Nikolić: Šešelj me osudio na smrt

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Lidera Srpske napredne stranke Tomislava Nikolića kao da nije iznenadio subotnji skandal u selu Hrtkovci kod Šapca, kada je policija otkazala miting naprednjaka na kome je trebalo da govori Aleksandar Vučić. Miting je otkazan jer je BIA otkrila da je Vojislav Šešelj preko svojih saradnika planirao oružani napad na Vučića i ostale pristalice SNS-a!

Nikolić nerado govori o Šešelju, ali otkriva da je on iz Haga već izdao nalog da on i Vučić budu uništeni! Po svaku cenu!

- Šta da vam kažem o onome što se dogodio u Hrtkovcima. Oni samo prete i vrše pritiske svuda! Gledaćemo da izađemo iz svega toga bez sukoba, jer nam nisu potrebni!

03.jpg



Da li iza svih ovih pretnji stoji Vojislav Šešelj?

- Neprijatno je što se ispunjava svaki nalog Vojislava Šešelja. Sada je nalog da Aleksandar Vučić i ja budemo uništeni! U svakom pogledu, po svaku cenu! Utrkuju se ko će ružniju reč da smisli. To je neprekidan pritisak na obične ljude koji treba da shvate da sam izdajnik, da sam se prodao Tadiću, bogatašima, da sam izneverio Šešelja, da sam mu pogazio stranku... To su teške reči koje na ljude sa slabijim živcima mogu da utiču tako da kažu „hajde da se rešimo ovog”.

I šta ćete vi da uradite?

- Šta da kažem onima koji su do pre mesec dana govorili da stranka zavisi od mene, dizali me u zvezde, znali koji automobil vozim, koje odelo nosim, kako mi se zovu žena, snaje, unuci...

Imate li podatke o pretnjama Aleksandru Vučiću?

- To je toliko teško, da nas dvojica o tome uopšte ne razgovaramo, time bismo samo podsticali bojazan, strepnju. Kad imam podatak, pozovem policiju i kažem proverite.

Postoji i priča da je rođak Vojislava Šešelja, Risto, planirao da vas pretuče na poslednjoj sednici Centralne otadžbinske uprave, na kojoj ste izbačeni oz stranke?

- Risto je dalji rođak Vojislava Šešelja. Imao sam manje neprijatnosti na COU nego što sam očekivao. Čuo sam da je dobacivao i govorio svašta u hodniku stranke, da je bio najoštriji od svih. Pa šta?! Doveli su čak i sinove Vojislava Šešelja. Nijedan od njih nije mi ni reč rekao.

Ali, ima optužbi radikala koje stoje. Oni su otkrili da ste napravili novu kuću, koja na fotografijama baš dobro izgleda. Odakle vam novac?

- Pre šest godina sam s oba sina počeo da gradim kuću na očevom imanju u Bajčetini. Kuća ima podrum od 70 kvadrata, prizemlje nešto manje kvadrature i tavan. Zidano je od domaćeg materijala, građa je moja, kamen je moj, kupovao sam cement, blok... Uloženi materijal vredi oko 50.000 evra, a kuća ne bi mogla da se proda za toliko.

Čelnici SRS-a tvrde i da ćete praviti bazen i ribnjak?

- Prvi bazen u kome sam se ikad okupao je bazen u dvorištu Vojislava Šešelja! Bilo je to 1998. Nikada nismo postavljali pitanje zašto predsednik naše stranke ima bazen. I Nataša, i Vjerica, i Gordana kada ne bi kupovale firmiranu garderobu mogle bi da uzmu kredite i prave kuće. Ja nemam i nikada neću imati bazen.

A odakle vam 50.000 evra?

- Svako od nas ima neku ušteđevinu. U porodici radimo nas šestoro. To je takva investicija da vredi koliko dobar automobil, koji vozi veliki broj građana Srbije. Da se družim s tajkunima, kao što tvrde radikali, zar ne bi bilo povoljnije da sazidam kuću na Dedinju ili Senjaku.

Šta ćete s tužbom radikala kojom vas terete da niste imali pravo da uzmete kredit od 600.000 evra na ime stranke?

- Ako nisam imao pravo da potpišem zahtev za kredit, zašto tužbu nisu podigli čim sam ga potpisao. Ne, oni su potrošili pare, a sada neće da ih vrate. Procenio sam da mogu da podignem kredit. I posle rebalansa stranka će iz budžeta mesečno dobijati 15 miliona dinara. Na plate 3 miliona, rata za kredit je 1,5 miliona i ostaje im 10 miliona za sve druge troškove, posebno za odbranu Šešelja.
 
И треба да буду уништени!

И то не зато што су се посвађали са Шешљом, већ зато што су изласком из радикала разбили опозицију и онемогућили Србији да крене о обрачун са овом влашћу одмах, самим тим су обезбедили додатно уназађивање Србије.

Правом патриоти је СРБИЈА ИСПРЕД ЛИЧНОГ ИНТЕРЕСА!!!

Тома & Co. су доказали супротно.

Надам се да му Срби нећени заборавити, а ни опростити.
 
И треба да буду уништени!

И то не зато што су се посвађали са Шешљом, већ зато што су изласком из радикала разбили опозицију и онемогућили Србији да крене о обрачун са овом влашћу одмах, самим тим су обезбедили додатно уназађивање Србије.

Правом патриоти је СРБИЈА ИСПРЕД ЛИЧНОГ ИНТЕРЕСА!!!

Тома & Co. су доказали супротно.

Надам се да му Срби нећени заборавити, а ни опростити.

СРС није успешно никад ништа 8нажалост) урадила
Какав обрачун са влашћу!?
Па Коштуница је увек израдио Радикале.

СРС је служила да буде вечита опозиција...
 
СРС није успешно никад ништа 8нажалост) урадила
Какав обрачун са влашћу!?
Па Коштуница је увек израдио Радикале.

СРС је служила да буде вечита опозиција...
Дечко, Тома и екипа су разбили опозицију.

Зна се које консеквенце ПО СРБИЈУ И СРБЕ вуче тај потез.

Батали причу о томе да се срс одлучила да вечно остане у опозицији, било је битно да се заједничким снагама руши власт небитно ко ће од националистичких странака након тога дати премијера.:!:

А Тома је то својим ''паметним'' потезом онемогућио.

Крај приче.
Биће одговоран скоро као и зес-овци за распарчавање Србије.:idea:
 
И то не зато што су се посвађали са Шешљом, већ зато што су изласком из радикала разбили опозицију и онемогућили Србији да крене о обрачун са овом влашћу одмах, самим тим су обезбедили додатно уназађивање Србије.

Разбили су они опозицију још пре једно 2 године, заправо учинили су је невидљивом и крајње кооперативном,
ово сад, мислим на разлаз, је боље, чистије, од те ситуације која је у странци владала у претходном периоду.
Барем су ствари постале јасне.
 
Дечко, Тома и екипа су разбили опозицију.

Зна се које консеквенце ПО СРБИЈУ И СРБЕ вуче тај потез.

Батали причу о томе да се срс одлучила да вечно остане у опозицији, било је битно да се заједничким снагама руши власт небитно ко ће од националистичких странака након тога дати премијера.:!:

А Тома је то својим ''паметним'' потезом онемогућио.

Крај приче.
Биће одговоран скоро као и зес-овци за распарчавање Србије.:idea:

Za tango je potrebno dvoje. Desni blok se nikada nije uspeo udružiti, a ti sada kriviš Nikolića koji je iz stranke izašao pre dva meseca.
Apsolutno nema nikakve logike u toj analizi. Radikali nikad nisu bili neka bog zna kakva opozicija.
Nadam se da će Nikolić to da popravi sa svojom strankom.
 
Za tango je potrebno dvoje. Desni blok se nikada nije uspeo udružiti, a ti sada kriviš Nikolića koji je iz stranke izašao pre dva meseca.
Apsolutno nema nikakve logike u toj analizi. Radikali nikad nisu bili neka bog zna kakva opozicija.

Nadam se da će Nikolić to da popravi sa svojom strankom.

То је тачно, а постојала је шанса, када су пре пар година, заједно са Коштуницом и ДСС-ом имали шансу да
формирају Владу.

Ово је делимично тачно, сем периода након петооктобарске револуције, када се двадесетак посланика СРС-а
лавовски борило за скупштинском говорницом, али друге опозиционе активности су изостале...
 
Poslednja izmena:
Ово је делимично тачно, сем периода након петооктобарске револуције, када се двадесетак посланика СРС-а
лавовски борило за скупштинском говорницом, али друге опозиционе активности су изостале...

Ja smatram da je vlast jaka onoliko koliko je jaka opozicija. Stoga se nadam jačem opozicionom delovanju u srpskom parlamentu. Isto tako, nadam se i, za šire mase, prihvatljivoj alternativi. Dakle da je moguća bezbolna promena strukture vlasti da bi se vladajuća koalicija (bilo koja) kaznila za neuspeh.
 
Ne mislim ništa dobro o bilo kojoj od stranaka...Zamislite da nekim spletom okolnosti u Americi najjača OPOZICIONA stranka postane neko političko krilo KKK-a...Retorika radikala a i naprednjaka je gotovo identična.S tim da KKK ima tu neku hrišćansku spiku,za umno zaostale.
 
Ja smatram da je vlast jaka onoliko koliko je jaka opozicija. Stoga se nadam jačem opozicionom delovanju u srpskom parlamentu. Isto tako, nadam se i, za šire mase, prihvatljivoj alternativi. Dakle da je moguća bezbolna promena strukture vlasti da bi se vladajuća koalicija (bilo koja) kaznila za neuspeh.

Ја се надам, односно прижељкујем, јаче опозиционо деловање и у парламенту и ван њега, а такође се надам
јачању синдиката, који су сада само пуке скутоноше режиму.
Наравно да је опозиција нопходна као коректор власти, иначе се власт без опозиције опусти и осили. Нема репере.
 
Ja smatram da je vlast jaka onoliko koliko je jaka opozicija. Stoga se nadam jačem opozicionom delovanju u srpskom parlamentu. Isto tako, nadam se i, za šire mase, prihvatljivoj alternativi. Dakle da je moguća bezbolna promena strukture vlasti da bi se vladajuća koalicija (bilo koja) kaznila za neuspeh.

Trenutno je opozicija trula,a i vladajući su mlaki i sporovozni,koalicione stranke preambiciozne.Alavost SPS-a nema granice jer se osećaju sigurnim,ali to im je pružio DS.Koje kadrove sve predlažu socijalisti a demokrate samo odobravaju.
 
Ја се надам, односно прижељкујем, јаче опозиционо деловање и у парламенту и ван њега, а такође се надам
јачању синдиката, који су сада само пуке скутоноше режиму.
Наравно да је опозиција нопходна као коректор власти, иначе се власт без опозиције опусти и осили. Нема репере.

Када би опозиција оформила НОВЕ синдикате, власт би пукла к`о балон....
надао сам се и причао да је СРС требала да крене у синдикално организовање, али....
 
sta ima lose u mojoj konstataciji da je i Tita bolela noga pred smrt???:???:

i da sam primetio da i Toma malo sepa???:???:

cime sam to povredio patriJotsko - radikalska osecanja nekih moderatora, pa su morali da obrisu tako "skandalozan " post????..........ae, bre, gospodo ......bez mangupiranja, i politickih strasti...........molio bih:think:
 
Samo kad bi nam jos Nikolic objasnio kako je to Seselj planirao i dao nalog za oruzani napad,s obzirom da nema nikakve veze vise sa spoljnim svetom............telepatijom,ili je otkrio neki novi vid komunikacije.........a uz to,bas mu je ,onako dosadno u Hagu,pa eto malo.........da se zeza :dash::dash::dash:.Ocigledno je da nikolic previse ladi usta i sere.............videcemo dokle ce ici
 

Back
Top