Slike koje cine da vam stane dah

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeeeeee! :D Sad vidim gde gresis, ne stavljaj obicne zagrade ( )vec ove

Izvinte,uzo sam link za forume.Ne znam šta je ovo?Ni kod mene ovo nije u ovolikom formatu.A ja magarac ponovio jer sam mislio da ga opet nema.

Heheeh, slatko si me nasmejao, ajd polako, brisacemo sta ne valja, vazno da si ti na putu da otkrijes postavljanje slika.Ako hoces da budu manjeg formata, moras da ih smanjis u fotosopu pa onda da ih kacis inace ce ti biti onolike kolike su ti i u kompu.

Da ti se ne svidja slučajno?To je minijatura!!!

Ajde da se organizujemo nekako,pa sad svi da mi se smejemo.Kome nije smešno,ja ću da ga golicam.JBT zona sumraka!!!,al vratiću se ja ponovo.





kako te
 
hundertwasser-paintings.jpg


"Ljudi, kao i sva živa bića, sagrađeni su od ćelija. Ako ćelije uoče nešto što nije organska forma odašilju alarmantne signale mozgu,
što izaziva razna oboljenja, uključujući i ona kancerogena. Prava linija potpuno je strana ljudskom rodu, suprotnost životu i svemu što
postoji. Ona je fikcija na kojoj se temelji naša civilizacija. Pojavila se kod ljudskog roda sa ciglom i modularnom konstrukcijom, a njena
krajnja posledica su moderna arhitektura i dizajn."

Fridensrajh Hundertvaser
 
Света лоза Немањића, Пећка патријаршија, 1333. година

20150419_02.jpg


Стари српски писци, св. Сава, Стефан Првовенчани, Доментијан и Теодосије користе још и метафоре свети корен, лоза благочашћа, изданак богосадни итд. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top