Adaptacija stana od poda do plafona

Ja sam u Novom Domu kupio kancelarijsku stolicu koja se potpuno raspala posle godinu i jednog meseca... Kao u onoj ktitorovoj reklami sa Čkaljom :hahaha:
Da ne pominjem kako me je prodavac masno lagao da je koža prava :mrgreen:
Ode 100 eura u kontejner ;)

Ne zna se ko je gori od njih... To je tako sklepan namestaj da nemam reči. Prednjači onaj Forma Ideale koji zovu Forma Raspale :hahaha:
jednom sam usao u njihov izlozbeni salon i zgranuo se da je taj namestaj poluraspao sav :D Iskidano, rašiveno, odlepljeno a narod ipak kupuje... Forma Raspale :)

Bež te od domaćih proizvoda u širokom luku :P
 
@donamileva, parket ne sme da stoji - a tek 10 godina :)
udje crv odma

tarket se ne hobluje :)
To je samo malo kvalitetnija varijanta laminata - čim se istrosi na najfrekventnijim mestima - sve u djubre.
Tačnije rečeno, laminat ima onu plastičnu foliju a tarket je furnir :)

oćeš reći da je laž ono što piše po svim prospektima da je moguće hoblovanje?
pa 6000 din po kvadratu je onda nebulozno za laminat.
nego da li mi mislimo na isto?


a inače crvi se pojavili 20 god nakon kupovine parketa (pa gde su bili sve vreme?)
 
oćeš reći da je laž ono što piše po svim prospektima da je moguće hoblovanje?
pa 6000 din po kvadratu je onda nebulozno za laminat.
nego da li mi mislimo na isto?


a inače crvi se pojavili 20 god nakon kupovine parketa (pa gde su bili sve vreme?)

Притајили се.
Чекали су својих 5 минута.:mrgreen:

П.С. Код матораца мм се појавили термити(ваљда је и то нека врста црва;)) у дрвету, у кожној гарнитури. И кад је тишина, чује се како једу. :eek:
 
oćeš reći da je laž ono što piše po svim prospektima da je moguće hoblovanje?
pa 6000 din po kvadratu je onda nebulozno za laminat.
nego da li mi mislimo na isto?


a inače crvi se pojavili 20 god nakon kupovine parketa (pa gde su bili sve vreme?)

tarket o kome pričamo je furnirani laminat. Znači tanak sloj recimo hrasta koji ne trpi hoblovanje. Nesto je imao i moj drugar u stanu ali u obliku parketa - bacio je.
Jel moguće da je to djubre 6.000 dinara po kvadratu??? Pa za 2000 dinara ima hrastov parket prve klase i nek je jos toliko postavljanje i lakiranje... Pa imate nesto za narednih 100 godina minimum... Nego nas narod voli da pametuje, pali se na nesto sto preko koristi sirotinja... Sad ce on to da spiči za vikend sam i pokaze rodbini kako je postavio, doduše bez jednog prsta :mrgreen:
Laminat je nesto drugo... Plastika.
Ovako izgleda kad se ofulja :mrgreen:



Crvu treba vremena da bi izeo :hahaha: Jel vi mislite da je olimpijada da izgrize toliko parketa? Trebaju mu godine i godine... Mada, leptir polozi jaje koliko mi se cini i iz njega se islegne crvčina koja navali :)

Secam se u selu smo imali neki sto u dnevnom boravku... Onako bio je lep za te godine... Kao recimo neki simpo... I godinama je crv jeo i jeo... Ali bukvalno koliko se secam od mog detinjstva i posle jedno 20 godina se sto prosto raspao :)
 
Poslednja izmena:
posto imam parket i laminat u stanu, mogu da kazem da je po meni mnogo bolji parket, lepse izgleda, pogotovo sveze lakiran i prirodniji je, postavljen je pre oko 10 godina i dan danas odlicno izgleda, jedino koliko sam mogao da zapazim ispred troseda imaju rupice, mala udubljenja, skoro neprimetna, mislim da su od stikli.....laminat je isto ok, nije nigde izbledeo, postavljen je pre 6 godina, ali nekako mi nije nesto.....glasam za parket, pogotovo sto nije mnogo skuplji, recimo, dobar laminat je oko 10 eura, toliko je i bukov parket koji je odlican...
isto tako na jednoj strani stana imam drvene prozore, na drugoj pvc, kupljeni su skoro u isto vreme, i drveni i pvc su odlicni, ali sam ipak za pvc, samo zbog odrzavanja, drveni izgledaju mnogo lepse, ali ih je potrebno vise odrzavati..i mogu lakse da se ostete....najbolja kombinacija je drvo-aluminijum, ali to je vec klasicno izivljavanje..
 
5 kubika suta samo iz spavace i kupatila :roll: ...... sta li me tek ceka :lol:
 

Prilozi

  • buduca spavaca(srusen plafon i obijeni zidovi).jpg
    buduca spavaca(srusen plafon i obijeni zidovi).jpg
    32,4 KB · Pregleda: 92
  • buduce kupatilo (sruseni neki zidovi).jpg
    buduce kupatilo (sruseni neki zidovi).jpg
    26,3 KB · Pregleda: 99

Back
Top