mp3 predlozi za danasnji dan

Ne budi tužna Petice! Povod za tvoje raspoloženje će ti ionako za koji dan biti smešan. Zašto onda traćiti vreme?
Ja samo ne znam kako ovoj kiši nije dosadno više da stalno visi nad Srbijom?!

T.T.D'Arby - Rain, rain go away.
I umalo da zaboravim: Sting - After the rain nas fallen
 
Peta W.:
underwater:
ako je tako.... stavljamo na playlistu [ovaj put nevezano za talas ciklona i anticiklona] sledecu stvar...

* monty python - always look on the bright side of life :wink:

... specijalno za seficu
Thanx :oops:
:arrow: :arrow: :arrow: S obzirom na to da sam danas apsolutno u narodnjachkom fazonu,preskochicu.... :lol: :wink:
:) Mora da šefica ide na neku svadbu danas! Ako ako! I meni se vrlo nosi pevačica na ramenu i tako mi se zaleće glavom u noseći stub šatora.
Ipak: Joe Cocker - Summer in the city (znam da nije baš tako vrelo, ali ne mogu da se strpim)
Compay Segundo - Chan chan ili još bolje ona stvar, Dos gardenias para te iz Buene
 
glok:
Peta W.:
underwater:
ako je tako.... stavljamo na playlistu [ovaj put nevezano za talas ciklona i anticiklona] sledecu stvar...

* monty python - always look on the bright side of life :wink:

... specijalno za seficu
Thanx :oops:
:arrow: :arrow: :arrow: S obzirom na to da sam danas apsolutno u narodnjachkom fazonu,preskochicu.... :lol: :wink:
:) Mora da šefica ide na neku svadbu danas! Ako ako! I meni se vrlo nosi pevačica na ramenu i tako mi se zaleće glavom u noseći stub šatora.
Ipak: Joe Cocker - Summer in the city (znam da nije baš tako vrelo, ali ne mogu da se strpim)
Compay Segundo - Chan chan ili još bolje ona stvar, Dos gardenias para te iz Buene

Vaistinu Dos Gardenias!

... Dos gardenias para ti, te adoro, te amo, miiiii vida....
Vidim sinoc ste se nesto usevdalincili, vreme je da se malo razmrdate:
Juanes y Nelly Furtado: Fotografia!!!
ajmo razmrdajte se!!!!
 

Back
Top