Adaptacija stana od poda do plafona

e, i mene zanima proizvidjac kade - delije mi da je iz iste firme.
da li tvoja kada ima onu rupu koja limitira kolicinu vode u kadi (moja nema i frka mi je da ne zaboravim da zatvorim dovod jer treba vremena napuniti 180cmX80cm)?
i jos jedno pitanje..koliko je bucan kompresor kad aktiviras aero mlaznice?
ja sam narucio i niskosumni kompresor medjutim deluje mi kao da nije ugradjen (bio sma na poslu kad je kada ugradjivana pa sam je tek danas 'upalio'). kada je kupljena preko izvodjaca radova ali s'obzirom da je zaboravio da na spisak stavi jastuk, vrlo je moguce da je zaboravio i niskosumni kompresor...u ponedeljak zovem da vidim sta je tacno stavljeno jer, ako je ovo niskosumni onda nikom ne bih preporucio tu firmu osim ako ne dele gratis cepice za usi...
 
Poslednja izmena:
marice, ja svaki dan posecujem ovu temu i cekam tvoje fotke:rtfm:
da sam mod na ovom pdf, vec bio bilo:banovati:
Znam znam... nisam fer... ali lap top mi je kod mame... ali i da je kući, džaba, nisu nam još uveli ni net ni Iptv....(kupili smo sobnu antenu, i imamo 9 kanala-jakooo loših)... kažu posle nove godine...
Tako ti je to kad živiš u malom mestu...z;)

Čim mi uvedu net... kačim slike... z:poz:
bems, nisam ispratila, ili nisi navela- koje proizvodjac kade?
ja inace da prijavim da se useljavam napokon u utorak najverovatnije:zskace:
odrala sam ruke, prste i nokte ovaj vikend, ali vredelo je-sve se sjajiz:)
i bicu bolja od marice, obecavam, sve cu slike da postavimz:lol:

SREĆNO!!!
Nemoj mi ništa pričati o oderavanju ruku...z:hm:
To je da se ubiješ... ja imam žive rane po rukama...
Bog-me, ne znam možeš li biti bolja od mene...z:plez:
Šalim se...
Dobro je samo, ako si pametnija, pa nemaš ovoliku kućerinu ko ja...

P.S. Dobili smo psa... i njega ću slikati... sladak je skroz...:pas::mazipsa:
 
Da li neko zna gde u BG moze da se pogleda/naruci "Barselona stolica"

2-300x225.jpg
 
Ja se ovde javljam samo kad imam problem koji ne umem da rešim z:), ajde deco, kreativci, molim za pomoć. Imam malu slatku kuhinju koja je ujedno i moj radni prostor. Jedan ceo zid kuhinjski elementi, drugi zid prozor, ispod radijator, pored njega duž celog zida polica sa mojim papirima i dosijeima, treći zid je prazan, ne mogu na njega ništa da okačim jer sto i stolice ne dozvoljavaju, dim. zida su 3,00 x 2,70m, a imam još i jedan mali zid na ulazu u kuhinju, nešto oko 0,70 x 2,70m, i on mi je prazan. Pa sad, kad sednem da radim, ta dva gola zida me baš nerviraju. Slike ne dolaze u obzir, puna mi kuća umetničkih slika, već bih molila za ideju, nešto da naslikam, nalepim ili štagod, ajde kreativci moliću lepo z:)
 
jesam marice, bas pred Novu godinuz:)
jos uvek u fazi preseljenja i prebacivanja stvari, ali vec 3, 4 dana spavamo u stanu. danas nam prikljucili telefon i adsl (nadam se) jer sam bez neta ko bez glavez:mrgreen:

ČESTITAM!!!!!:zskace:
Nek vam je sa srećom...:vatromet:

Znam kako je...
Nama još nisu priključili IPTV, a samim tim ni internet... osećam se kao da mi ruka fali, a ne net... šta ti je zavisnost...
(već ja razmišljam gde da ga priključim, u koju sobu... da me niko ne ometa...(a da je blizu kujne) z:mrgreen:)
 
ČESTITAM!!!!!:zskace:
Nek vam je sa srećom...:vatromet:

Znam kako je...
Nama još nisu priključili IPTV, a samim tim ni internet... osećam se kao da mi ruka fali, a ne net... šta ti je zavisnost...
(već ja razmišljam gde da ga priključim, u koju sobu... da me niko ne ometa...(a da je blizu kujne) z:mrgreen:)


ima i za tu "muku" resenje...prikljuci ga gde oces,a onda postavi ruter za wireless i imas net u svakoj sobi...kujni...kupatilu...z:mrgreen: z;)
 
ČESTITAM!!!!!:zskace:
Nek vam je sa srećom...:vatromet:

Znam kako je...
Nama još nisu priključili IPTV, a samim tim ni internet... osećam se kao da mi ruka fali, a ne net... šta ti je zavisnost...
(već ja razmišljam gde da ga priključim, u koju sobu... da me niko ne ometa...(a da je blizu kujne) z:mrgreen:)

Ja da imam onako lepu kujnu, ja bi ga priključila u kujnu, a ne blizu kujne.z:lol:
 
A mozes li se jos po nekom osnovu izreklamirati???
Imas neko dete viska da ga uselimo kod marice da se ne muci da radja , kvari liniju i to ???
Il neku drugaricu da je uposlimo ko kucnu pomocnicu ???
Mislim sta jos nudis ???

Nije ovo tema na kojoj treba da se nude usluge al verovatno to nisi shvatio do 101 strane :roll: ....


Koristim priliku da pozdravim gospodju Mirku,ima lepe tanjire.z:poz:
 

Back
Top