brckanje po mobilnom...

a?


  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .
ne znam da li je ikad bila ova ili slicna tema, ali, interesuje me vise odgovora na ovo jedno pitanje... sta mislite vi, da li ste ikad brckali po mobilnom telefonu, po porukama ili pozivima, vase voljene osobe? i da li biste brckali po mobilnim telefonima vasih seks kombinacija i da li je to veci greh nego brckati po telefonu vase devojke/decka? sta mislite?

Ne brckam nikada, to mi je tako jadno....a, da meni brckaju i da ih uhvatim, ostavila bih ih o'ma
 
ne znam da li je ikad bila ova ili slicna tema, ali, interesuje me vise odgovora na ovo jedno pitanje... sta mislite vi, da li ste ikad brckali po mobilnom telefonu, po porukama ili pozivima, vase voljene osobe? i da li biste brckali po mobilnim telefonima vasih seks kombinacija i da li je to veci greh nego brckati po telefonu vase devojke/decka? sta mislite?

Nisam nikad "brckala"po tuđe mob.nit pa cu to nekad nekome uraditi,nadam se da će biti obostrano.
 
Brckam, nego sta! I to ne samo po mobilnom, nego i racunaru, torbi, fasciklama, knjigama...Preturam mu po dzepovima pantalona i jakne...Lupom mu pregledam gace trazeci tragove karmina...kosulje i majce takodje...Cesljam ga (i dole i gore) na belom papiru, kao sto to rade oni iz CSI Las Vegas, ili Majami, kako hocete...i onda to sto ispadne nosim na dnk analizu, da vidim sa kim se on to muvao dok je bio na poslu...A cula sam i da postoji neki sprej koji detektuje prevaru, i to cu da kupim, nego sta! Nema tu cile-mile...

:hahaha:
vrh
 

Back
Top