Da li bi branili Srbiju ?

Da li bi branili Srbiju u nekom buducem ratu ?

  • Da, branio bi i po cenu sopstvenog zivota i slobode.

  • Ne, za drzavu nebi dao ni zivot ni slobodu.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da li bi branili Srbiju u nekom buducem sukobu s'obizorm da danas mozemo videti kako se "drzava" ponela prema tim istim ljudima. Drzava je izdavala naredjenja a oni ih kao podredjeni samo pratili, da bi kasnije zavrsili na robiji odbaceni od naroda i drzave kojoj pripadaju.

p.s. http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Miroslav-Radic-tuzi-Srbiju.sr.html (primer)

pitanje je , naravno, na nivou infantilnog bilde retarda.................:roll:

kojem buducem sukobu???.......s kim???.......protiv koga???........zasto???:???:

da li bi Vi , gosn consiglieri branili vasu kanadu od napada laponaca , preko beringovog moreuza???:dash:
 
Iako se jednom ifantilnom retardu ne svidja pitanje koje je na njegovom nivou, ja cu odgovoriti na isto iako nisam retard. Naravno da bih branila svoju zemlju u svim mogucim poljima kad bi, ne daj Bozhe, zatrebalo.
A gospodin Radic bi trebali da se preganja na vishe nivoa, i sa Haskim sudom i sa nasim, al to je oduvek bilo tesko zadovoljiti pravdu, on je samo jedan primer koji biva zanimljiv za javnost zato sto je u pitanju ratovanje, a na primer medicinske greske na kojima se ni ne mozhe dobiti postupak imaju malo medijske pazhnje a onda svi zabatale resenja za taj problem. A veci je od Radicevog.:thumbdown:
 
Mislim da bi Dada bez obzira na svoju poganu jezičinu :otkacio: u nekom eventualnom ratu u kome bi tamo neko sasvim bez veze i razloga napao recimo beogradski pašaluk - branio pre svega svoju porodicu, kuću... a onda i Srbiju.

...za razliku od mnogih koji ovde prodaju online junačenje i isprazno srbovanje, a kada zagusti zbrišu...u mišju rupu
 
Mislim da bi Dada bez obzira na svoju poganu jezičinu :otkacio: u nekom eventualnom ratu u kome bi tamo neko sasvim bez veze i razloga napao recimo beogradski pašaluk - branio pre svega svoju porodicu, kuću... a onda i Srbiju.

...za razliku od mnogih koji ovde prodaju online junačenje i isprazno srbovanje, a kada zagusti zbrišu...u mišju rupu
..............ako bi zakasnio na autobus.............:hahaha::hahaha::hahaha:
ziveo dada,srpski junak :rotf::rotf::rotf:
 
:hahaha::hahaha:..jes valaaaa imas reputaciju...:hahaha::hahaha:
..idi rani svinje...i nista ne diraj..:rotf:
Mislim da si dobio odgovor koji si zaslužio.
Prvo se pozivaš na otkidanje delova Srbije, a onda se ljutiš kad tebi neko spomene Dalmaciju, Liku, Baniju, Slavoniju...
Smatram da Slavonija nije srpska, isto tako smatram da Srem nije hrvatski.

Zaboravljaš da su oni koji su imali ideologiju priključenja Srema Hrvatskoj (NDH) uglavnom bili neškolovani prostaci, koji su ubijali ljude samo zato što su druge vere i/ili nacije. Da li se ti sa njima izjednačavaš, mislim da ne, ili možda grešim?

Izvini, nemoj da se ljutiš, ali mislim da si dvoličan, dokaži mi suprotno.
 
Mislim da si dobio odgovor koji si zaslužio.
Prvo se pozivaš na otkidanje delova Srbije, a onda se ljutiš kad tebi neko spomene Dalmaciju, Liku, Baniju, Slavoniju...
Smatram da Slavonija nije srpska, isto tako smatram da Srem nije hrvatski.

Zaboravljaš da su oni koji su imali ideologiju priključenja Srema Hrvatskoj (NDH) uglavnom bili neškolovani prostaci, koji su ubijali ljude samo zato što su druge vere i/ili nacije. Da li se ti sa njima izjednačavaš, mislim da ne, ili možda grešim?

Izvini, nemoj da se ljutiš, ali mislim da si dvoličan, dokaži mi suprotno.
..na cemu si ti rano ujutro..vidis da pokusavam malo unijeti dinamike...koja crna vojvodina i srijem..jes ti normalan...moja guza je samo moja..i nejde vise na reseto..kapiši..:ok:
..moram malo ove radikale...:dash:..kuziš...osim toga ja nisam napisao da se bilo tko bilo gdje bilo kome prikljucuje..lega ..pa necemo se sad ljutiti..
 
..na cemu si ti rano ujutro..
Ovako se samnom ne razgovara.

vidis da pokusavam malo unijeti dinamike...koja crna vojvodina i srijem..jes ti normalan...moja guza je samo moja..i nejde vise na reseto..kapiši..
..moram malo ove radikale.....kuziš...osim toga ja nisam napisao da se bilo tko bilo gdje bilo kome prikljucuje..lega ..pa necemo se sad ljutiti..
:ok:
 
Da li bih ratovao?
Išao bih u rat da branim narod ako je narod ugrožen od strane koljača i fašista.

Ja ovu sadašnju komunističkočetničku Srbiju ne smatram svojom zemljom. Smatram da je Srbija umrla 1918. Za ovu komunističkočetničku Srbiju (to nije Srbija, nosi samo njeno ime) ne bih ratovao. Zašto da ratujem za tuđu zemlju?!
 
Da li bih ratovao?
Išao bih u rat da branim narod ako je narod ugrožen od strane koljača i fašista.

Ja ovu sadašnju komunističkočetničku Srbiju ne smatram svojom zemljom. Smatram da je Srbija umrla 1918. Za ovu komunističkočetničku Srbiju (to nije Srbija, nosi samo njeno ime) ne bih ratovao. Zašto da ratujem za tuđu zemlju?!

Možda zvuči čudno, ali sam i Jugoslaviju smatrao svojom zemljom, i ona je umrla.
..preciziraj mi ovo podebljano..ili je to samo paranoja...shvatit cu..
 

Back
Top