Artisan-handcrafted jewelry

roolet

Početnik
Poruka
50
da li neko ima iskustva sa ovom americkom kompanijom? da li su prevaranti ili placaju posteno za rad? adresa sajta je www.artisancorp.com za one koji ne znaju o cemu pricam. dakle, narucite potrebne materijale i pravite za njih nakit, oni vam plate za svaki par mindjusa odredjenu sumu itd... da li neko, dakle, radi ovo ili je radio i kakvo je iskustvo, placa li se posteno i uredno ili bolje da pitam da li uopste plate? hvala vam :)
 
A šta je problem....ako ti njima ne moraš ništa da daš unapred već oni tebi..uradiš par
stvari i dostaviš im...ak ne plate..ostatak zadržiš prodaš i naplatiš svoje....nije mi jasno
šta je tu sumnjivo ako ne treže od tebe neki novac kao obezbeđenje da ćeš im vratiti
sklopljeno to što treba da sklopiš, sastaviš kako god:dontunderstand:
 
Po mojoj laičkoj proceni da, čim oni to kao proveravaju da li je kao dobro, pola naravno neće biti dobro
a to ti neće vraćati na popravku predpostavljam...i već si prevarena....ja u to ne bih ulazila,a ti ako
imaš novca za bacanje...probaj pa javi kako si prošla...:)
 
Eto i ja tebi rekoh ako hoćeš da rizikuješ svoj novac...i čekaš rezultate probaj....inače ne znam nikog
ko je to radio...ali doći će devojke sutra...pa možda više saznaš....moguće da neka ima iskustva sa
tim stvarima.....
 

Back
Top