Adaptacija stana od poda do plafona

Lyriza, onda je pametnije imati 2 wc šolje jer na čekanje za pranje zuba možeš da čekaš, a na ono drugo - teško :whistling:
Mada ja volim da sam sama dok obavljam jutarnju higijenu

Pa ovisi koliko ti je brz metabolizam
happy0129.gif
.
 
i ako si
koja je to fora WC bez lavaboa. Kao ruke ne treba prati?

Pa kao za goste ali ne razumem koja je poenta da mi posle taj sa usranim rukama pipa po stanu? Ili se pozdravlja sa mnom fuuuuj... Jedno vreme sam imao obicaj da udjem posle nekog gosta u wc i da pogledam - lavabo je u 90% slučajeva bio suv ;)

Nego ja sam u tempu kupio ogledalo sa fazetom 50x70 cm za 400 i neki dinar... Jos pre par meseci :)
 
E to hovu sto ima te kukice pozadi da ga lepo okacim a ne da lepim jer mi je ogledalo 130x100 koji bi to lepak nosio i koliko m2 plocica bi bilo sjebano.

Ako neko zna dobru staklorezacku radnju nek kaze , kod mene u kraju mrka kapa.

poruči se tačno dimenzija ogledala kod stakloresca (uklopi se u pločice) odradi fazeta i kada ga donesu stakloresci - zalepe ga na licu mesta ;)
kod drugara su to odradili.
Lepi se neutral silikonom da se zadnja strana ogledala ne bi ostetila... A kako moze silikon pločice da osteti? premestaćeš ogledalo???

PS: Meni će ovih dana doci majstori da zalepe ukupno 20 metara kvadratnih ogledala na plakare :)
 
Pa kao za goste ali ne razumem koja je poenta da mi posle taj sa usranim rukama pipa po stanu? Ili se pozdravlja sa mnom fuuuuj... Jedno vreme sam imao obicaj da udjem posle nekog gosta u wc i da pogledam - lavabo je u 90% slučajeva bio suv ;)

Nego ja sam u tempu kupio ogledalo sa fazetom 50x70 cm za 400 i neki dinar... Jos pre par meseci :)

Ју бре марио.
Ти прегледаш ве-це после гостију!:eek:

Јел их онда и назовеш па кажеш:"Слушај пријатељу, није лепо што ниси опрао руке а какио си, молим те следећи пут обрати пажњу на понашање!":mrgreen:

ШАЛИМ СЕ!!!!!!:hahaha:
 
Ју бре марио.
Ти прегледаш ве-це после гостију!:eek:

Јел их онда и назовеш па кажеш:"Слушај пријатељу, није лепо што ниси опрао руке а какио си, молим те следећи пут обрати пажњу на понашање!":mrgreen:

ШАЛИМ СЕ!!!!!!:hahaha:

Naravno da im kazem odmah, nek crvene :mrgreen:
Kazem ja a oni odma lažu kako su prali... A ja odma a gde kada su lavabo i kada suvi, mozemo da proverimo :cool:
mislim ne prozivam bas svakoga ali prijatelji mi nece pipati po stanu...
Ove druge ni ne vidim više :P
Posle dezinfikujem par kvaka i telefon, ako su pipali :)

nego ja muku mučim sa onim lampicama sto idu u plafon... Nista mi se ne svidja od ponudjenog... Odlučio sam se za kockaste i tu je nastala muka :lol:
Nadjem ja pre mesec dana u Pevecu massive te lampice, komplet 3 komada sa filipsovim sijalicama - 999 dinara. Odem pre neki dan da nakupujem oko 35 komada koliko mi treba kad ono na rafu samo nekoliko kutija okruglih...
Nazovem ja ovlastenog uvoznika BEOGRAD-ZEMUN Serbia
Tel. +381-11 3149 014
Fax +381-11 2019 831

I zatrazim informaciju gde mogu da ih nabavim... I dobijem nekoliko telefona kao sto su firme: Novolux i interlux i pitam koja je cena tih paketa a oni meni opušteno 2200 dinara po paketu???? Sve neki luxuz koji treba naplatiti duplo :hahaha:
Isti paket koji kosta u Pevecu 999 dinara kod njih je 2200 dinara!
kakva banda! Vise nego duplo!
massive otpadne u samom startu.
Eglo nema ono sto meni treba... I tako sam obilazio na sve strane...
Nasao sam u Merkuru okrugle te lampice - 1500 dinara 5 komada u pakovanju sve sa sijalicama ali su sijalice neke znj. Sve ovo je na 220 volti.
Zavrsim ja posle nekoliko bezuspesnih dana na buvljaku i nadjem rozetne za po 320 dinara :lol:
Srbija! neki mesing, nije čelik, mogu da se vrte :)
Sijalice cu da kupim negde de cu da dobijem račun :mrgreen:

 
Poslednja izmena:
Mario ja sam kupila tacno te rozetne samo sjajne i kompetnu opremu bas tu gde si slikao.
Pricala sam vec o tome vrati se negde na sredinu teme da se ne ponavljam. Kod mene u stanu postoji oko 70 sijalicnih mesta i sva oprema je od Xenon-a.

Generalno sam zadovoljna al prilikom kupovine trafoa ipak uzmi one lagane nemacke umesto teskih xenonovih, kvalitetniji su . Meni to kad sam kupovala nisu objasnili al nemam ni sa ovima problema.

Sijalice su iste svuda razlika je u ceni. Nema tog fiskalonog koji ce da ti pomogne kad ona rikne . A nece da rikne ako je na 12 V bar 100 godina :lol:
 
E sta mi se danas desavalo.....

Pre neki dan sam sedela na najudobnijoj stolici na svetu i to u Costa Cafeu u TC Usce.
Tada sam odlucila da cu da kupim bas te makar po njih morala da idem u inostranstvo. Kao sto se zene obicno oduseve nekim odevnim predmetom ili cipelama pa danima razmisljaju o njemu.....tako sam ja danima razmisljala o toj stolici i pokusavala da je nadjem preko neta.
Bas sam bila opsednuta!!
Medjutim......neuspesno!

Pokusala sam ja jos taj dan da okrenem stolicu ne bi li negde videla ko je proizvodjac, ali nije bilo nikakve oznake. Malo su me ljudi cudno gledali sto virim ispod nekoliko stolica i redom ih okrecem ali bas me briga.
Onda sam pokusala preko konobara.........covek se nasmejao i rekao da ne zna ni ko je vlasnik kafica a kamoli od koga su kupili stolice :-))

Zato sam ja danas odlucila da odem tamo i da presedim ceo dan ako treba dok ispod neke ne pronadjem neki label i USPELA!!!!
Bilo je nezgodno jer je sve non stop bilo puno, stalno sam se nesto saginjala i zvernjala okolo.........neki su bas poceli da prate sta radim jer im nije bilo jasno ali nisu me pokolebali :)

Onda u jednom momentu vidim malu crvenu etiketu ispod jedne jedine stolice i pocnem da "cekam".....ne bi li ti ljudi ustali a ja zavrsila svoju misiju.
E to je trajalo i trajalo..........
Da ne pominjem da mi je mm rekao nekoliko puta da ga slucajno ne blamiram i da ne podizem coveka sa stolice ali ja sam morala.
Lepo sam prisla coveku i objasnila mu da sam videla label samo ispod te njegove i posto zbog male dece vise ne mogu da cekam.....da bude ljubazan i da ustane da bi videla ko je proizvodjac. Covek se od srca nasmejao i pomogao mi.

www.chigo.rs

Idem odmah posle praznika da ih rezervisem za Maj jer nemam gde da ih smestam i odmah postavljam slicicu.!!!!
 

Back
Top