raskidi

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Lepi moji i drage moje...recite mi kojom recenicom najcesce raskidate sa nekom osobom za koju ste mislili da mozete deliti lepe trenutke,pa se ispostavilo da je on/ona debil?Dal mislite da je raskidanje putem sms-a ok?Sta je to sto ce ga/je sigurno navesti da vas vise nikada ne pozove....
 
a ti si fenomen koji predvidi da ce ti sa nekim biti extra i posle mesec,dva...ako jesi...skidam kapu

Svasta...pa ne mozes da znas kako ce ti biti sa nekim....ali mozes da procenis otprilike da li je ta osoba "debil" ili nel....
Uostalom ako osobe imaju ista interesovanja, iskrene su i spontane od pocetka upoznavanja...tesko ce se desiti da ti se nakon dva meseca ta ista osoba ucini debilom...

Niti bih mogla za bivse frajere da kazem da su debili, ispade onda ja jos veci debil, jer sam birala takve idijote...:lol:

Zaista ne znam...nisam imala takav problem...mozda zato sto sam i jako probirljiva, oprezna...nekako prepoznam debile, nanjuskam ih pa se i ne uplicem u takve seme..:confused: ...ko ce ti ga znati...
 
Lepi moji i drage moje...recite mi kojom recenicom najcesce raskidate sa nekom osobom za koju ste mislili da mozete deliti lepe trenutke,pa se ispostavilo da je on/ona debil?Dal mislite da je raskidanje putem sms-a ok?Sta je to sto ce ga/je sigurno navesti da vas vise nikada ne pozove....

kažem mojoj drugarici da raskine sa mojim momkom umesto mene:)
 
Lepi moji i drage moje...recite mi kojom recenicom najcesce raskidate sa nekom osobom za koju ste mislili da mozete deliti lepe trenutke,pa se ispostavilo da je on/ona debil?Dal mislite da je raskidanje putem sms-a ok?Sta je to sto ce ga/je sigurno navesti da vas vise nikada ne pozove....

ne putem sms-a. samo oci u oci. najvaznija mi je pre svega sopstvena kultura.
 
Preko sms-a?
:eek: Nikako :nono:
Samo live , takve stvari.. A ne kazem nista posebno, sem da zelim da idem dalje.... Pre raskida uvek (makar kod mene) postoje losi periodi beskrajnih rasprava.. U njima sam rekla sve sto sam imala, kao i on.. Sad samo cao...
 
...ne mogu vishe da budem sa tobom...
...pa kazzi mi zashto, toliko zasluzzujem posle svega...
...pa, neuredna si ujutro kad ustanesh, ne mogu to da podnesem
...kako mislish neuredna...?
...pa imash krmelje i osetja ti se iz usta itd...
...pa da , ali svi imamo krmelje ujutro...
...da ali tvoji su k'o dudinje...
...klasichan nabod shpic-brada...

...posle ovoga se ne javlja sigurno...
 
Lepi moji i drage moje...recite mi kojom recenicom najcesce raskidate sa nekom osobom za koju ste mislili da mozete deliti lepe trenutke,pa se ispostavilo da je on/ona debil?Dal mislite da je raskidanje putem sms-a ok?Sta je to sto ce ga/je sigurno navesti da vas vise nikada ne pozove....
da ti smrdu noge, onako bas bas, i prestanes da peres zube koji dan a mosh i kupanje da preskochish, zvocaj za sve zivo, brchkaj mu po mobilnom, ma nacini su raznim nije problem :)
 
da ti smrdu noge, onako bas bas, i prestanes da peres zube koji dan a mosh i kupanje da preskochish, zvocaj za sve zivo, brchkaj mu po mobilnom, ma nacini su raznim nije problem :)

Hahaha, znaci da se ponasa poput mene sto se tice zvocanja i telefona?:D
I molim te, ateriraj ga da nosi tel uvek sa sobom, zovi ga dok mu ne ispraznis bateriju, ubijaj ga sms-om, placi pred grad kako nemas sta obuci.. Kupi cipele, onda kukaj kako ti se ne slazu uz torbu, a ne mozes da ih vratis jer si izgubila racun.. Obavezno, sto cesce i stalno , dok si sa njim pricaj tel sa drugaricama i ogovaraj.. Uvek se javljaj mami na tel i ogovarajte tatu kako je stipsa i nece da vam da kes za garderobu..:rumenko::rumenko:
Jadni moji bivsi , ja sam ovo radila u periodima najvece ljubavi...:dash::whistling:
 
Lepi moji i drage moje...recite mi kojom recenicom najcesce raskidate sa nekom osobom za koju ste mislili da mozete deliti lepe trenutke,pa se ispostavilo da je on/ona debil?Dal mislite da je raskidanje putem sms-a ok?Sta je to sto ce ga/je sigurno navesti da vas vise nikada ne pozove....

Šta li je to za tebe "debil"?...:confused:
Ne moraš ga ni pogledati u oči, samo napiši:
"mislila sam da možemo deliti lepe trenutke, ali se ispostavilo da si debil"
i šicni sms...to je ta magična rečenica, neće te više uznemiravati, garant...:roll:
 
a ti si fenomen koji predvidi da ce ti sa nekim biti extra i posle mesec,dva...ako jesi...skidam kapu
To sto ti poslije pocetnog ushicenja s nekim vise ne bude lijepo, ne znaci da je on debil... Ili da si to ti...
Ali, ako na taj nacin karakterises svoje partnere, trebalo bi da stavis prst na celo i zamislis se nad nekoliko stvari:
a)Na koji nacin biras partnere
b)S kim sve ulazis u vezu
c)Koliko cijenis sebe
 
...ne mogu vishe da budem sa tobom...
...pa kazzi mi zashto, toliko zasluzzujem posle svega...
...pa, neuredna si ujutro kad ustanesh, ne mogu to da podnesem
...kako mislish neuredna...?
...pa imash krmelje i osetja ti se iz usta itd...
...pa da , ali svi imamo krmelje ujutro...
...da ali tvoji su k'o dudinje...
...klasichan nabod shpic-brada...

...posle ovoga se ne javlja sigurno...

peach, do sada sam mislila da te volim, a sada sam sigurna u to....:rumenko:
 
Lepi moji i drage moje...recite mi kojom recenicom najcesce raskidate sa nekom osobom za koju ste mislili da mozete deliti lepe trenutke,pa se ispostavilo da je on/ona debil?Dal mislite da je raskidanje putem sms-a ok?Sta je to sto ce ga/je sigurno navesti da vas vise nikada ne pozove....

a sad adiiioooo a saaaaad adiiiooo....i kooo znaaa gdeee i kooo znaaa kaaaad...:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
...ne mogu vishe da budem sa tobom...
...pa kazzi mi zashto, toliko zasluzzujem posle svega...
...pa, neuredna si ujutro kad ustanesh, ne mogu to da podnesem
...kako mislish neuredna...?
...pa imash krmelje i osetja ti se iz usta itd...
...pa da , ali svi imamo krmelje ujutro...
...da ali tvoji su k'o dudinje...
...klasichan nabod shpic-brada...

...posle ovoga se ne javlja sigurno...

brate, odvratno
 

Back
Top