislio na magnetron , i samo sto je dosao sa akademije 99te ,i ja bih ranije odma rekao iskreno bez losih namera pa slicna smo generacije i on je bio mlad ,samo me vojska nauci te sam imao zadrsku i posle 5 minuta njegovog «prisecanja» ja kazem ,al trebao sam ranije ovako je BAŠ ispo glup ,ma nerviralo ga sto je vezista nadmudrio plavca, i to vise puta, ,i vise smo i radili a oni niti su ukljucivali radare niti su sta radili ,a mi samo menjaj te menjaj ,razvlaci ,kopaj,polozaje, ma ocaj ,jedino smo mi radili,a oni kupili sve zivo pogibe covek sto je sakrio pored magnetrona tj. Otklonskih plocica neko srebro ...i pljackali kuće i uzimali mikrotalasne (kao fol privlace rakete, em mala snaga ,em druga frekvencija ,uopste nema veze s vezom, ma idemo glup je narod proci ce...i prolazi bog te vido!)pa pravili topla jela sa mikrotalasne i agregata ,pa rostiljali pa senom šurili praciće ,kao palili seno da odvuku rakete –ma idi ovo je jos zesce bilo....e to vam je istina narode moj , znam da ce me napasti al ne mogu vise da izdrzim,vreme je da se kaze kako smo to «sacuvali» tehniku-tako sto su PVO ladili jaja u hladu i jeli masnoga pecenja ,a ovi raspalili po nama bezbrizno odozgo , a onda su izasli iz rupa kao «pobednici» ,nadmudrili smo ihaaj,e pa jesu izasli samo bez tog-po! I zna se koje zivotinje zive po rupama.
Pa brate bre tebe sa ove Krstarice mora da banuje Bil Gejts licno posto je ocito da modovi ne vide kolika si budala i koliko lupas gluposti!!!!!!!!Magnetron ti zaboravim u dupetu bas kada lupas ovoliko amebo jedna,neuspeli abortusu jazavca ili sta si vec...:think:
 
Ne,i ne , kapetan je dao voljno i poceo da nam objasnjava o jednom radaru i bas je mislio na magnetron , i samo sto je dosao sa akademije 99te ,i ja bih ranije odma rekao iskreno bez losih namera pa slicna smo generacije i on je bio mlad ,samo me vojska nauci te sam imao zadrsku i posle 5 minuta njegovog «prisecanja» ja kazem ,al trebao sam ranije ovako je BAŠ ispo glup ,ma nerviralo ga sto je vezista nadmudrio plavca, i to vise puta, ,i vise smo i radili a oni niti su ukljucivali radare niti su sta radili ,a mi samo menjaj te menjaj ,razvlaci ,kopaj,polozaje, ma ocaj ,jedino smo mi radili,a oni kupili sve zivo pogibe covek sto je sakrio pored magnetrona tj. Otklonskih plocica neko srebro ...i pljackali kuće i uzimali mikrotalasne (kao fol privlace rakete, em mala snaga ,em druga frekvencija ,uopste nema veze s vezom, ma idemo glup je narod proci ce...i prolazi bog te vido!)pa pravili topla jela sa mikrotalasne i agregata ,pa rostiljali pa senom šurili praciće ,kao palili seno da odvuku rakete –ma idi ovo je jos zesce bilo....e to vam je istina narode moj , znam da ce me napasti al ne mogu vise da izdrzim,vreme je da se kaze kako smo to «sacuvali» tehniku-tako sto su PVO ladili jaja u hladu i jeli masnoga pecenja ,a ovi raspalili po nama bezbrizno odozgo , a onda su izasli iz rupa kao «pobednici» ,nadmudrili smo ihaaj,e pa jesu izasli samo bez tog-po! I zna se koje zivotinje zive po rupama.

Nekada se za to sto ti radis odgovaralo pred sudom.Ako dobijes,za taj prestup,vise od 6 meseci sluzis na Golom.Ali,sad je demokratija pa svako moze da seeere po drugima do mile volje.Ne znam u kojoj si jedinici bio,ali neki su i ratovali.Bili pogadjani i ponovo radili,ljudi su ginuli.To je verovatno bilo van te rupe u kojoj si ti bio,kao sto kazes.I,jos nesto.Veza prati ostale jedinice,i nikada nece poneti slavu.Realni ljudi to znaju,ali rade svoj posao odgovorno jer oni kojima je veza trebala znaju sta ona znaci.
 
Necu vise nista da mu kazem da me nebi banovali ali zaista apelujem na modove koji prate ovu temu da upozore coveka kada sledeci put zabija nos u neke stvari koje je,ocigledno,pratio iz te iste rupe koju pominje.Hvala.....
Ej BRE??????Ko je on da pise da su ti ljudi(citaj:heroji neravnopravnog rata) jeli prasice i napijali se?!
Neka skoci do komande 250.rbr na Banjici,ispred komande je spomenik palim borcima pa neka to isto ponovi......
 
Poslednja izmena:
Necu vise nista da mu kazem da me nebi banovali ali zaista apelujem na modove koji prate ovu temu da upozore coveka kada sledeci put zabija nos u neke stvari koje je,ocigledno,pratio iz te iste rupe koju pominje.Hvala.....
Ej BRE??????Ko je on da pise da su ti ljudi(citaj:heroji neravnopravnog rata) jeli prasice i napijali se?!
Neka skoci do komande 250.rbr na Banjici,ispred komande je spomenik palim borcima pa neka to isto ponovi......

Ajde ukljuci SPC II i kompenzaciju za 90^ i obrisi te gluposti.Nemoj tolko da se nerviras,covek se prolupetava po forumu pa sta,ako je umislio da je pametan i sveznajuci BOZE OPROSTI MU NEZNA STA RADI.
 
tj. jes ti nekad prvo video razletanje rusevina na sve strane ,cuo eksplozije,pa onda video f-16 na 500 metara visine kako ti okrece trbuh sa 2 rezervoara i 2 rakete pri 450 km/h i maše baj baj pre nego sto nonsalantno odleti u smeru iz kog je i dosao?
e pa imali smo ljudi koji su umesto sa strelama oko vrata nosili foto -aparate i koji su prezalili boga sto su propustili da ovekovece sebe i takvu jedinstvenu priliku.....
ja sam kljucao vise nego vi sad ,par nas ,ali ostali su bili cool ,uzeli su plena ,ostali zivi i opusteni ipak rat je bio pri kraju...
 
Poslednja izmena:
tj. jes ti nekad prvo video razletanje rusevina na sve strane ,cuo eksplozije,pa onda video f-16 na 500 metara visine kako ti okrece trbuh sa 2 rezervoara i 2 rakete pri 450 km/h i maše baj baj pre nego sto nonsalantno odleti u smeru iz kog je i dosao?
e pa imali smo ljudi koji su umesto sa strelama oko vrata nosili foto -aparate i koji su prezalili boga sto su propustili da ovekovece sebe i takvu jedinstvenu priliku.....
ja sam kljucao vise nego vi sad ,par nas ,ali ostali su bili cool ,uzeli su plena ,ostali zivi i opusteni ipak rat je bio pri kraju...

Da li je tvoj,tada gusterski,a ni sada ne mnogo napredniji mozak,shvatao i shvatio sta bi se desilo da si pokusao da strelom oboris taj avion?!Jesi li svestan sta jedna ili dve strele mogu da ucine tom avionu,a kakve su posledice koje bi ta jedinica i siroki pojas oko nje trpeo posle toga?!Bila bi to jedna od najvecih Pirovih pobeda u istoriji.Gorelo bi i nebo i zemlja.Mozda si nekad pomislio da je razlog sto su sacuvana sredstva PVO taj sto nisu dejstvovala kada je to bilo preocigledno?!A,mozda,ipak,nisi!!!???
Razmisli zasto se za neophodno vojno znanje uci na akademiji 4-5 godina!!!Ti si time ovladao za par dana.'Ajde,molim te!!!
 
Evo da se više ne pljujete međusobno, ja se dobrovoljno javljam da pljujete po meni.

99-ta mi je najljepši rat u kojem sam učestvovao. Prespavao sam ga na dnu Boko-Kotorskog zaliva.

Sad možete početi sa pljuvanjem.

Hteo sam da pocnem,ali se u trenutku razocarah,kad sam shvatio da nam VUK Karadzic u pravopisu nije ostavio tu mogucnost.Mislim koja je fraza za to pljuvanje,ono u stilu strc,smrk cok,itd?
A i sta ti vredi da te pljujemo kad si navikao na toliku vodu-Pa sve ce da spere.
Nego ide 29.novembar pa da osusimo mi nesto?
 
Poslednja izmena:
Preterujes,zbog ovoga sto si napisao trebalo bi ti sve zube iz vilice izbiti.
Na stranu tvoje vidjenje stvari iz 99e,i tvoje prepucavanje sa nekima ovde.Ali ovo je bilo krajnje nisko i podlo,na stranu sto nije tacno.

Da on svake godine posecuje grobove poginulih samo iz te 250.rbr i da gleda njihove presahle roditelje mozda bi mu proradila i koja pametna vijuga u mozgu.
Ovako pokusava da bude u centru paznje, i ako mu je to cilj uspeva samo sto stvara ogromnu vojsku ljudi koja bi ga rado isamarala da im to licno kaze u lice.
 
tj. jes ti nekad prvo video razletanje rusevina na sve strane ,cuo eksplozije,pa onda video f-16 na 500 metara visine kako ti okrece trbuh sa 2 rezervoara i 2 rakete pri 450 km/h i maše baj baj pre nego sto nonsalantno odleti u smeru iz kog je i dosao?
e pa imali smo ljudi koji su umesto sa strelama oko vrata nosili foto -aparate i koji su prezalili boga sto su propustili da ovekovece sebe i takvu jedinstvenu priliku.....
ja sam kljucao vise nego vi sad ,par nas ,ali ostali su bili cool ,uzeli su plena ,ostali zivi i opusteni ipak rat je bio pri kraju...

Da neces mozda da nam okacis neku fotku koju su ti ljudi snimili a kad se utvrdi da nema veze sa mozgom pocnes da se preseravas kako si je ti uoblicio u photoshopu cisto da bi ljudi imali prestavu kako to izgleda.?
Daj majke ti nedostaje nam tvoja grafika,nemoj sada da me razocaras.
A kad smo kod razletanja -jesi li ti mozda video kako izgeda kad se 18t gvozdja pretvori u paru i nestane sa lica zemlje,i pri tom da je tih 18t nekada bio radar,i da je to uradio isti taj tvoj F-xx,koji su ti tvoji ljudi slikali.
De si bre bio kad je bog delio pamet,imaj bar malo postovanja prema poginulima ako neces prema nama.
Za tvoju informaciju prepametni decace 250.rbr nije ni bila u reonu u kojoj je oborena 29. cak ni 100km blizu.
 
Da neces mozda da nam okacis neku fotku koju su ti ljudi snimili a kad se utvrdi da nema veze sa mozgom pocnes da se preseravas kako si je ti uoblicio u photoshopu cisto da bi ljudi imali prestavu kako to izgleda.?
Daj majke ti nedostaje nam tvoja grafika,nemoj sada da me razocaras.
A kad smo kod razletanja -jesi li ti mozda video kako izgeda kad se 18t gvozdja pretvori u paru i nestane sa lica zemlje,i pri tom da je tih 18t nekada bio radar,i da je to uradio isti taj tvoj F-xx,koji su ti tvoji ljudi slikali.
De si bre bio kad je bog delio pamet,imaj bar malo postovanja prema poginulima ako neces prema nama.
Za tvoju informaciju prepametni decace 250.rbr nije ni bila u reonu u kojoj je oborena 29. cak ni 100km blizu.

Ma pusti idiota,prica urbane legende,jedna je ta da je pilot mahao onima na zemlji,druga je ona da su sa cetiri aviona iscrtavali znak dolara na nebu(pretpostavljam kao na aeromitingu kada crtaju razne figure)..Ono kao 2 aviona isrtavaju slovo S a druga dva lete kroz sredinu slova i tako naprave znak dolara i kao rugaju nam se....PHA,gnusam se na te price....:banovati:
 
Preterujes,zbog ovoga sto si napisao trebalo bi ti sve zube iz vilice izbiti.
Na stranu tvoje vidjenje stvari iz 99e,i tvoje prepucavanje sa nekima ovde.Ali ovo je bilo krajnje nisko i podlo,na stranu sto nije tacno.

u pravu si ,ipak su ti ljudi dali zivote sad sto zbog hrabrosti ,gluposti,ludosti ,neispravne opreme ,... sada su ostale samo njihove porodice da ih zale. nek im je laka zemlja.
-mnogo propustenih prilika i malo oborenih aviona,to je ono sto sam hteo da kazem.
 
Poslednja izmena:
Da.Mozda si nekad pomislio da je razlog sto su sacuvana sredstva PVO !!!

...zbog prevelikog konzumiranja masnog pecenja...da...to je bila taktika....
zamislimo ovu sliku par nato pilota-kauboja u niskom letu ispaljuje bombe na neduzan narod koji strepi u bunkerima a u medjuvremenu u PVO kabini- okreće se ražanj ,magnetron služi za pečenje gibanice, protiv-požarni aparat se koristi za hladjenje piva....

.Veza prati ostale jedinice,i nikada nece poneti slavu.Realni ljudi to znaju,ali rade svoj posao odgovorno jer oni kojima je veza trebala znaju sta ona znaci.

Da ,i bas mi je to i najkrivo ,pvo pokupi svu slavu za nista a mi tj. sredstva komunikacije su uvek bila prva na udaru ,a opet od nas se ocekivalo da sve bude 1/1 i u najboljem redu ,i vezisti su nosili puske, bili na prvim linijama ,mada cela zemlja je bila front,na kraju -zaboravljeni smo~!
 
Poslednja izmena:
Sa tobom ne vredi razgovarati.Neozbiljan si i ne prihvatas ono sto ti drugi pricaju.
Znam da ce ovo izgledati kao najgora fraza u Srba,ali:"Ne vidi se sa tvog mesta celokupna slika", ili kao sto Njegos rece "Ko imalo povrh brda stoji,vise vidi no onaj pod brdom".
Gde si se ti kao vojnik prateceg roda tada nalazio?!Pronadji se.
I jos nesto,nijedan rat ne znaci non-stop borbena dejstva.To ne moze da izdrzi ni jedna jedinica.Trenutci odmora su cesci nego borba.
I da,partizani nisu bili 5 godina u sumi i kisnuli i bili zavejavani.Ni to niko ne moze da izdrzi.Nisu se stalno borili i ginuli za slobodu.To je realnost,cak ce ti i Bata Zivoinovic isto potvrditi.Mani se filmova.
 

Back
Top