mp3 predlozi za danasnji dan

Posto je vreme fatalno promenilo kurs iz pro-letnjeg u pro- jesenje, a ja odbijam da prihvatim da to ima veze sa ovom temom sto forsira kisna popodneva :D , ja cu dodati jos koji predlog!

1. Roots feat.Erykah Badu: You got me
2. Roots: The Seed
3. Monsoon Wedding: Chunari Chunari!
 
kad vec predlazes chunari-chunari, da se pridruzim i ja....

dakle, sledeci predlozi su samo za ljubitelje egzotike :

* mela - chori chori gori se (indijska komercijala, veoma zabavno)
* haiducii - dragostea din tei (rumunski dance, verovali ili ne, trenutno jedan od najvecih hitova po italijanskim diskotekama i radio stanicama....glupa, ali beskrajno zarazna pesmica)
* misho shamara ft vanko1 - maina (e, ovo je vec rezervisano za sladokusce :lol: :lol: ....bugarski "gangsta rap" :!: :?: :roll: :wink:
 
glok:
underwater:
08.05.04. 2.28 AM... predlazem

* dusty springfield - the look of love
* jose padilla - adios ayer

Kad smo već krenuli po C.D.M. šta kažete na nesvakidašnje mek glas Cathy Battistessa u pesmi Oh Home? Stvar koja prekida i monsunske kiše, a kamoli ove koje se predomišljaju čitav dan.

usvaja se :D ... ako ni to ne prodje, idemo po brazilce...
jedna od stotinu verzija *the girl from ipanema / garota de ipanema* ce sigurno upaliti...a ako ni to ne upali, ne preostaje nam nista osim da menjamo koordinate :roll:

tall and tan and young and lovely...
 
Portugalci verovatno jako dobro znaju šta je oblačno popodne. Može! Za početak Guitara sa albuma iz filma Lisabonska priča (Ainda), jedna vesela stvarčica.
Pošto mi se na trenutak učinilo da kišno popodne nema veze samo sa meteorologijom neba nego i sa meteorologijom grudnog koša, može se poslušati i:
- Sting - My one nad only love - iz filma Leaving Las Vegas
- Alanis Morissette - Uninvited - iz Grada anđela
- Tomas Newman - Any other name - iz Američke lepote
Sve u svemu 13 minuta koje nećete kasnije žaliti
 
EEEE tako je super kad posoji jos romanticnih dusa!!! Ako ti se dja Grad andjela, pogledaj original "Nebo nad Berlinom" od Vim Vendersa, za koji su U2 radili muziku, tj. ceo album Achtung baby!
Danas je dan bio O.K. valjda je ova mantra sa Madredeus upalila, inace i ja sam pomislila na Aindu! A kad smo vec u tom fazonu, moze i Tribalistas "Ja se namorar" :D :D
Pozzz
 
Romantična duša! Lepo je saznati ponešto novo o sebi :) .
Aj važi. Onda ide S-Tone. Italijani koji pevaju na portugalskom - Ainda sonhar. Ritam koji bi ti se dopao. Achtug baby sam slušao davne 95-96 i poprilično sam ga zaboravio (osim One). Podseti me malo
 
glok:
Romantična duša! Lepo je saznati ponešto novo o sebi :) .
Aj važi. Onda ide S-Tone. Italijani koji pevaju na portugalskom - Ainda sonhar. Ritam koji bi ti se dopao. Achtug baby sam slušao davne 95-96 i poprilično sam ga zaboravio (osim One). Podseti me malo

Ovo je bilo brzo
Pa dobro posto si "zahrdjao" a tema to dozvoljava evo malog podsetnika na Achtung baby:
- Zoo station
- Even better than the real thing
- One
- Until the end of the road (jos jedan V. Vendersov film, istoimeni 8) )
- Who's gonna ride your wild horses
- So cruel ... hmmmmmm mi lajk it!!
- The fly
- Mysterious ways
- Tryin to throw your arms around the world
- Ultra violet ....i ovu isto!!!
- Acrobat.... obozavam je
- Love is blindness


Pozzz
 
glok:
Da da. Bude se uspomene :) Mada mislim da se film zove : Until the end of the world (sa Semom Šepardom ako me sećanje ne vara). Ne se ljutiš za ispravku!?!
Predlog: Lorca ft. Nicole Graham - Indigo blues

Pa i rekla sam iz istoimenog filma!!!! a pored njega glumi i Žana Moro i Max fon Sidou!!!!

A setila sam se jos jedne brutalne stvari!!!
U2 - The Sweetest thing"

....ain't love the sweetest thing?....
 
Dolcezza:
glok:
Vaistinu (što bi rekla Dolcezza) shining!
Rikverc na The roots - Lazy afternoon.

Eh sta ti je New York, izrodi The Roots!
Aj kad smo vec u masivnom fazonu, da se podsetimo malo, dakle od Masivnih:
Teardrop, Karmacoma, Unfinished Simphaty!!!
Joooj radujem se Exitu! :D :D
Pravo u centar! :( :( :( :( Eto,sad si me ubedachila...Jooooj,kako volim tu pesmu..... :cry:
 
Peta W.:
Dolcezza:
glok:
Vaistinu (što bi rekla Dolcezza) shining!
Rikverc na The roots - Lazy afternoon.

Eh sta ti je New York, izrodi The Roots!
Aj kad smo vec u masivnom fazonu, da se podsetimo malo, dakle od Masivnih:
Teardrop, Karmacoma, Unfinished Simphaty!!!
Joooj radujem se Exitu! :D :D
Pravo u centar! :( :( :( :( Eto,sad si me ubedachila...Jooooj,kako volim tu pesmu..... :cry:
...The curiousness of your potential kiss
Has got my mind and body aching...
Really hurt me baby, really cut me baby
How can you have a day without a night...
Kad Sara otpeva ni Tarmi Rićmi ne ostaje ravnodušan.
Još jedna gošća: Neneh Chery - Everything sa albuma Man mada može i ceo album
 

Back
Top