Da li bi branili Srbiju ?

Da li bi branili Srbiju u nekom buducem ratu ?

  • Da, branio bi i po cenu sopstvenog zivota i slobode.

  • Ne, za drzavu nebi dao ni zivot ni slobodu.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Шокци су покатоличени Срби староседеоци по читавој Панонији.Значи не искључиво у Славонији.Сам назив су им Срби дали.Радујеме и такво искуство као твоје са Шокцима ,моја су нажалост другачија.
Ja ih srećem baš često po vojvodini i neki od njih su mi jako dobri prijatelji. Stvarno nikada nisam imao problema sa njima (čak i kad odem u šokačko selo).
 
Bunjevci i Sokci aposolutno postuju Srbiju , i evidentno je da su oni Srbi katolici . Hrvati ih svojataju , ali su oni odlucni .

Што се тиче Буњеваца, што сам већ рекао на једној теми о њима,никад али НИКАД нису својој браћи забили нож у леђа.Зато их овај режим и кажњава допуштајући да их Хрвати национално угрожавају.Сви они душебрижници за национална права ћуте над њиховим затирањем.
 
Moji ličani kažui da su šokci srbi koji kad se napiju viču da su hrvati :lol:
Šalu na stranu, slažem se sa ovim što si rekao. Sad sam pitao ćaleta - moja greška bunjevci su hercegovci, šokci su lokalci :D
..tvoji licani..koliko ja znam lika je u srcu srbije..znaci i ti si Hrvat pravoslavne vjeroispovijeti..jel imas i nasu putivnicu..:hahaha::hahaha:..sram da te bude naznas zemljopis..
 
Kао прво тешко да је Хрват.Или је Шокац или Херцеговац.И у једном и у другом случају ради се о покатоличеном Србину.То и објашњава мржњу према свему Српском!
..ko mrzi srbe...ti si pio tinte..ja sam slavonac...po lokalnoj liniji..onda Hrvat..i sta tu nije jasno..Šokci su domoroci..tamo oko Županje..itd..nemas ti pojma..
 
Da se razumemo, meni je moja goozica jako mila & draga, a vojska kao institucija mi je simpaticna k'o cir na zelucu.

Ali, ebes ga, kakva je takva je - ovo je moja zemlja, druge nemam. Za nju su mi ginuli preci, tu mi zive svi koje volim, a i ona sama mi je na momente simpaticna. Moguce da mi je sistem vrednosti malo zastareo, ali smatram da kada te otadzbina pozove, treba da se odazoves i posteno zaradis PTSP i geler u bulji.
 
..ko mrzi srbe...ti si pio tinte..ja sam slavonac...po lokalnoj liniji..onda Hrvat..i sta tu nije jasno..Šokci su domoroci..tamo oko Županje..itd..nemas ti pojma..

Логично нема шта!Боље питај тату и маму можда те описмене истином.А што се тиче тинте можда сам је пио али сте ви сигурно пили по п...и сваки пут кад би нам долазили на кирбај у село.
 
Da se razumemo, meni je moja goozica jako mila & draga, a vojska kao institucija mi je simpaticna k'o cir na zelucu.

Ali, ebes ga, kakva je takva je - ovo je moja zemlja, druge nemam. Za nju su mi ginuli preci, tu mi zive svi koje volim, a i ona sama mi je na momente simpaticna. Moguce da mi je sistem vrednosti malo zastareo, ali smatram da kada te otadzbina pozove, treba da se odazoves i posteno zaradis PTSP i geler u bulji.
..e svaka ti dala...malo bih korigirao..ali to je to...
 
Da se razumemo, meni je moja goozica jako mila & draga, a vojska kao institucija mi je simpaticna k'o cir na zelucu.

Ali, ebes ga, kakva je takva je - ovo je moja zemlja, druge nemam. Za nju su mi ginuli preci, tu mi zive svi koje volim, a i ona sama mi je na momente simpaticna. Moguce da mi je sistem vrednosti malo zastareo, ali smatram da kada te otadzbina pozove, treba da se odazoves i posteno zaradis PTSP i geler u bulji.

Браво царе :ok: :ok: :ok:
 
Da se razumemo, meni je moja goozica jako mila & draga, a vojska kao institucija mi je simpaticna k'o cir na zelucu.

Ali, ebes ga, kakva je takva je - ovo je moja zemlja, druge nemam. Za nju su mi ginuli preci, tu mi zive svi koje volim, a i ona sama mi je na momente simpaticna. Moguce da mi je sistem vrednosti malo zastareo, ali smatram da kada te otadzbina pozove, treba da se odazoves i posteno zaradis PTSP i geler u bulji.
nije sve tako crno jeste da mos dobiti i PTSP i geler u bulji, al mozes doterati i nova kola i obnoviti belu tehniku po kuci , na ime zasluga za ugrozeno srpstvo :ok:
 
....ja cu braniti Srijem a ako me budu zvali i Vojvodinu...:mrgreen::mrgreen:naravno za lovu..nema "mukte"..


Jel to navika iz DOMOLJUBNOG zbivanja u tvom životu....................a SREM kao i Vojvodinu - ako te pozovu- će da *braniš* ako nas HRVATI napadnu ?..........HRC..............gde ti je ADEMA da ti pomogne iz navike...............:hahaha::hahaha:

PS
Branit ću je u svakom obliku, a u ovom danas ujedno uz odbranu SRBIJE i izmenu vlasti................pa kad se MAJKA SRBIJA brani onda i spolja ali i iznutra.
 
Poslednja izmena:

Back
Top