Za neverne Tome...

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Vi koji smatrate da ste upuceni i da sve znate odgovorite meni neupucenom na nekoliko pitanja:
1. Po kom osnovu je 2000.godina proglasena za pocetak novog milenijuma?
2. Gde su "odabrani" bili na doceku 2000.godine?
3. Kakvo i koje jacine je bilo ozvucenje na doceku?
4. Kakav je efekat bio?

Ja cu malo da vas uputim....
Racunajuci godine "odabrani" su malo pogresili,zanemarili su vrlo bitnu stvar,da je srpkinja Deva Marija imala 16 godina kada je rodila Isusa Hrista...
 
Ja sam lepo napisao ,da li ti lepo citas?
Bila je masovna svetska histerija na kraju 99.godine kao docek novog milenijuma,a to sam i napisao.
Odgovori na pitanja posto sam ja neupucen!?
I sam tim "gluposti" i ostalim izrazima nemoj da postujes ovde...
Ja pisem istinu i samo istinu,jer za razliku od mnogih ja sam upucen i obavesten...xaxaxax
 
Ел озвучење има неке везе са преласком у нови миленијум? :confused:

П.С. Ко је то прогласио 2000. за почетак новог миленијума? :eek:
 
Vi koji smatrate da ste upuceni i da sve znate odgovorite meni neupucenom na nekoliko pitanja:

1. Po kom osnovu je 2000.godina proglasena za pocetak novog milenijuma? - Ko je to proglasio, gde i kada?
2. Gde su "odabrani" bili na doceku 2000.godine? - kafana "Bela rada", čini mi se
3. Kakvo i koje jacine je bilo ozvucenje na doceku? - solidno, samo pevačica i ne beše neka.
4. Kakav je efekat bio? - bolela me glava narednih dva dana od alkohola.

Ja cu malo da vas uputim....
Racunajuci godine "odabrani" su malo pogresili,zanemarili su vrlo bitnu stvar,da je srpkinja - A pa jeste, kosilo se srpom u to vreme, kombajn nije postojao.
Deva Marija imala 16 godina kada je rodila Isusa Hrista... - sa 15 se već kresala, blago njoj...:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Vi koji smatrate da ste upuceni i da sve znate odgovorite meni neupucenom na nekoliko pitanja:

1. Po kom osnovu je 2000.godina proglasena za pocetak novog milenijuma? - Ko je to proglasio, gde i kada?
2. Gde su "odabrani" bili na doceku 2000.godine? - kafana "Bela rada", čini mi se
3. Kakvo i koje jacine je bilo ozvucenje na doceku? - solidno, samo pevačica i ne beše neka.
4. Kakav je efekat bio? - bolela me glava narednih dva dana od alkohola.

Ja cu malo da vas uputim....
Racunajuci godine "odabrani" su malo pogresili,zanemarili su vrlo bitnu stvar,da je srpkinja - A pa jeste, kosilo se srpom u to vreme, kombajn nije postojao.
Deva Marija imala 16 godina kada je rodila Isusa Hrista... - sa 15 se već kresala, blago njoj...:hahaha:

Mislim strasno,ako nemas nesto pametno da napises,NEMOJ!!!
 
Izgleda da je "kratka pamet" prisutna kod mnogih:dash:. Seacam se histerije koja je vladala 99.godine,u celom svetu,pa i kod nas...:whistling:,zbog prelaska u novi milenijum...
Kakve veze ima elektricno ozvucenje???
Pa probali su sa 100000wati da pokrenu proces usled vibracija ...i uspeli su da 1(jedan) metar podignu piramidu,ali ipak nisu uspeli da je lansiraju(za sve vas ako niste znali piramida je svemirski brod:whistling:).
Odabrani???
Pa gospodari sveta:whistling:!!!
I vi imate informacije,svoje izvore....???!!!
Nemate prave izvore i prave informacije... i citate dezinformativne knjige:D.
 
Mnogo redneck-sa je verovalo na tom doceku da docekuje novi milenijum jer zaboga to je 2000 godina!!!
U pravu si bobe apsolutno.Pa filmovi tipa 6 dan i slicni koji su izasli pred Bozic '99.
Cak su najavljivali da ce svi kompovi da zakucaju 1.1.00 u 00:00(!??) jer ce se vratiti u 1900 (!!!???)
 
I hoces da kazes da narod nije bio naveden da veruje da te 99.godine ceka novi milenijum???

Па сад, не читам ''Треће око'' или сличну литературу...можда су тамо нешто писали у том смислу? :confused:
...А народ је ваљда завршио бар два разреда основне па је имао прилике да научи да је 10 последња цифра прве десетице, а 11 прва цифра друге...и тако даље...
 
Mnogo redneck-sa je verovalo na tom doceku da docekuje novi milenijum jer zaboga to je 2000 godina!!!
Nepismenih uvek ima....

U pravu si bobe apsolutno.Pa filmovi tipa 6 dan i slicni koji su izasli pred Bozic '99.
E, sve se plašim da je zbog novog milenijuma, moćnije zvuči kad se kaže 2000. od 2001. 'el da? :lol:

Cak su najavljivali da ce svi kompovi da zakucaju 1.1.00 u 00:00(!??) jer ce se vratiti u 1900 (!!!???)

To uopšte nema veze sa dočekom novog milenijuma, nego sa datumom. Računali su na neku grešku u OS, ali nije došlo do toga...
 
Ја бих волела да нам постављач сам одоговри на питања која је поставио, чисто да и ми ''упућени'' будемо упућени у то о чему он у ствари говори:

1. Po kom osnovu je 2000.godina proglasena za pocetak novog milenijuma?
2. Gde su "odabrani" bili na doceku 2000.godine?
3. Kakvo i koje jacine je bilo ozvucenje na doceku?
4. Kakav je efekat bio?
 

Back
Top